Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SirLing

Planetside 2

Polecane posty

Niedawno wyszła zamknięta beta do gry Planetside 2 i o ile jest dużo ludzi na serwerach to trudno znaleźć polaków. Jeżeli tu na forum jest jeszcze jakiś gracz PS2 to proszę o wpis tutaj. Dobrze by było stworzyć polski fanbase bo fajnie się w to gra w kilka osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora chyba odświeżyć temat wink_prosty.gif Własnie wyszła pełna wersja (darmowa dla wszystkich smile_prosty.gif) gdy, dostępna via Steam (około 7,7gb pobierania) obecnie siedzę w pracy, zdalnie pobieram klienta, oglądam stream z gry i jestem pod OGROMNYM wrażeniem skali potyczki. Czekam z wypiekami na twarzy kiedy wsiądę do mojego mobilka, przejadę te ~40km do domku i odpalę swoją kopię smile_prosty.gif

@Down,

Po pierwsze : wow... jeżeli jest "statsowanie" to usuńcie mi wszystkie posty, BO NA NICH MI NIE ZALEŻY. a jeżeli o nie chodzi, to właśnie Ty to zrobiłeś, wystarczyło przenieść temat i poinformować usera po PM. Przynajmniej zawsze myślałem że do tego należy rola Moderatora... "For god sake".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak więc szukam chętnych do gry jak i do outfitu. Server Woodman, Terran Republic ;). Najchętniej dodajcie mnie w grze: iNSID3. Wiadomo, że w kupie siła :D no i przyjemniej się gra w kilka osób. Przecież gra jest nastawiona na zgranie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceres, Republika Ziemska (TR smile_prosty.gif ), Kafar199. Jak się da to zazwyczaj nabijam killstreaki na +/- 350m metrów kampiąc Zurvan AMP Station ze skał niedaleko The Palisade na kontynencie Indar smile_prosty.gif. Okazjonalnie biegam po Esamir, na Amerish nie zaglądam prawnie nigdy.

EDIT: Muahahaha, po dzisiejszej sesji poprawiłem wynik. 52 kille, 1 śmierć, killstreak - 51. Można było ciągnąć dalej ale mi się już nie chciało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, wbiłem w niej 38lvl a brat 51. Na naszym serwerze są same mało ogarnięte outfity (gildiie) polskie i szukamy z bratem chętnych co do stworzenia outfitu. W którym będą ustalone akcje z pojazdami. (czołgi, samoloty, pojazdy transportujące) i szukamy chętnych do stworzenia takiego czegoś. Zainteresowanych proszę o wiadomość PW, serwer cobalt, frakcja NC, nowym graczom chętnie pomożemy.

Tak że chętnych do zabawy w wojnę zapraszam na Pw podam wszelkie informacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z kolegą założyliśmy outfit o nazwie Hussary na serwerze Ceres. Po stronie Nowego Conglematu (Niebiescy). Szukamy ogarniętych ludzi do gry. Skill nie jest wymagany tylko umiejętność gry dużynowej. NIe rzeva grać wybraną klasą. Wszystkich chętnych zapraszam na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Vanu Sovereignty- serwer Cobalt]

Tenebris Fluxus rekrutuje aktywnych polskich graczy!

Chcemy zaprosić polskich graczy do dołączenia do naszego outfitu. Posiadamy własny serwer Teamspeak 3, jesteśmy aktywni i pomocni

clear.png Posiadamy również doświadczonego dowódcę, który poprowadzi naszą frakcję do zwycięstwa! Najlepiej czujemy się z dala od największych rzezi, rozpoczynając szturmy na niebronione punkty.

Jedyne wymaganie to 16+ lat i opcjonalnie mikrofon+TS3.

Aby dołączyć do naszego outfitu złóżcie podanie w grze wyszukując naszego outfitu, lub wysyłając wiadomość do mnie na forum lub do postaci o nickach Quantoss lub Rantray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer Cobalt, frakcja Terran Republic, nick ViktorHark. Gram już ponad 600 godzin i mam całkiem spore pojęcie o grze, jednak jak wiadomo w pojedynkę nie za wiele się zwojuje a próba nawiązania współpracy z losowymi graczami kończy się... różnie(tzn. w 90% olaniem informacji że np sundek się pali i wypadałoby go naprawić zamiast kampić na skale ze snajperką...). Co prawda na serwerze jest jeden polski klan ale to są już w większości stare konie trollface.gif grące jeszcze zanim wprowadzono lattice, ponadto mało skłonni do wysłuchiwania pomysłów w stylu "Ale chodźcie podobieramy sobie klasy i sprzęt i poćwiczymy gre drużynową!".

Dlatego chciałbym teraz zachęcić do gry zupełnie nowych graczy. Nie jakiś hardkorów z kd 5 tylko nowicjuszy którzy jeszcze nie są dobrymi graczami ale mają ambicję i chęć takimi się stać. Preferuję grę piechotą i jestem skory do współpracy(jak trzeba to i sam zostanę bronić sunderera podczas gdy reszta squadu harcuje w bazie icon_mrgreen.gif ) Nowym graczom chętnie wytłumaczę mechanikę gry. Serwer Ts zawsze się jakiś znajdzie.

A więc..., LOYALTY UNTIL DEATH!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem jeśli przyrzekniesz czytaj.gif dołączyć do czerwonych na Cobalcie. Dobra, to żart. Przede wszystkim musisz wiedzieć iż PS2 jest bardzo specyficzną grą i ma budową bardziej zbliżoną do MMO niż gier typu Battlefield(którego moim zdaniem bije na głowę). Nie ma tu ściśle określonej liczby graczy po prostu jest kilkaset osób walczących na ogromnej mapie. Nie ma tu czegoś takiego jak balans drużyn, trzeba się więc liczyć z tym iż czasem wróg będzie miał dwukrotną przewagę, oblezie spawnroom i nic nie da się z tym zrobić albo wręcz przeciwnie, w oblężonej bazie nie spotkasz żadnego oporu i przez kilka minut odstrzelisz najwyżej jednego czy dwóch łosi.

Ale do rzeczy. Ja przy wyborze frakcji kierowałem się względami czysto estetycznymi ale nie wydaje mi się by jakakolwiek frakcja była OP lub UP. I teraz jedna najważniejsza sprawa. Domyślne bronie nie są słabe to ty jesteś kiepski. krecka_dostal.gif Nie słuchaj nowicjuszy którzy krzyczą że ta gra to p2p, standardowy sprzęt nie jest w żaden sposób gorszy od pukawek które możesz kupić za zdobywaną w grze walutę. Dlatego swoje pierwsze "darmowe" 1700 certification points(100 co poziom do 15-tego i 200 za zaliczenie prostego achievmenta) powinieneś wydać na ekwipunek dla klasy którą będzie ci się najlepiej grało.

PS znajdź drużynę bo sam, zwłaszcza na początku nie zdziałasz wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porad jest tyle, że nie sposób wszystkich wymienić. Sam wiele mam do nauki.

Ja akurat grałem sam od początku, w outficie spędziłem kilka dni, w plutonach grywałem częściej dopiero po przegranych kilkudziesięciu godzinach a ostatnio znowu gram tylko solo. Grając w squadzie da się sporo nauczyć, ale w tych, w których rzeczywiście można się czegoś nauczyć nie można sobie ot tak latać po mapie i nie wykonywać poleceń, w końcu o to chodzi (a w squadach ludzie często właśnie latają byle gdzie jak gdyby nigdy nic)

Z PS2 taki Pay2Win jak z LoLa, chyba że w tym ostatnim zaszły jakieś zmiany. Chyba każda broń, a jeśli nie, to 95% broni można kupić za darmową walutę, płatne są tylko specjalne wersje wizualne, np złota. Istnieje jednak coś takiego jak nano-cycler i implanty z tym związane, szczerze mówiąc nie potrafię powiedzieć o tym zbyt wiele, daje to jakieś bonusy zależnie od implantów, ale nie używam tego bo implantów bez ich kupowania jest za mało. Kupić je można za darmową walutę i tą niedarmową, ale certy raczej bardziej są potrzebne do rozwijania klas i kupna broni. ulepszeń itp.

Poradziłbym nie brać się za latanie, uważać na wszelkie pojazdy w pobliżu i samemu coś prowadząc nie cofać bez obejrzenia się za siebie (przydatny klawisz T). Bardzo łatwo w tej grze o teamkill, więc granaty i ostrzał z czołgu tez ostrożnie. Jeśli zespawnujesz się w bazie i nie możesz jej opuścić przez dłuższy czas, sprawdź na mapie (klawisz M) ile w tym obszarze procent ludzi jest z twojej frakcji, jeśli mniej niż 45% to raczej nie masz tam czego szukać, choć zorganizowane squady potrafią pojawić się "na pomoc" na kilkadziesiąt sekund przed utratą bazy. I nie każdy w tej grze jest od fragowania, medyk jest medykiem (potrafi tez ożywiać tongue_prosty.gif LPM- leczenie PPM- wskrzeszenie), Inżynier jest od naprawiania i dostarczenia amunicji, infiltrator to snajper ale i można nim podkraść się do bazy i przejąć terminal, Light Assault jest mobilny dzięki jetpackowi. Jak ma być czołg z dużym karabinem to oczywiście Heavy Assault ale i MAX.

I pamiętaj, że oprócz kontynentów jest VR, taka strzelnica, do której można się przenieść dzięki terminalowi w Warpgate. Tam można przetestować każdą broń i przekonać się, czemu nie wsiadać do pojazdów latających smile_prosty.gif

@ ach i najważniejsza opcja w tej grze, pod U masz "Redeploy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo polecam tą grę. Cały czas coś się w niej dzieje, można znaleźć naprawdę fajnych ludzi do gry, którzy z chęcią pomogą. Istnieją też polskie outfity, na czele z PL13, PL07, Sentinels, Wilkami, Prostakami i Polską Brygadą Vanu. Wymieniłem głównie drużyny z serwera Cobalt, ale istnieje też możliwość grania na serwerze Miller (od Cobaltu różni się tym, że jest na nim znacznie więcej tzw. zergfitów, czyli zespołów o wiele większych, nastawionych na rzucanie dużych sił w jedno miejsce).

Początki mogą być trudne. Doskonale pamiętam, że na pierwszych lvl miałem problem, z ogarnięciem całości, ale idzie się do tego szybko przystosować. Dodatkowo gracze do 15 lvl mają osobny kontynent, na którym mogą grać, ale nie muszą. Również na 15 poziomie zwracane są wszystkie zarobione do tej pory certy (waluta), co pozwala na ponowne rozplanowanie funduszy do ulubionej klasy/pojazdu. Jest też wiele poradników (polecam kanał Wrel), a inni gracze chętnie pomagają.

Nie jest to gra P2W. Za kasę kupujesz skórki do broni czy pojazdów, ew. boosty. Całą resztę idzie zdobyć po prostu grając.

Niedługo zostanie zaimplementowany system budowy baz. Będzie można stawiać bunkry, wieżyczki, kopuły ochronne itp. Niewątpliwie tchnie to nowe życie w tą grę i pozwoli ludziom na szukanie nowych form zabawy.

Jeżeli macie ochotę zagrać w outficie, zapraszamy do PL13. Możecie znaleźć u nas każdy rodzaj graczy, posiadamy urozmaicony system prowadzonych operacji oraz gramy nie tylko na naszym serwerze, ale także walczymy na takich eventach jak PSBL, Lanesmash, czy Serversmash. Wymagamy jedynie minimum kultury osobistej oraz posiadania ts3 (wbudowany system głosowy jest wadliwy). Musicie tylko złożyć podanie w grze lub na forum: pl13.com.pl

Zapraszamy także na nasz kanał na youtube: PL13 - Największy Polski Outfit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...