Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Życie w Sieci

Polecane posty

W singlu jest o niebo lepiej niz w multi, tam mozna liczyc tylko na siebie (Tak powinno byc! :P ) i dodajac te argumenty od materatzowego wychodzi na wielka korzysc singla...Tylko, ze w niektorych grach multi jest lepszy...:P

P.S. Jestem za granica i nie moge pisac polskich znakow.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monk prowadź ten dział do końca życia twego albo CDA.Najciekawszy z działów tych innych(modulator itp.).Fajnie sobie poczytać o MMORPG.Preferowałbym jednak więcej tekstu bo za dużo obrazków a czytanie na 15minut.Rozumiem dużo roboty ale kto mówił że bedzie łatwo.Newsy bym raczej zmniejszył.Obrazków mniej.A pomysłów szukaj na necie.Naprwde dużo tematów byś znalazł(może przegląd najciekawszych MMOFPS).Możesz zrobić także taki helpline.NA e-maila wysyłamy pytania a ty w stopce bys odpowiadał albo jacyś eksperci o innych grach.Takie ŻwS AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Po pierwsze - choć na Forum nie wypowiadam się praktycznie w ogóle, przeglądam je dość regularnie. Z niniejszym tematem jestem zaś zawsze na bieżąco, w związku z czym dziękuję za wszystkie Wasze opinie i pomysły. :D

Po drugie, co do słowniczka... Jeżeli już (choć mam wątpliwości) myśleć o czymś takim, to tylko w wymiarze ogólnym (WTB, tank itd.). Nie sądzę bowiem, by był sens bawić się w toto w odniesieniu do poszczególnych gier - natychmiast podniosą się głosy fanów (czy fanbojów) innych produkcji - "po co tłumaczysz jakieś głupoty z guildwarsa skoro tszeba wyjaśnić n00bą co to je pacc w tibji" itd. ;)

PS Zerg (też zergway czy zerg IWAY) to rodzaj teambuildu w PvP Guild Wars, na Heroes' Ascent - swego czasu szalenie popularny, znerfiony (zdezaktualizowany, rzekłbym) patchem z 23 stycznia br.. Pamiętam, jak sam się często nim bawiłem, biegając jako jeden z czwórki R/W, IWAYem. Ach, IWAY to oczywiście okrzyk Wojownika "I will avenge you!", działający najlepiej po śmierci petów. O, widzicie, pare takich haseł opisanych w miarę dokładnie, i już zabrakło miejsca. :P

Pozdrawiam-

MoW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się z tego działu najbardziej podobają krótkie recenzje darmowych gier MMO. Dzięki temu wiem przynajmniej w co warto zagrać, a w co nie. Niby na necie można znaleźć sporo takich minirecenzji, ale z reguły są pisane przez fanów jakiejś gry, którzy złego słowa sobie o niej nie dadzą powiedzieć. I choćby dla samych tych minirecenzji warto ten dział prowadzić. A i ze słowniczka tez byłbym zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, co do słowniczka... Jeżeli już (choć mam wątpliwości) myśleć o czymś takim, to tylko w wymiarze ogólnym (WTB, tank itd.). Nie sądzę bowiem, by był sens bawić się w toto w odniesieniu do poszczególnych gier - natychmiast podniosą się głosy fanów (czy fanbojów) innych produkcji - "po co tłumaczysz jakieś głupoty z guildwarsa skoro tszeba wyjaśnić n00bą co to je pacc w tibji" itd. ;)

Nie mówię, żeby go dostosowywać, ale tak jak mówisz ogólne pojęcia występujące w MMO. Jeśli nie umieścić tego w dziale to może na coverze albo w tym temacie.

PS Zerg (też zergway czy zerg IWAY) to rodzaj teambuildu w PvP Guild Wars, na Heroes' Ascent - swego czasu szalenie popularny, znerfiony (zdezaktualizowany, rzekłbym) patchem z 23 stycznia br.. Pamiętam, jak sam się często nim bawiłem, biegając jako jeden z czwórki R/W, IWAYem. Ach, IWAY to oczywiście okrzyk Wojownika "I will avenge you!", działający najlepiej po śmierci petów. O, widzicie, pare takich haseł opisanych w miarę dokładnie, i już zabrakło miejsca. :P

Dzięki, teraz już to kapuję :D .

BTW: Wspomnisz w następnym numerze o epokowym (co najmniej) wydarzeniu dla graczy GW jakim jest znerfienie Ursana :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się z tego działu najbardziej podobają krótkie recenzje darmowych gier MMO. Dzięki temu wiem przynajmniej w co warto zagrać, a w co nie. Niby na necie można znaleźć sporo takich minirecenzji, ale z reguły są pisane przez fanów jakiejś gry, którzy złego słowa sobie o niej nie dadzą powiedzieć. I choćby dla samych tych minirecenzji warto ten dział prowadzić. A i ze słowniczka tez byłbym zadowolony.

I tu jest racja, zwłaszcza jeśli chodzi o mini recenzje. To naprawde się przydaje. Miałem kilka przygód z darmowymi MMO które (wbrew przechwałkom na swój temat) bardzo mnie rozczarowały.

Nie mówię, żeby go dostosowywać, ale tak jak mówisz ogólne pojęcia występujące w MMO. Jeśli nie umieścić tego w dziale to może na coverze albo w tym temacie.

Dzięki, teraz już to kapuję :D .

BTW: Wspomnisz w następnym numerze o epokowym (co najmniej) wydarzeniu dla graczy GW jakim jest znerfienie Ursana :D ?

Najgorsze wydarzenie ostatnich czasów w GW :D gdzie teraz te tysiące graczy będą farmić te punkty Nornów? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być coś dobrego o komunistach (ciekawe pojęcie, chyba zacznę go używać :D ), a dobrego w tym wszystkim było tyle, że na końcu Monk powiedział "Comunnity MMO są na prawdę wspaniałe!". Gdybym sam nie grał w GW po tym wszystkim co przez dwa numery napisał chyba bym w te słowa nie uwierzył. Prawda jest taka, że wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Miałem przyjemność spotkać kilku ludzi, z którymi na prawdę da się grać i pogadać nie tylko o temacie związanym z grą, ale znam też kilku noł-lajfów i innych tego typu ludzi. Ogólnie podpisuję się pod opinię Monka, jak masz trochę farta i spotkasz odpowiednich komunistów to na prawdę wspaniała sprawa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilkanaście dziwnych przejść z niektórymi graczami i mogę zapewnić, że co poniektórzy potrafią zepsuć człowiekowi nastrój (koniec ciężkiej i długiej misji, wszyscy słuchają lidera teamu i nagle ktoś zaczyna uprawiać samowole :/). Oczywiście są ludzie z którymi można pograć długie i owocne sesje przynoszące dużą satysfakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w mmo tak mało osób które potrafią nie tylko monnotonie rozwijac postać tylko np. poklimacić textami "no i ja widzisz .:wypija kufel piwa:. wyjmuje topór jak przytało na prawdziwego krasnoluda coby skopać tyłki a te szkieletowate pokraki machaja ręcami jak by mieli mi coś zrobić no i dalej nie dalej .:pociąga porządny łyk piwa:. wyobraź sobie nie pamiętam co było bo takie gwiazdki miałem przed oczami. No i pózniej się tu znalazłem)

Gram w lineage2 (teraz mała przerwa) i mam dziwne uczucie że 50% serva to jakieś niewyżyte dziesieciolatki albo dzieci neo którzy myslą że są smieszni zabijajac o 50 niższe levele i do tego ostro bluzgajac ale są teą fajni ludzie z którymi można dobrze sie bawić i pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...