Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Życie w Sieci

Polecane posty

Uważam, że kącik o tej tematyce to bardzo dobry(jak nie świetny:D )pomysł!

Mam nadzieję, że dalej będzie ukazywał się na łamach CD-A.

Co dobre-Wszystko! ...prawie :cry: .

Co złe-Za mały(powinien liczyć ok. 3-4stron) i jeszcze raz za mały!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut nowego działu był udany, ale drugi odcinek już mnie zawiódł. Niby 2 strony, ale połowa jednej "zjedzona" przez reklamę, do tego duży obrazek na środku i 2 spore screeny. Samego tekstu bardzo mało, zwłaszcza tego najbardziej istotnego, tego centralnego. Temat też dziwny - serwery pirackie. Ni to specjalnie ciekawe ani ważne. Jak na dopiero drugi odcinek to wygląda to tak, jakby autorowi brakowało pomysłów. Bo co właściwie wnosi artykuł o pirackich serwerach? Nic, tyle że autor napisał, że są i że są be. Temat gier MMORPG jest naprawdę szeroki i mam nadzieję, że Monkofwar się zrehabilituje i następne odcinki będą już ciekawsze. A może i pojawi się coś o historii gier MMORPG? ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut nowego działu był udany, ale drugi odcinek już mnie zawiódł. Niby 2 strony, ale połowa jednej "zjedzona" przez reklamę, do tego duży obrazek na środku i 2 spore screeny. Samego tekstu bardzo mało, zwłaszcza tego najbardziej istotnego, tego centralnego. Temat też dziwny - serwery pirackie. Ni to specjalnie ciekawe ani ważne. Jak na dopiero drugi odcinek to wygląda to tak, jakby autorowi brakowało pomysłów. Bo co właściwie wnosi artykuł o pirackich serwerach? Nic, tyle że autor napisał, że są i że są be. Temat gier MMORPG jest naprawdę szeroki i mam nadzieję, że Monkofwar się zrehabilituje i następne odcinki będą już ciekawsze. A może i pojawi się coś o historii gier MMORPG? ;).

Nie zgodzę się, moim zdaniem temat pirackich serwerów jest ważny bo niestety wiele osób uważa, że są one legalne a nawet lepsze od globali... Zgodzę się za to, że tekstu jest jakoś tak trochę mało :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował opisać shootera sieciowego War Rock (www.war-rock.com) i poruszyć problem braku polskiego serwera. Więcej infosów na stronie oraz w "GwS" w temacie WarRock ;).

Poza tym - dziwnie wyglądam odcinek o browserówkach. Tak, malutko tego, a informacji sensownych ciut mało. Zresztą browserówki to - było-nie-było - gry takie w c***a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonkOfWar moim zdaniem powinien oceniać niektóre gry, lub elementy gier bezstronnie, bo w tej chwili często Jego zdanie decyduje o tym, czy w opinii czytelników dana gra jest czegoś wart, czy nie. Rozumiem, że niektóre MMO

to istne "kaszanki" ale nawet wtedy nie należy kierować się własnymi uprzedzeniami oceniając dany tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonkOfWar moim zdaniem powinien oceniać niektóre gry, lub elementy gier bezstronnie, bo w tej chwili często Jego zdanie decyduje o tym, czy w opinii czytelników dana gra jest czegoś wart, czy nie. Rozumiem, że niektóre MMO

to istne "kaszanki" ale nawet wtedy nie należy kierować się własnymi uprzedzeniami oceniając dany tytuł.

O to własnie chodzi... Recenzja nigdy nie jest obiektywna, tak samo taki opis gier w ŻwS rządzi się takimi prawami. Próbuje nas przekonać, co jest totalnym crapem, a na co można zwrócić uwagę. A Tobie przecież nikt nie zakazuje włączyć totalnego gniota, jeśli lubisz, twoja wola...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, mam nadzieje, że ten dział będzie na stałe. Ale nie jestem pewien, bo w najnowszym numerze w newsach w tym dziale było coś napisane, że to już ostatnie wydanie. Mam nadzieje, że nie zamierzacie go zlikwidować? Na ten dział przydałoby sie więcej stron, a nie likwidacja :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uther92:

Pragnę zauważyć, iż od ładnych paru numerów te opisy nie są mojego autorstwa - ja się tylko bawię w korektora i ew. dorzucam własne krótkie komentarze. Poza tym - imć raaistlin dobrze prawi. :)

@Ecko:

w najnowszym numerze w newsach w tym dziale było coś napisane, że to już ostatnie wydanie

Czy ja o czymś nie wiem...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk daje radę ;). Taki kącik MMO to przedni pomysł. Mimo, że gram tylko w GW, jeśli chodzi o ten gatunek, to i tak z chęcią czytam sobie o innych wirtualnych światkach. Mam nadzieję, że w niedługim czasie ukażą się też jakieś informacje o Aionie ;).

Btw. Wiecie, że jestem z Monkiem w gildii? Szpan, co ;D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... ŻwS mało istotnym działem... Najlepiej ograniczyć go do pół strony... Hehe dobra dość kpiny i ironii.

MMO to aktualnie najbardziej i najlepiej rozwijająca się gałąź przemysłu komputerowego. Za lat pare będziecie się zastanawiali czy recenzje gier single nie ograniczyć do strony dwóch. IMO ten dział powinien mieścić się w granicach 6 stron. Dokładnie tylu. Zawierać jakieś ciekawe poradniki czy buildy. Coś jak kącik Diablo wieki temu. Pozatym same artykuły o Eventach, klimacie czy kulturze w MMO jest bardzo interesującym kąskiem do czytania.

MMO to także zjawisko społeczne i samo to zasługuje na większy artykuł. W końcu tylko w MMO można znaleźć współprace tak różnych osób i tyle ciekawych interpersonalnych relacji. Mamy już WEB 2.0 powoli zbliżamy się do GAMING 2.0.

Taki dział powinien się rozrastać, a nie zmniejszać. Najlepiej dokoptować tam graczy z innych MMO. I skupić się na paru tytułach, a nie mówić o wszystkim i niczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...