Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patryk666

World in Conflict

Polecane posty

Mam pytanie, czy wy pobieracie ta gre legalnie, bo jezeli nie, to Modzi i Admin wezma sie wam do pupci ;)

Jak byśmy pobierali, to byśmy się pewnie nie musieli wnerwiać o tą polonizację.

A tak, kupi człowiek uczciwie i musi słuchać, co to się wyprawia. Ech. Nie mogliby tak wszyscy jak EA robić i dawać możliwość wyboru wersji językowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości... myślisz, że jak już ktoś ma kupiony oryginał, mógłby sobie ściągnąć wersję angielską?

Nie, nie mógłby. Chcesz grać w wersji angielskiej, kup sobie oryginał. Posiadanie wersji polskiej nie upoważnia do piracenia wersji angielskiej. I radzę skończyć takie rozważania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wy pobieracie ta gre legalnie, bo jezeli nie, to Modzi i Admin wezma sie wam do pupci ;)
Modzi dadza tobie po pupci za nabijanie postow bo juz wspominalem ze gra jest orginalna jesli nie ( "to sie nazywa skle , sko ,sklez(jakos tak) ech nie pamietam ale u nas ,u nas [...]" to wspominam ze jest. I mnie sie dostanie ale nie jestem po to zeby nabic tylko rozwiazac problem bo tym forum sie nie interesuje bo po googlowaniu jest taki watek to poco zasmiecac inne fora :]
a ja mam taki problem ze po jakims czasie gry staje mi ekran i slysze tylko glosy

JA ^$&*@*( @*# 2&@# Czy dziecinnko nie jestes sklonny poczytac watku tylko idziesz na latwizne i zadajesz nie potrzebnie pytanie ktore byly poruszone/zadane ?!?! Jestem nadwrazliwy... ;p

Wiec jesli nie wiecie to nie zasmiecajcie forum bo chce tylko odpowiedz ,a nie ^@ czy to orginal czy nie!

Od decydowania o tym, kto zaśmieca forum, są moderatorzy, więc daruj sobie takie teksty - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam przetestowany sposób. Jeżeli komuś gra wiesza sie w ten sposób ze zwisa zalicza obraz a dźwięk dalej rusza to wystarczy wpisać "-stabilityfactor x" w ścieżce we właściwościach skrutu. X w tym przypadku to liczba od 1-10. Trzeba pokombinować, ale zalecam zacząć wpisywać od 10.

U mnie to wygląda tak:

"E:Gry WiCwic.exe" -stabilityfactor 10

Gra się wieszała, a teraz śmiga aż miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. mam problem z grafa w WiC. mianowicie nie moge zmienic jej szczegółowości ( wersja demo z CDA mam). grafika jest troche rozmazana, postacie na przerywnikach wyglądaja lipnie. czy jak zakupie pełną wersje to bede mógł zmienic te grafe na lepsza???

mam kompa

athlon 1.8ghz

512 ram

karta x1300 256 mb.

bedzie jakos działać z dobra grafika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o grafe w tej grze.

mam demówe tej gry z cda.

moj komp to

18 ghz

512 ram

karta x1300 256.

dlaczego nie moge zmienic detali???

czy jak kupie pelna wersje to bede mogl zmienic grafike na lepsza???

Przestań zakładać ciągle nowe tematy o tej grze. Pisz w tym, który już istnieje - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...