Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patryk666

World in Conflict

Polecane posty

Ściągnęło mi się niedawno i rozegrałem pare pojedynków w multi. Powiem jedno: NUKI ROZWALAJą :D:D:D:D:D U mnie: athlon 2400xp 2,0ghz, 512mb ram, GF6600GT128mb gra nieźle myka na low i jest naprawdę ładna na tych ustawieniach (bloom i inne efektowne opcje powłączane) :] Ale jak masz lepszy komputer to ta gra będzie przeeeeśliczna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Athlonku 3800+ 1GB RAMu i radku 9550 (nie śmiać się z karty :P) śmiga na medium bez problemów ;)

Uporał się może ktoś z problemem disconnectów? Najczęściej zdarzają mi się na 5 minut przed końcem mapy :( Spróbuję jeszcze dzisiaj pograć na tych serwerach euro moze to z powodu niedopracowanego kodu sieciowego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest niezła, pojedynki 4v4 dają frajdę. Chociaż nie lubię za bardzo takich taktycznych gier, to o dziwo World in Conflict mnie nie odrzucił, bo prostota rozgrywki i fajna zabawa z innymi graczami sprawia, że chce się grać i grać :)

Wybieramy stronę konfliktu, potem specjalizację (artyleria jest niezła i baaardzo widowiskowo walczy na polu bitwy) i ruszamy.

Polecam naprawdę warto spróbować chociaż, w końcu za darmo można pograć, więc nic się nie straci ;)

A co do grafiki to nie wiem, dla mnie fajnie wyglądają wszelkie eksplozje, ale już same detale czołgów czy innych pojazdów nawet nie zwracam na to uwagi, bo miejsce walki zazwyczaj się obserwuje z wysoka, więc nie ma czasu na przyglądanie się :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu jesienny upgrade sprzętu, postanowiłem spróbować odpalić betę na teoretycznie nieobsługiwanej karcie Radeon 9200. Wyniki?

Wbudowany benchmark na very low detalach 800x600:

Średnio: 6fps

Max: 9fps

Min: 1fps

Mój konfig: AMD Athlon 2500+ XP/ATI Radeon 9200 256RAM/512 RAM/80GB HDD 7200rpm

Czyli jak widać karta jest obsługiwana, ale nie tak jak byśmy sobie tego życzyli ;) Może po optymalizacji kodu w finalnej wersji będzie lepiej? :]

PS. Do moderatorów: moglibyście zmienić nazwę tematu? Bo przekręcona jest, powinno być "in" zamiast "of".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie:

Intel Core2Duo E4300 @ 2.3 GHz

2GB RAM

GeForce 7900GS

Gra spokojnie śmiga na najwyższych detalach (~30 FPS)

Jak na razie chwilke sobie pogralem, przeszedlem tutorial i gra oprócz tego, ze jest piekna graficznie, to rowniez powala grywalnoscia

w 100% polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem sobie parę dni temu World in Conflict. Niestety po 20minutach gry zaczynają pojawiać się błądy w grafice a po chwili gra sie wiesza, tzn. dźwięk ciągle jest tak jakby akcja się toczyła, ale niestety obraz stoi w miejscu. Posiadam komputer Pentium D 2x 3.0GHz, GeForce 8600GT i 1GB RAMu. Początkowo myślałem że to wina sterowników poniważ wtedy jeszcze kozystałem z ForceWare w wersji 162.18 potem zainstalowałem drivery 163.71 w BETA (dziś weszła do obiegu ich pełno prawna wersja więc z niej korzystam). Co prawda nowe sterowniki przyspieszyły gre pod wzgledem wydajnościowym jednak nie zlikwidowały mojego problemu. Dalej wyskakują błędy w grafice. Co mam robić? Proszę o pomoc.

PS. Czyściłem chłodzenie grafiki, też nic nie daje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Demkiem WiCa, które jest dołączone do najnowszego numeru CDA (10/2007). Mianowicie po minutce, czasem troszkę dłużej następuje zawieszenie się kompa na amen. Jedynym ratunkiem jest reset. To mi krzyżuje plany bo chciałem poznać multiplayer o którym tyle się mówi. Proszę o pomoc. Komp w podpisie. Stery do grafiki najnowsze (163.77).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem nieco innej natury... sama gra chodzi, jak chodzić powinna, nie powiem. Tylko ta lokalizacja...

Zatem moje pytanie: nie ma może jakiegoś moda, który by pozwalał zmienić wersję polską na angielską? W szczególności chodzi mi o rozmowy... bez napisów sobie jakoś poradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem nieco innej natury... sama gra chodzi, jak chodzić powinna, nie powiem. Tylko ta lokalizacja...

Zatem moje pytanie: nie ma może jakiegoś moda, który by pozwalał zmienić wersję polską na angielską? W szczególności chodzi mi o rozmowy... bez napisów sobie jakoś poradzę.

Ten sam problem. Gierka działa na maksie (przynajmniej demko), ale odstrasza mnie polonizacja. Szkoda, że nie dali możliwości wyboru wersji językowej przy instalacji (jak Electronic Arts w ich produkcjach, np. Battlefield 2 czy Tiberium Wars). Nie mam zamiaru tego kupować i męczyć uszu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...