Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Trivium - Shogun

Po pierwszym przesłuchaniu mogę spokojnie powiedzieć, że panowie z Florydy znowu nagrali porządny materiał, a porównania do Ascendancy (w kwestii zacności, wszak Shogun nie trąca wtórnością) są jak najbardziej na miejscu. Jeno słuchać!

Oprócz tego obczajam nową płytkę AC/DC, czyli Black Ice i jest fajnie - brzmi trochę jak zwykle, ale akurat w przypadku Accydaccy to komplement. :)

Running right off the track!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetallicA - ]eath Magneti[

A konkretnie teraz utworu Suicide & Redemption.

Doslownie utworu, bo nie ma w nim slow. Taka sytuacja zdarzyla sie pierwszy raz od 1987 roku, kiedy na ...And Justice For All byl utwor To Live Is To Die, przepiekny skadinad. Musze przyznac, ze choc jest to nieco inny utwor niz te starsze, ale to zrozumiale. Zespol przez ten czas zdazyl sie troche zmienic ;P . Mimo wszystko uwazam ze jest to kawal swietnego grania. Slychac, ze metalike to jeszcze bawi, a nie robia tego z rutyny.

Przesluchalem w zyciu naprawde setki roznych kapel, a mimo to po latach Metallica zostanie ta najlepsza. Zreszta w tym zdaniu nie jestem na pewno odosobniony. Metalike mozna krytykowac, mozna po niej jechac, ale fenomenu nikt nie ma jej prawa odmowic.

\m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drudkh - Smell of Rain

No, no. Spodziewałam się kolejnego smętnego, wtórnego popierdywania, nawet jeśli tworzonego przez Saenko (jednego z niewielu kolesi, którzy potrafią spłodzić black na tyle oryginalny i ujmujący, że nie umieram z nudów po 2 kawałkach). Tymczasem Drudkh (klimat x1337) podszedł mi jeszcze bardziej, niż Hate Forest... dobrze jest umieć obsługiwać cyrylicę. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amon Amarth - Twilight Of The Thunder God

OMFG ! Kocham tę płytę, pretendent do płyty roku w moim prywatnym rankingu.

+10 PGP (Polipowych Gustownych Punktów) za to zdanie! :)

Amorphis - Silent Waters

Może i jest mniej agresywnie, niż na dawnych wydawnictwach, ale co z tego, skoro słucha się wyśmienicie? Bardzo porządna płytka IMHO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volbeat - Guitar Gangsters & Cadillac Blood

Niby pitu, pitu, a tu nagle się to okazuję moim osobistym odkryciem roku. Kapitalne granie! "Elvis metal" chyba najlepiej oddaje to co panowie z Danii nam serwują. Agresywne, ostre jak żyletki riffy to znak charakterystyczny, oczywiście oprócz wokalu, na którym Michael Poulsen wyczynia cuda. Z tego co słyszałem, dają kapitalny show na żywo, mam nadzieję się kiedyś o tym przekonać.

Głupi karku, przestań się kręcić !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trivium - Shogun (a także wcześniejsze płyty). Nie ma co - najlepsza płytka,na równi z Ascendancy. Ale bardziej IMO dojrzała. Lepsza już w tym roku nie wyjdzie.

Patton => na nowej płytce Amon Amarth się troszkę zawiodłem,ale to przez to,że za bardzo przyzwyczaiłem się do "With Oden On Our Side".

A i jeszcze Acid Drinkers na głośniku jest u mnie, muszę się bowiem przygotować do ich koncertu w Ostrołęce (16 listopada).

No i to by było na tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patton => na nowej płytce Amon Amarth się troszkę zawiodłem,ale to przez to,że za bardzo przyzwyczaiłem się do "With Oden On Our Side".

No to jest moja pierwsza konfrontacja z AA więc ja nie wiem :P

Fear Factory - Demanufacture

Stare ale baaaaaaaardzo jare. Where is your saviour now ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...