Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

At The Gates - Gardens Of Grief

At The Gates - The Red In The Sky Is Ours

At The Gates - With Fear I Kiss The Burning Darkness

Czyli nadrabiam zaległości w dawnej i sporo mniej znanej twórczości ATG, nareszcie w ogóle mam taką możliwość :P Najogólniej nie dla każdego, ale albumy jako całość totalnie wkręcają i nawet jeśli nie uświadomisz sobie z pierwszym przesłuchaniem, że to właśnie o to w życiu chodzi, to i tak za jakiś czas musisz posłuchać jeszcze raz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux Aeterna By Clint Mansell

Oj, całkiem niedawno miałem straszną fazę na ten utwór. Niby proste, ale klimatem i brzmieniem zmiata.

Opeth - The Moor

Bo akurat wpadło.

Jelonek - Jelonek

Genialne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter-T.E.L.I.

Hunter-Pomiędzy niebem a piekłem

Hunter-Kiedy umieram

Te trzy kawałki rodzimej kapeli uwielbiam. Co prawda pewien kumpel narzeka, że to 'wieś-metal', ale zarąbiście mi się tego słucha;]

Teksty też mi pasują. Ogólnie, to pojechałbym zobaczyć, jak wypadają na żywca;]

Rootwater-Legend of Hava Nagila

Singielek kupiony w empiku za absurdalnie niską cenę(6,99? Coś koło tego.). Wart pięć razy tyle minimum;]

Szkoda, że ostatnio nie mogłem go słuchać, bo mi brat podpierniczyłXD

A w ramach porannej ekstrawagancji po nieprzespanej nocy(Nie miałem kłaść się późno, to się nie kładę. Teraz już jest wcześnieXD):

Moonbeam-See The Difference (Inside Mix)

Nie, nie zwariowałem. Tak, to jest utwór z płyty Tiesto(dokładnie z ISOS 6). Nie, nie jestem krypto-techno fanem. Po prostu ten kawałek mnie chwycił.

I tak, wiem, co mi zrobicie, jak przeczytacie tego postaXD

Jeśli się przeżyje/przewinie pierwsze półtorej minuty i utnie końcowe kilkanaście sekund, zostaje z pięć minut miażdżącej muzy z kapitalną melodią i boskim wokalem. Chyba to z kumplami przerobimy na metalXD XD XD

* Jeszcze jedno. Nie, ja nie sypiamXD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk - Plague Angel

Czyli zabójcze tempa, chwytliwe riffy i genialny, momumentalny rzekłbym wokal Mortuusa (który IMO jest lepszy o Legiona, a jeżeli nie lepszy to na równi z nim).

Zdaje się, że to numer 3 jeżeli chodzi o dorobek szwedów. Po Nightwingu i Rom 5:12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorową porą:

Ensiferum - Victory Songs

Bardzo przyjemny viking/folk polecony mi przez Lasta. Brzmieniowo to taki miks Finntrolla i Korpiklaani (znacznie bardziej agresywny wokal i szybsze tempo, ale też zgrabnie wplecione folkowe brzmienia i melodie), więc tylko brać i słuchać oraz przytupywać. 8) Aż wstyd, że wcześniej nie znałem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Children of Bodom - The final countdown

Fajna przeróbka starej piosenki Europe ;]

tak dla informacji to Norther a nie COB

Waść twierdzisz, że nie wiem czego słucham? Istnieją dwie wersje tego utworu - jedna nagrana przez Norther oraz właśnie ta nagrana przez Children of Bodom [iMHO o wiele lepsza].

A teraz zapuściłem sobie Tenacious D - The Metal. Chwytliwy kawałek. A dosłownie minutę temu skończyłem słuchać płytki Unholy Crusade nagranej przez zespół Lord Belial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please note that the band NEVER recorded Iron Maiden's The Trooper or Europe's Final Countdown.

..z oficjalnej strony COB: http://www.cobhc.com/index.php?id=faq

wersja ktora sluchasz nalezy zapewnie do grupy Dispatched

a zeby nie oftopowac to u mnie leci ''mieszanka'' Iron Maiden,Kalmah i Eluveitie...aha no i nowy Amon Amarth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MasseMord - Let The World Burn

No ładnie, wczoraj w BB panowie ładny koncert odstawili (takiej fazy na scenie to jeszcze nie widziałem... Gitarzysta chyba lubi grać na leżąco).

Christ Agony - Demonologia

Chciałem cholera w nowe Christ Agony się zaopatrzyć (w końcu to trasa Condemnation Tour), a tu ZONK! Ni ma. Tylko jedna była, do tego pod szyldem Union (czyli najgorsza). Co jest?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żniw - ja stwierdziłem, że wypad na te bandy do BB jest nie najlepszym pomysłem, zwłaszcza że oba zespoły już na żywo widziałem i żadne nie powaliły mnie na kolana :) Ale 16 wbijam do rudeboya na bank, bo Negură Bunget gra. A takiej okazji nie mogę odpuścić :D

Neuropathia - Satan Owns Your Stereo

... I przestań chlać!

Masakryczna płyta.

Rzeźnia - Mathematic Grind

Mordowanie ludzi.

Wydaje się być bardziej opłacalne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żniw - ja stwierdziłem, że wypad na te bandy do BB jest nie najlepszym pomysłem, zwłaszcza że oba zespoły już na żywo widziałem i żadne nie powaliły mnie na kolana :) Ale 16 wbijam do rudeboya na bank, bo Negură Bunget gra. A takiej okazji nie mogę odpuścić :D

Nom, ja tam cisnę na Saltusa :D Szkoda tylko, że wsadzili tu Iperyt, który mnie irytuje zawsze jak go słyszę <_<

MasseMord - Śmierć Ludzkości

Kool & The Gang - Jungle Boogie

WHOA, nagła zmiana klimatu, ale ost z Pulp Fiction w życiu nie przełączę :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MasseMord - Let The World Burn

Ta płyta przy "The Whore of Hate" jest, o taaaaka, malutka. Panowie z Katowic tą płytą doszczętnie zniszczyli i w kategorii "Płyta roku (Polska)" jest chyba tylko za Acid Drinkers.

Neuropathia - Satan Owns Your Stereo

Dobre, ale bez brawury i nagłych zgonów.

God Dethroned - Into the Lungs of Hell

Czyli faza na holenderski death ciągle trwa i ma się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teej, to jakieś koncerty robią w Bielu? *Polip uświadamia sobie, że od roku mieszka koło Bielska* =D

W rudeboju o tej porze roku dość systematycznie :)

Szkoda tylko, że wsadzili tu Iperyt

Mnie to szczerze mówiąc [ciach - CormaC], bo mi i tak tylko na NB zależy :) trza będzie jakoś sobie tam po piwku strzelić :>

Genocide Superstars - Superstar Destroyer

Mieszko... wielki człowiek...

Doom - Total Doom

I spać :D

Pilnuj jezyka, kolego - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...