Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

Metallica - Death Magnetic

Fajnie, ze probowali, szkoda, ze nie bardzo im wyszlo.

Jak dla mnie jest dobrze. Oczywiście nowy album nie bije klasyków, ale Metallica nie się czego wstydzić. Jest tu kilka naprawdę świetnych kompozycji z "All Nightmare Long" na czele.

PS. Biję pokłony przed riffem z BB&S zaczynającym się dokładnie po 60 sekundach piosenki. Mistrzostwo świata!

Metallica - Death Magnetic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pink Floyd - The Division Bell

Chyba mój ulubiony krążek Floydów. Nie mówiąc już o genialnym Marooned to solo kończące High Hopes po prostu zabija.. to się nazywa wyczucie ! Ogólnie kompozycja bardzo udana :]

BTW. Na górze strony widnieje morda Kupichy.. nie macie już czego pokazywać ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Lorenc-Bandyta OST

Film był niezły, ale nie genialny.

Za to muzyka połyka bez gryzienia większość tego, co nazywamy muzyką filmową i sporo innej muzyki.

Szczególnie polecam 'Porwanie Lorgu'

http://www.youtube.com/watch?v=lnYL_Jvmbd8

Łapie za serce, gardło i... no, tego. Za nerki? NieważneXD

W każdym razie, jak ktoś uważa, że 'Lux Aeterna' jest dobre, niech posłucha, co potrafi stworzyć Polak;]

Poza tym:

Death Magnetic-Sami-wiecie-kto.

Mogli się postarać bardziej. A ja mogłem wyhodować sobie skrzydła.

Bunkrów nie ma, ale też jest zarąbiście;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już na dobry początek masz u mnie plusa. :]

A kto go do Najla przekonał i czyja to zasługa, któż zgadnie? B) W nagrodę link do filmu z yt, gdzie Polip dostaje popupiepopupie.

...and Oceans - Picturesque: Cataclysm Savour: And the Little Things That Make Us Smile

No cóż, IMO bezsprzeczna perełka na Cypher, do której nie umywa się nawet rewelacyjna Angelina... a Pałli się nie zna i już.

Tiamat - Gaia

Drugi po Whatever That Hurts ulubieniec z Wildhoney. When Nature calls, we all shall drown! ;]

e:

Angelina jest lepsza :P Już lepsze jest nawet "Fragile"

Wrzód na dupsku. <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...and Oceans - Picturesque: Cataclysm Savour: And the Little Things That Make Us Smile

No cóż, IMO bezsprzeczna perełka na Cypher, do której nie umywa się nawet rewelacyjna Angelina... a Pałli się nie zna i już.

:*

Angelina jest lepsza :P Już lepsze jest nawet "Fragile"

...and Oceans - Cypher

No niby dobre, ale startu do Samaela nie mają. B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hail Of Bullets - Inferno at the Carpathian Mountains

Ja chcę więcej HoB! Czysty geniusz według mnie, kto nie zna niech przesłucha jak najprędzej.

i

Entombed - Night Of The Vampire

Także fajne, bo tak :P

@PRIVAT

A ty masz plusa za Neverhooda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto go do Najla przekonał i czyja to zasługa, któż zgadnie?

Mówisz o mnie czy o M1k3 ?

Ja chcę więcej HoB! Czysty geniusz według mnie, kto nie zna niech przesłucha jak najprędzej.

O proszę, drugi plus. Jeszcze jeden i będzie piątka. 8)

Acid Drinkers - Infernal Connection

Zaczynam się powoli osłuchiwać przed październikowym koncertem. Kawał dobrego grania. Titus <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cynic - Traced In Air

No i stało się. Najbardziej wyczekiwana przeze mnie płyta roku w końcu wpadła mi w łapki! I hmmm, nie zawiodłem się ani trochę. Jest nawet lepiej niż przypuszczałem, że będzie! Płyta hipnotyzuję od pierwszych sekund Nunc Fluens i nie pozwala oderwać uszu, aż do ostatnich dźwięków Nunc Stans. A nawet i wtedy zamknięcie foobara i włączenie innej płyty wydaje się niemożliwe ;] Pozostaje tylko zaznaczyć opcję "Repeat (playlist)" i pogłębiać stan duchowego uniesienia. Coś nie-sa-mo-wi-te-go. Nie chce nawet myśleć, jaką sieczkę z moim mózgiem wyrządziła by ta płyta w połączeniu z niektórymi używkami... Panowie po 15 latach stworzyli coś, co w żadnym stopniu nie ustępuje poprzedniczce. Płyta niesamowicie wzrusza i oszołamia. Szkoda tylko, że jest taka krótka...

10/10 + znaczek jakości Iva + na chwilę obecną- typ na album roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o mnie czy o M1k3 ?

O Majeczce, z Tobą nie rozmawiam. ;]

...and Oceans - Angelina: Chthonian Earth: Her Face Forms Worms

Jedyne, co mnie dzisiaj pozytywnie nastraja. Zimno, ciemno, deszczowo i oczywiście jestem chora, bo któryś @#$%&* przywlókł do budy anginę i wysapał na mnie tak z pół kilo swoich zafajdanych zarazków, ergo samopoczuciem osiągam ujemny orgazm. <_<

e:

Mi się zachciało z moją lepszą połówką gębowy płyn ustrojowy wymienić... Oj głupota, głupota.....

Heh, wymienianie płynów gębowych z moją ostatnią 'mniej urodziwą połówką', i tak już teraz byłą, też miewało efekty uboczne. Niektóre nawet odzywają się w dalszym ciągu, dobrze przynajmniej, że są innego rodzaju, niż skutki tego w Simsach (grało się, a co B) Kto tu nie jest chociaż ciut-ciut sado-maso, niech pierwszy pizgnie kamieniem i tym podobne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jestem chora

Rozumiem cię :( Mi się zachciało z moją lepszą połówką gębowy płyn ustrojowy wymienić... Oj głupota, głupota.....

Spiritual Beggars- Dying Every Day

Mogę tego słuchać cały dzień... Na taką aurę jest to idealny kawałek... B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za 10 jest żelazko, czajnik bądź darmowe tankowanie z autografem Privaciaka czy jak? :X

A co, chcesz powalczyć o którąś ? ;]

O Majeczce, z Tobą nie rozmawiam. ;]

A no tak, zapomniałem. Wybacz. ;)

Benediction - Killing Music

I to się, panowie, nazywa oldschool pełną gębą. Ostre jak brzytwa riffy, mhroczny wokal, znakomicie ukręcone brzmienie. Miód na uszy. :]

PS: Wrath And Regret miażdży całkowicie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Audytywny - Gwiezdne Galaktyki

generalnie nie słucham hip-hopu, ale jako, że znajduje się tu również dość dużo jazzowych klimatów, całkiem ciekawe połączenie, lekko psychodeliczne. Polecam całą płytkę "Płyta Skriptotymiczna", zdecydowanie lepsza strona gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jestem chora

Kurna, wszyscy chorzy! Mnie też od wczoraj dręczy jakiś virus (ale chyba nie ten od Ajronów) i nawet na soczyste wiązanki nie reaguje paniczną ucieczką (ani żadną inną też nie). o0

A co, chcesz powalczyć o którąś ? ;]

A ile punktów uzyskam dzieląc się odrobiną Hejaho? :]

Moonspell - Szuflą Po Wszystkim Co Mam

Akurat tak pasi do tego @*&%#$ deszczu i ogólnie pogody. Nie że słabe, jasna rzecz, jeno do klimatu piję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

I PANIE, szowinistyczna gnido, jest tu co najmniej jedna (w porywach do trzech). A poza tym nadal z Tobą nie rozmawiam.

Carcass - Black Star

[stęk] Jaaakaaa jaaa jeeesteeem nieeeszczęęęśliiiiwaaa... [/stęk] <emo42>

e:

@down

Skończ, bo Twoja rzekoma wiedza, co mi podejdzie, jest g... warta. A jeśli to troska o moje delikatne, bo damskie uszy, zgadnij, co za słówko zaczyna się na s, a kończy na j i się do niego zastosuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

A może ja to kierowałem tylko do mężczyzn, z powodu, że wiedziałem, że Tobie Benediction nie wejdzie, a inne dziewoje, które przez przypadek tutaj zaglądną, nie będą wiedziały co to to w ogóle jest, a ?

Slayer - Divine Intervention

Matulo, kopę lat tego nie słuchałem, a dalej potrafi ładnie kopnąć. Czekam na nowy album, do dzieła panowie z Kalifornii.

Edit:

A ty masz plusa za Neverhooda wink.gif

<5> ;)

Edit 2:

@Up

To ty tworzysz problemy których nie ma i obrażasz się o nic, nie ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@down

Skończ, bo Twoja rzekoma wiedza, co mi podejdzie, jest g... warta. A jeśli to troska o moje delikatne, bo damskie uszy, zgadnij, co za słówko zaczyna się na s, a kończy na j i się do niego zastosuj.

Słój?

Oasis - Wonderwall

Trudno uwierzyć, ale polubiłem ostatnio zespół który wcześniej mi totalnie nie wchodził :P

Hirax - Unleash The Dogs of War

Dobra młócka.

Omega... no kto zgadnie jaki tytuł?

Igen, jött egy gyöngyhajú lány,

Álmodtam, vagy igaz talán...

@ down:

Coś w stylu "dziuńdźhoju lań". Ale jakość nagrania nie jest zbyt powalająca, więc nie jestem do końca pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega... no kto zgadnie jaki tytuł?

Czyżby to była...dziewczyna o perłowych włosach? :P

Nigdy oryginalnego tytułu nie umiałem wymówić, zapisze mi to ktoś fonetycznie? :D

Windir - Destroy

Jeden z moich ulubionych kawałków Windira

Einherjer - Venomtongue

Bardzo fajny, dość powolny kawałek, bardzo miło się go słucha ;P

Hmm, ja to mam dziwny gust, od thrashu przez death, po folk i stoner ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica - Death Magnetic

Płyta może nie rewelacyjna, ale przyjemnie się słucha - zwłaszcza po IMHO słabym St. Anger. Kawał dobrej muzyki

Trivium - Into the Mouth of Hell We March

Urwało mi głowę u samej d.... no wiecie :P. Masakra! Po przesłuchaniu tego singla pierwszy raz w moim życiu z niecierpliwością czekam na wydanie pełnej płyty. Już widzę mojego kandydata do miana albumu roku :D.

Children of Bodom - Blooddrunk

Kawał dobrego death metalu. Album może nie dorównuje poprzednim dokonaniom zespołu (zwłaszcza genialnemu IMO Fallow the Reaper) ale i tak wybija się dość wysoko w moim prywatnym rankingu. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja to mam dziwny gust, od thrashu przez death, po folk i stoner ;)
Czy ja wiem, czy taki dziwny...

The Kovenant - Animatronic

To był bardzo industrialowo-elektroniczny łikend. A ta płyta jest wisienką na torcie 8)

Kołwer spejsmena FTW!

EDIT:

IMO "Follow the Reaper" lepsze.

A "Swallow the Reaper" to chyba najlepszy album CoB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Children of Bodom - Blooddrunk

Kawał dobrego death metalu.

Że czego?! o.O

(zwłaszcza genialnemu IMO Fallow the Reaper)

IMO "Follow the Reaper" lepsze.

Chris Jericho, Paul Gilbert, Bob Kulick, Mike Inez & Brent Fitz - The Evil That Men Do

Bardzo smaczny cover chłopaków z różnych kapel, a gitarka nawet jakby smaczniejsza niż u Ironów (w tym konkretnym kawałku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...