Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Bleeding Through - The Truth

Nie wiem za co, ale bardzo lubię ten kawałek. Ma swój klimacik.

Czyli dalej pewnie włączę "radio taga instrumental metal" ;)

A, i:

Metallica - Cyanide

Jak dla mnie, najlepiej się prezentujący kawałek z Death Magnetic. Czekam na studyjną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio katuje do upadłego Lacune Coil. Bardzo fajnie się do tego zakuwa Embriologie ;)...

swoją drogą Musicum ostatnio pokazuje mi diversity słuchanej muzy na 158... musze zaczać się martwić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulver - Bergtatt

Tłukę to non-stop od paru dni i nie mogę przestać. Przesłuchałem oprócz tego Kveldssanger i Nattens Madrigal - pierwszy jest całkiem fajny, ale sam folk po paru razach zaczyna się nudzić. Nattens Madrigal to z kolei czysta rzeźnia - owszem, jako czysto blackowy album robi odpowiednie wrażenie, ale brak mi tu finezji. A i jakość nagrania potrafi czasem wkurzyć.

Natomiast Bergtatt pochłonął mnie całkowicie - zostałem Zabrany-przez-Górę ;) Każda sekunda jest wprost idealna. Od pierwszego uderzenia bębna po ostatnie szarpnięcie struny. Istny majstersztyk - jestem nawet gotów nazwać to najlepszym albumem jaki kiedykolwiek słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast Bergtatt pochłonął mnie całkowicie - zostałem Zabrany-przez-Górę Każda sekunda jest wprost idealna. Od pierwszego uderzenia bębna po ostatnie szarpnięcie struny. Istny majstersztyk - jestem nawet gotów nazwać to najlepszym albumem jaki kiedykolwiek słyszałem."

<fap fap fap> :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast Bergtatt pochłonął mnie całkowicie - zostałem Zabrany-przez-Górę Każda sekunda jest wprost idealna. Od pierwszego uderzenia bębna po ostatnie szarpnięcie struny. Istny majstersztyk - jestem nawet gotów nazwać to najlepszym albumem jaki kiedykolwiek słyszałem."

<fap fap fap> :P

Co, Feo?

Ulver - Ind I Fjeldkamrene

Nadal. I niech gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<fap fap fap> :P

ocb was that? NIGDY więcej fasolki z puchy albo dopasujemy Ci korek do otworu masowego rażenia. :huh:

Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama

Plum-plum-bziąg-plum. Co by się wyluzować, nic nie robić, nie mieć zmartwień, goooołym i wesoooołym być. <ryśkowy przytup>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Roach - Blood Brothers

Tak sobie słucham i wspominam jak przy tej piosence robiłem dwumilionowe kombosy w Tonym Chałku 2... Aż palce bolą od tych wspominek.

A co do samej piosenki? Jak nie trawię tego typu grania, tak uwielbiam ten utwór. Zresztą - cała płyta z której jest to kawał dobrej muzyki. Taki wyjątek, który potwierdza regułę. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie słucham i wspominam jak przy tej piosence robiłem dwumilionowe kombosy w Tonym Chałku 2... Aż palce bolą od tych wspominek.

Kurde, mam podobne skojarzenia, tyle że z Tonym Hołkiem 3 i utworem Motörheada "Ace of Spades" - tak gra, jak i muzyka były zacne. Niejeden klawikord* się wtedy połamało, ech...

AC/DC - Rock 'n' Roll Train

Tak sobie przeplatam tym kawałkiem muzykę od wczoraj i cały czas mam nadzieję, że przynajmniej jednemu oldschoolowemu zespołowi wyjdzie "powrót po latach". Chociaż tych lat w przypadku Australijczyków było raptem osiem, o ile się nie mylę, a mylić się mogę.

* Aye, klawikord. Różni lamerzy giercowali za pomocą padów, bo to było o wiele łatwiejsze, jednak prawdziwi trve gracze zawsze używali klawiszy. Zawsze. No i potem się kupowało co 2 tygodnie nowe, ale przynajmniej było hardkorowo, hyh. =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Roach - Blood Brothers

Tak sobie słucham i wspominam jak przy tej piosence robiłem dwumilionowe kombosy w Tonym Chałku 2... Aż palce bolą od tych wspominek.

A co do samej piosenki? Jak nie trawię tego typu grania, tak uwielbiam ten utwór. Zresztą - cała płyta z której jest to kawał dobrej muzyki. Taki wyjątek, który potwierdza regułę. :]

Taaaak, ten kawałek do Tony'ego pasował idealnie.

Kombosy na klawerce wymiatały;]

Ja akurat Papa Roacha lubię, a ten utwór jest jednym z lepszych.

Left Unfinished - Machine Head

Maszynkę lubiłem 'zawsze', a to jest jeden z dwóch kawałków, od których zaczęła się nasza znajomość. Hmm... 'Imperium' lepsze;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam radio internetowe polecę :P

www.heavymetalattack.pl na stronie jest ramówka w jakich godzinach co leci : P

a co do zespołów:

Lacuna Coil

Manowar

Moonspell (zadowolona xD )

Disturbed

Deep Purple

Metallica

Ozzy Osborne

Slayer

Tenacious D

Turbo

HappySad

i to chyba tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moonspell

Moonspell z małej. <_< Wyjdź.

Distributed

Dystrybuowana to jest benzyna.

Depp Purple

...a Depp to najwyżej Johnny. (mrau)

Myślenie ma kolosalną przyszłość, że tak cię subtelną aluzją podsumuję.

Samael - Us, High Above, Further i Reign of Light

Tja... ciekawe, jak wypadną dziś na żywo. Trzeba być mną, żeby dostać po rzyci 5 metrów przed metą... argh. ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neurosis - Given To The Rising

Szczerze mówiąc, to dopiero mój pierwszy kontakt z Neurotykami, ale już wyrastają w moich oczach na bogów. Genialne, duszne i brudne granie. W ogóle ostatnio jakoś kręcą mnie takie klimaty i jak skończę z Neurosis to chyba zapuszczę Blindead.

EDIT:

Za miesiąc koncert w Zabrzu 8)

A jedziesz ? Bo ja się poważnie nad tym zastanawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neurosis - Given To The Rising

Szczerze mówiąc, to dopiero mój pierwszy kontakt z Neurotykami, ale już wyrastają w moich oczach na bogów. Genialne, duszne i brudne granie. W ogóle ostatnio jakoś kręcą mnie takie klimaty i jak skończę z Neurosis to chyba zapuszczę Blindead.

Album świetny. Ale jeżeli będziesz miał możliwość to załatw sobie DVD "A Sun that Never Sets". Jedna z najbardziej miażdżących rzeczy jakie w życiu widziałem ;] Już nie mówiąc, jakie koncerty Ci panowie dają...

Sinister - Diabolical Summoning

Mocarna rzecz. Holenderska scena naprawdę ma masę do zaoferowania ;] Zresztą najnowsza płytka holendrów też mocno kopie po tyłku...

Benediction - Killing Music

Za miesiąc koncert w Zabrzu 8)

A jedziesz ? Bo ja się poważnie nad tym zastanawiam.

Jak będzie kasa i jakiś transport (nie zamierzam siedzieć 4 godziny na dworcu w Katowicach) to jadę ;] Zwłaszcza, że Holy Moses ma grac ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam siedzieć 4 godziny na dworcu w Katowicach

Tja, powroty z Zabrza to tragedia <_< Nawet dla kogoś kto mieszka całkiem niedaleko :angry:

Blindead - Autoscopia / Murder In Phazes

Nowa płyta miażdży chyba jeszcze bardziej niż Devouring Weakness.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi cytaty :D??? bo musiał bym tu zacytować ogrom ludzi... Ogrom :D...

BTW po kiego wracać z Zabrza jak można tam zostać se do rana i wrócić o normalnej ludzkiej porze (7-8) do domu.

Ścieżka dźwiękowa z Królowej Potępionych :) Obie zresztą fajnie się odstresować przy nauce jak lecą tła dźwiękowe, albo przykuwać Embrio jak są te kawałki śmiesznych kapel :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, powroty z Zabrza to tragedia

Ogólnie powroty z Katowic z stronę Bielska po 12 to tragedia.

BTW po kiego wracać z Zabrza jak można tam zostać se do rana i wrócić o normalnej ludzkiej porze (7-8) do domu.

O tej normalnej ludzkiej porze to ja muszę już w szkole być :D

Cancer - To The Gory End

Moja ulubiona Cancerowa płyta.

Ready to die, take your last breath

Rotting corpse, cancer fucking cancer

oldschool pełna gębą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspell z małej. <_< Wyjdź.

Dystrybuowana to jest benzyna.

...a Depp to najwyżej Johnny. (mrau)

Myślenie ma kolosalną przyszłość, że tak cię subtelną aluzją podsumuję.

poprawione a co do aluzji, "muksu" używam tylko czasami bez zasad BHP :P

kufa wygasania nie mogę znaleźć xD

to żeby nie było offtopu to dodam ze ni sie ostatnio Mudvayne.

@Edit:

Lol zapomniałem w tym wszystkim o AC/DC (swoja droga jak mogłem zapomnieć w koncu od AC/DC sie zaczęło :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulver - Capitel II: Soelen Gaaer Bag Aase Need

Czyli utwór z wychwalanego wcześniej przez Żniwa (nie bezpodstawnie zresztą) albumu Bergtatt.

No cóż tu mówić, płyta kompletna, idealna itp. itd.

A potem poleci Satyricon - Dark Medieval Times, czyli ten sam poziom geniuszu. B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...