Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

Dżem- List do M.

Może i to nie jest metal ale i tak pożądna nuta.

Pożądna, czy porządana? Wytłumacz, bo się z[beeep]ubiłem... :] - SCP

Jak najbardziej pożądna i porządana :D

Feo, odwrotnie! xD - CRD

Kurkens dałem się w robić w jakąś durną 18 i prze[beeep] koncerta Dżem i Hey na juwenaliach <od[beeep]ryza sobie łapkę&[beeep]t;

A teraz They Diesese i powrót do czytania Yansa :) (lol od kiedy beepuje słowo [beeep]A[beeep]Ę ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Steve Vai - Live At The Astoria

Śmiesznie to wygląda jak "wirtuoz" gitary wychodzi na scenę z brokatem na twarzy.. Wydaje mi się że od tego to by nawet Verba w Sopocie lepsza była.. a to co zaprezentował na scenie to żenada najwyższej klasy ;] Dno ! Nikomu nie polecam oglądać tak wielkiego shitu ;]

Helloween - The Chance

Uwielbiam ten zespół! Nic nigdy tak świetnie nie wpadało w ucho ;]

Rise Against - Tip The Scales

Nie cierpię punk rocka.. Ten kawałek to rzadki wyjątek. Bardzo fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloween - The Chance

Uwielbiam ten zespół! Nic nigdy tak świetnie nie wpadało w ucho ;]

Mr. Torture i tak rlz! ]:->

Mr. Torture sells pain

To the housewives in Spain!

Hammerfall - Steel Meets Steel: Ten Years of Glory

Niby best of, a fajnych kawałków jak na lekarstwo. Nic to, może się przejadłem powerem?

Blue Öyster Cult - Joan Crawford

Rock'n'roll! I to oldschoolowy! Mniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

Pantera - Cowboys From Hell ( wersja z Official Live: 101 Proof)

Ależ tu ładnie Phil screamuje ^^. Dopiero teraz wsłuchałem się porządnie :D

No i ten dime na gitarze...

Dobra... właśnie się zaczyna "Cemetery Gates"... :]

*rozpływa się*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Throes of Dawn - Pakkashera

Throes of Dawn - Dreams of the Black Earth

Throes of Dawn - Binding of the Spirit

Throes of Dawn - Quicksilver Clouds

Jest to cała dyskografia tego fińskiego, grającego "emocjonalny dark metal z nutką progu" zespołu. Jak dla mnie - metalowe cudo. Zakochałem się w nich dzięki ich ostatniej płycie. Jednak bardzo żałuję, że nie są oni bardziej znani, muzyka przez nich grana hipnotyzuje. Jeśli ktoś lubi szybkie, melodyczne utwory w ciężkim, metalowym wydaniu, wzbogacone wrzaskliwymi i czystymi wokalami - pokocha ich!!! :lol:

Aha, no i jest jeszcze Wintersun

Panowie (dwóch panów finów) grają wiking metal - ich styl grania łączy epickość z piekielnie szybkim graniem. Wokale również brzmią bardzo dobrze. Wydali do tej pory tylko jedną płytę, ale ta prędkość, z jaką Jari Maenpaa (założyciel i główny boss - gra na płycie na wszystkim oprócz perkusji) wycina wszystkie te solówki po prostu zwaliła mnie z nóg. Co więcej, ta szybkość utrzymuje się od początku utworu do końca, czasami zwalniając tylko na momenci. Tego trzeba posłuchać, choćby na Youtubie :P

Szkoda że nie ma większych rozmiarów niż "7", nie? Czuj się upomniany. Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie za nadużywanie możliwości formatowania.

[wies.niak]

zOMG, Peas, tu też jesteś? Klona masz czy jak? - CRD

Jestem wszędzie... spójrz za siebie :P [w]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale wiesz, że "duże" nie znaczy "lepsze"?

Nine Inch Nails - 1,000,000

Niezłe, ale nie jestem ich fanem, więc trudno mi porównać z resztą ich płyt (gdzie jest to cholerne "Year Zero";-/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi ogólnie o gatunek metalu - nie podoba mi się fakt, że wiele band (starych i nowych) coraz częściej ucieka się do grania progresywnego. Nie mam nic do małych wstawek "progowych". Jestem jednak fanem grania w starym stylu - to gitary powinny królować w utworach, nie klawisze!

Aha, bardzo przepraszam za tamten rozmiar czcionki, ale jestem nowy, to był mój pierwszy post, jeszcze się uczę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimmers Hole - When You Were Shouting At The Devil...We Were In League With Satan

O boże xD Zachęcony recką z nowego MA (10/10) zdobyłem ten album i jest on tak śmieszny, że nie mogę przestać go słuchać :D

Taaa...10/10...pan Bałajan to spuszcza się nad co drugim albumem recenzowanym w MA :P ale trzeba przyznać, że akurat ten zespół i ten LP wymiatają xD

Soulfly- Dark Ages

Po raz setny: REWELACJA..... B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.O.D. - Bigger Than The Devil

Można powiedzieć, że to tacy (duchowi) poprzednicy Zimmer's Hole - też [beeep]ista muzyka + humor i prześmiewcze teksty + Charlie Benante nawalający w gary podobnie szybko jak Hoglan :)

Na ogół mnie tak nie zachwyca.. ale kawałek I and I to poezja !

True

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murder Of Greed - Droga życia

Bardzo fajny kawałek zespołu mojego kumpla. Jakość, perkusja stworzona w jakimś programie oczywiście n/c . No i ten wokal :P A raczej udawany growl.

Jakbyś ktoś chciał sobie odpocząć od tych wszystkich wielkich bandów to może go pobrać z tąd

Do modków etc. To nie piractwo! Zresztą kto by na nie poważnie patrzył :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i jest jeszcze Wintersun

Panowie (dwóch panów finów) grają wiking metal

Enslaved (szczególnie stary) albo Helheim to viking metal. Wintersun to raczej melodeath będzie.

Judast Priest - Painkiller

Ostatnio po klasykach jadę po kolei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...10/10...pan Bałajan to spuszcza się nad co drugim albumem recenzowanym w MA :P ale trzeba przyznać, że akurat ten zespół i ten LP wymiatają xD

Ogólnie w MA "dychy" rzucane są IMO zbyt często. Uważam, że 10/10 zarezerwowane jest tylko i wyłącznie dla albumów "rewolucyjnych", czy też "wiecznie świeżych i wiecznie kopiących po jajach ". Ta płyta ZH jest dobra, ale jak dla mnie, maksymalnie 6+/10.

The Obsessed - Lunar Womb

Chyba mój ulubiony album Opętanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W.A.S.P. - Wild Child

Skóra, motór i jakieś malownicze bezdroża - i jadymy!

Ech, jak to fajnie sobie coś takiego przypomnieć... Klymat & Klasyk!

\m/

O, dokładnie. Bardzo lubię ten kawałek, chociaż moim zdaniem Idol to najlepsze co nagrali.

Napalm Death - Smear Campaign

Coraz bardziej zaczynam się w to wciągać. Jednak grindcore jest całkiem fajny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W.A.S.P.

Cries In The Night ! Basta !

Rotting Christ - Khronos

Różni się dość znacznie od tego co Grecy grają dzisiaj, co nie zmienia faktu, że wtedy też wiedzieli jak sprawić, żeby główka chodziła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agalloch - Not Unlike The Waves

Dopiero co zapoznaje się z tym zespołem. Powyższy kawałek jest wprost genialny - nigdy bym nie przypuszczał, że Amerykanie mogą stworzyć tak klimatyczny nastrój. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica - Garage Inc - Blitzkrieg/Breadfan Właściwie zaczynam nasłuchiwanie do koncertu który już za niespełna dwa tygodnie... :)

Queens - Avon

Kawałek zgniata jak i ich pierwsza płytka od której się ostatnio uzależniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dokładnie. Bardzo lubię ten kawałek, chociaż moim zdaniem Idol to najlepsze co nagrali.

Napalm Death - Smear Campaign

Coraz bardziej zaczynam się w to wciągać. Jednak grindcore jest całkiem fajny :)

no to lepiej sobie Scum posłuchaj. 100% pure grindcore

Haemorrhage - Apology for Pathology :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rise Against - Prayer of the Refugee

To jest kurcze kawałek, nad kawałki. Tłukę go prawie bez przerwy. Doskonały wręcz. Z resztą, ogólnie ostatnio słucham niewiele oprócz Rise Against. Aż dziwne, że do tej pory ich muzyka mnie nie bardzo ruszała. Ale nadrabiam straty.

A poza tym to jeszcze A Breach on Heaven. Też całkiem wchodzi.

Co do grindu - ostatnimi czasy strasznie szybko mnie męczy. Chociaż czasem trzeba odpalić Nasum, czy coś takiego 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keep of Kalessin - Ascendant

Track z nadciągającej wielkimi krokami nowej płyty, który jest do odsłuchania na ich myspace. Widać, że Norwedzy zdecydowali się na utrzymanie kierunku, który obrali przy okazji Armady, co jest ogromnym plusem ! Armada jest notabene IMO najlepszym longplayem roku 2006, jeśli Kolossus będzie chociaż porównywalnie dobry (a na to się zanosi po przesłuchaniu nowego kawałka) to nie będę miał wątpliwości z przyklejeniem KoK naklejki "kvlt". Tak się powinno grać black metal w XXI wieku, ot co !

PS: jeśli uda mi się pojawić w grudniu w Stodole, to KoK będą dla mnie niekwestionowaną gwiazdą wieczoru. Morbidzi niech się chowają ! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...