Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

A ja słyszałem, że po wyjściu nie tknie gitary (klawisze może tknie :P),

To będzie zemsta :D Jak na razie to pewnikiem KLAWISZE DOTYKAJĄ JEGO :twisted:

Rotting Christ - A Dead Poem wraz w wyczesanym w kosmos Between Times. Te klawisze za każdym razem powodują ciary na plerach. Płyta jest idealnym rozwinięciem klimaciku z Triarchy, chociaż ze "słodzikami" delikatnie przesadzili.

Fajnie z perspektywy czasu obserwować metamorfozy tej kapeli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ostatnio (2 tygodnie) zainteresowal mnie Iron Maiden. Wiem, ze troche pozno, ale lepiej niz wcale. I powiem Wam, ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl :) Moje ulubione utwory, to Fear of The Dark, Prowler i Blood Brothers, choc inne tez sa swietne ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DragonForce - Evening Star

Posłuchajcie sobie tylko fragmentu od 04:58 :viking:

Wtedy stracimy wiarę w ludzi :alien:

Megadeth - Hangar 18

Przygotowania do metalmanii epizod 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megadeth - Hangar 18

Przygotowania do metalmanii epizod 1.

Right :] I ta solóweczka na końcu...mmm.

Death - Bite The Pain

IMO jeden z najlepszych na SoP...

Zresztą, trudno wyróżniać jakieś beściaki z tego LP, kiedy całość jest jednym wielkim uberkillerem...R.I.P Chuck.

Nick Cave & The Bad Seeds - The Weeping Song

....i odpływa się....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było akurat skierowane do pana Varga, żeby wylazł z mamra, wytłukł resztę Mayhemowców, zakosił im gitary i nagrał za ich pomocą jeszcze raz dwie ostatnie płytki

Ja pana Varga to bym tylko do lasu wypuścił... :P

To będzie zemsta Very Happy Jak na razie to pewnikiem KLAWISZE DOTYKAJĄ JEGO Twisted Evil

GENIALNE xD

Type O Negative- Everything Dies

Akurat leci w jakimś radyjku... Bardzo przyjemny utwór. Taki troche oniryczny z niepokojącym momentem ale odpręża znakomicie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden 7 sierpnia w Wawie! Alleluja! Jadę, nie ma bata

No to witam w klubie. ;)

Ja pana Varga to bym tylko do lasu wypuścił...

Zapewne by się chłopak poczuł jak w domu. ;]

Iron Maiden - 2 Minutes To Midnight

Przerwa od Maidenów sprawia, że słucha się ich jeszcze fajniej. Ale nie będę się rozwodził, toż to przeca ograny i nieoryginalny staroć jest. W każdym razie miło będzie chłopaków posłuchać na żywca, a i granie jeno starych utworów brzmi zachęcająco. Hejaho!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From Autumn To Ashes - Holding A Wolf By the Ears

Bardziej to hardcore, niż anonsowany metalcore, ale faktu to nie zmienia, że chłopaki z USA (a tutaj było ich tylko trzech) zmajstrowali całkiem kopiący materiał. Początek płytki jest naprawdę pełen energii - tak gdzieś do połowy - a potem entuzjazm niestety słabnie. Perka nie wyróżnia się za bardzo, gitary za to wycinają fajne riffy, a wokal jest naprawdę niczego sobie - ogóle mocny tegoroczny klaps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pana Varga to bym tylko do lasu wypuścił...

Zapewne by się chłopak poczuł jak w domu. ;]

No i o to chodzi :D P.s ciekawie zdrabniasz mój nick... xD

BLS- Demise Of Sanity

Ciężkie i bujające, czyli tak jak lubie :D Zakk jest gwarancją świetnej muzy... to nie ulega wątpliwości :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta nasza, forumowa sinusoida znowu osiagnela minimum :) Ilośc postów spada baaardzo szybko :)

To moze ja zaczne znowu pisac? : - )

Alone - The Home Recordings of Rivers Cuomo

Solowa płytka Riversa Cuomo z Weezer'a - fajny lajtowy album na ktory składaja się kawałki przygotowywane na wcześniejsze wydawnictwa, na których się jednak nie pojawiły. Dobry klimacik jest =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta nasza, forumowa sinusoida znowu osiagnela minimum :) Ilośc postów spada baaardzo szybko :)

Dziwisz się? :P święta idą...ludzie prezenty pakują albo zaprawiają głowy do tego żeby obalić pół litra przy wigilijnym stole zgodnie z tradycją... :D

Testament- Legions Of The Dead

Nooo... całe The Gathering jest mocne ale ten kawałek urywa łeb... Death & thrash z przewagą pierwszego (hmm... w gruncie rzeczy to już wogóle 80% to death :P). Chciałbym żeby nowy album był taki :D p.s Metallica znowu w Chorzowie -.-" (juz to widze jak pojade)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zaprawiają głowy do tego żeby obalić pół litra przy wigilijnym stole zgodnie z tradycją...

Panie X, tu są jeszcze nieletni, którzy nie wiedzą jeszcze co to pół litra (w tym niżej, czy tam wyżej, podpisany). Pół litry kompotu z suszu przed pastereczką rządzi ! ;)

Kalmah - The Black Waltz

Zdecydowanie jeden z najlepszych melodethowych albumów ever ! Takiego drugiego, głębokiego i mocnego wokalu trudno uświadczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zaprawiają głowy do tego żeby obalić pół litra przy wigilijnym stole zgodnie z tradycją...

Panie X, tu są jeszcze nieletni, którzy nie wiedzą jeszcze co to pół litra (w tym niżej, czy tam wyżej, podpisany). Pół litry kompotu z suszu przed pastereczką rządzi ! ;)

On też nie jest pełnoletni, degenerat. Ale miejmy nadzieję, że miał na myśli kompot z suszu, który swoją droga wymiata :]

The Devil Wears Prada - Dear Love: A Beautiful Discord

Mniam. Biorę to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o mnie, czy o Iksplorerze ? Bo jeśli o mnie to napisałem wyraźnie :

tu są jeszcze nieletni (...) w tym niżej, czy tam wyżej, podpisany

Czytanie ze zrozumieniem, mości Pałli ;)

EDIT: Choć, jak to czytam jeszcze raz, to rzeczywiście mogło to być o Panu "eks". Widać u mnie z czytaniem też słabo. xD

JP - Painkiller

Killer ! (niekoniecznie bólu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja zaczne znowu pisac? : - )

Właśnie nie śmiałem o to prosić tak bezpośrednio :twisted:

Widzisz, nawet flejmy sa potrzebne : - )

Weezer

Jak ja nienawidzę tego projektu <rzygi>.

No ja też =] Ale nie ma co porównywać tego zespołu do tego co rivers sam spłodził bo to całkiem inna para kaloszy.

Justin Timberlake - Chop Me Up ft Timbaland & Three-6 Mafia

No jaki to jest doskonały kawałek ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s Metallica znowu w Chorzowie -.-" (juz to widze jak pojade)...

Jak to jest, że najpierw mamy chude lata, a potem nagle prawie równocześnie Meta z Ironami postanawiają nawiedzić nasz kraj? I do tego jeszcze Metalmania i zapewne niezliczona liczba pomniejszych koncertów... Nie żebym narzekał, ale skąd brać na to wszystko kasę? :]

Z drugiej strony znacznie bardziej wolę takie dylematy, niż inne. ;]

są jeszcze nieletni, którzy nie wiedzą jeszcze co to pół litra

Serio są tacy?! o0

Within Temptation - Our Solemn Hour

Jeden z kawałków z najnowszej płytki symfonicznych Holendrów. Nie żebym szalał, ale Sarah IMO dysponuje lepszym głosem od "nowej" Anette w Nightwishu, a całości słucha się po prostu przyjemnie. Melodyjnie, klimatycznie, takie tam klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta nasza, forumowa sinusoida znowu osiagnela minimum Smile Ilośc postów spada baaardzo szybko Smile

Daj mi trochę więcej czasu na pisanie i słuchanie nowych rzeczy + sprawie (jak np. dziś) działające FA to pogadamy. Aha, możesz mi zrobić jeszcze herbatę :)

Bo ja w sumie ostatnimi czasy zadowalam się playlistą z kilkoma ulubionymi kawałkami Depeszów i co smutniejszymi kawałkami Anathemy. Także nawet nie specjalnie się tym chwaliłem.

No, ale skoro już znalazłem chwilę:

Anathema - Regret

Ile razy nie słuchałbym tego kawałka - tyle razy się po prostu rozpływam. 8 minut innego świata ;] Uczucie prawie jak przy tysięcznym słuchaniu Depeche Mode - Songs of Faith and Devotion

Kalmah - The Black Waltz

Zdecydowanie jeden z najlepszych melodethowych albumów ever ! Takiego drugiego, głębokiego i mocnego wokalu trudno uświadczyć.

Ten album przemawiał do mnie może przy drugim i trzecim słuchaniu. Potem poszedł w odstawkę i jakoś niespecjalnie za nim tęsknię. Ogólnie Kalmah nie należy do moich faworytów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie X, tu są jeszcze nieletni, którzy nie wiedzą jeszcze co to pół litra (w tym niżej, czy tam wyżej, podpisany). Pół litry kompotu z suszu przed pastereczką rządzi ! ;)

Ale jak to? Każdy polak (bez względu na wiek) wie co to pół litra(vel 0,5l, 500ml, połówa-skreślić niepotrzebne :P ). Hmm...kompot z suszu...fakt...żyto musi być suche zeby dało sie je kosić... xD . P.s "pastereczka"....holy sh*t! :wink:

On też nie jest pełnoletni, degenerat.

Oooo....wypraszam se... :P

Jak to jest, że najpierw mamy chude lata, a potem nagle prawie równocześnie Meta z Ironami postanawiają nawiedzić nasz kraj? I do tego jeszcze Metalmania i zapewne niezliczona liczba pomniejszych koncertów... Nie żebym narzekał, ale skąd brać na to wszystko kasę? Smile

Z tym Chorzowem to chodziło mi o to, że jest strasznie daleko od mojej bazy (pół dnia w pociągu...txh). No i cena też odstrasza... Poczekam na wstępny skład Hunterfesta... (i pewnie Metalike sobie odpuszcze....a Ironi...hmm...okaze się ;p )

Trans - Siberian Orchestra- Wizards In Winter

Niszczy! Przyznam się, że wczoraj usłyszałem to poraz pierwszy i zniewoliła mnie ta muza... Polecam każdemu... (majspejsa chyba umiecie sobie odnaleźć... :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Him - Venus Doom

Nie no .. co będę długo pisał :P Dno.

Exodus - The Atrocity Exhibition... Exhibit A

Ale hmm.. nuda. Oczekiwać wiele nie oczekiwałem ale bez przesady. Dawno nie słuchałem tak wolnej i monotonnej trashowej płyty. Staruszki są i tyle :P

Więc jedyny dobry album na dziś to Kat-Ballady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi trochę więcej czasu na pisanie i słuchanie nowych rzeczy + sprawie (jak np. dziś) działające FA to pogadamy..

Prosisz - masz! (nie musisz dziękować ;) )

Aha, możesz mi zrobić jeszcze herbatę :)

.

I co jeszcze? Buzi, dupci i drucika? XD

Him - Venus Doom

:shock:

Nie no .. co będę długo pisał Razz Dno.

Ufffff...uffffffff. a już mi pikawa na niższe częstotliwości przechodziła ;]

Type O Negative - October Rust. Najbardziej uduchowiona płyta Pietrka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise Lost - Draconian Times nie mam nic nowego, to słucham staroci ;] Tym albumem chyba nie da się znudzić, [beeep]isty w każdym calu.

p.s Metallica znowu w Chorzowie -.-"

Też mnie to zmartwiło ;] Swoją drogą znajdźcie sobie na onecie, newsa odnośnie tego wielkiego wydarzenia i poczytajcie komentarze...boki zrywać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako co raz bardziej interesujący sie tym typem muzyki prosiłbym szanownych forumowiczów o jakieś propozycje piosenek z zwanego przeze mnie "lekkiego, łagodnego metalu". Słuchając Behemotha trochę się przeraziłem. Nie będę się na razie wypowiadał, dlatego proszę o jakieś tytuły i wykonawców to sobie na YT lub wrzucie posłucham :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...