Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

@Up

Man, to nie ten dział. :]

Miałem otwarte 2 karty z dwoma tematami i akurat w złym napisałem. :blink: Proszę modów o przeniesienie do tematu "Muzyczne Podsumowanie Roku".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Biohazard - Urban Discipline

Kurde, ten staro szkolny klimacik mieeecieee! Ależ on mieeecieee!

A tak na marginesie to jest mój pierwszy kontakt z tym bandem i mi się podoba. Wcześniej znałem z nazwy i kilku kawałków z TV. A tak swoją drogą to jedynym hardkorem, który mi nie podszedł był tak wychwalany przez Sex-Plorera i xDominikax vel sHChyppa Cataract. xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! W ogóle cały film jest przefpytny, mogę go oglądać dniami i nocami, a wyrwany ze snu potrafię wyrecytować niemal dowolną linię dialogową! Szczególnie, poza finałem, rozwaliła mnie scena z grzybkami i lataniem z Sasquatchem, coś pięknego po prostu. =)

Oj tak... grzybki były też mocne xD Ogólnie dawno żaden film mi tak humoru nie poprawił.. :)

Paul Gilbert- Gilberto Concerto

Taka neoklasyczna (barokowa?) popisówka przy której miło się robi nic.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! W ogóle cały film jest przefpytny, mogę go oglądać dniami i nocami, a wyrwany ze snu potrafię wyrecytować niemal dowolną linię dialogową! Szczególnie, poza finałem, rozwaliła mnie scena z grzybkami i lataniem z Sasquatchem, coś pięknego po prostu. =)

Czy ja wiem... Dla mnie to głupi film poziomem za dużo nieodbiegający od takich crapów jak American Pie, czy od innych komediidlaidiotów. Parę scen był nawet w miarę, ale reszta... Ale to pewnie wina tego, że jestem sztywniak :D Co innego wpadająca w ucho, chwytliwa i dość zabawna ścieżka dźwiękowa.

Bad Brains - Right Brigade

IMO najlepszy kawałek jaki kiedykolwiek pojawił się w jakimkolwiek GTA. W sumie, to ostatnio pod wypływem świetnego dokumentu "American Hardcore" cały czas słucham takiego staaaarego amerykańskiego hardkorowego łojenia. Dobra, energiczna muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster Kat - Zapáľte ohne

Solidny thrash zza południowej granicy.

A generalnie to... Może to dziwne, ale...

Jerry Reed - East bound and down

Siedzi mi to w głowie od wieczora. Ale ja tam lubię ten film :P

e:

Hunter - Freedom

Brooz odszedł z zespołu... Chociaż się cieszę, że byłem na jednym z ostatnich koncertów z jego udziałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asphyx - Death the Brutal Way

Szykuje się prawdziwie mocarna, nowa płyta Holenderskich bogów old-schoolowego deathu. Kawałek przemiodny i tak piekielnie szybki i znakomicie zaśpiewany, że ciężko przestać machać banią. Mistrzowie i tyle!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej:

Disturbed-Down with the sickness

Co tu powiedzieć?

"UAA A A" xD

Purysta językowy mógłby powiedzieć 'ou-wa-a-a-ah!', ale wszyscy wiemy, o co chodzi. Ten utwór zabija;]

A ja słucham:

Soilwork - Stabbing the drama

Jumpdaf*ckup - Soulfly

Oba dają mi wielkiego kopa energetycznego, ale ten drugi większego. Połączone siły Cavalery i Taylora zmiatają z powierzchni ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Czarnego Albumu najlepszy jest IMO "Sad But True", ale ogólnie uważam go za jeden zgorszych ich albumów

Pomijając zużyty tekścior, że Metapsita skończyła się na Kilemol, BA jest ich jedyną płytą, którą lubię w całości. Nie szkodzi, że NEM brzmi może tandetnie. Ani że Unforgiven wychodzi już ludziom uszami. Sad But True jest świetne, głównie ze względu na lyricsy, chociaż nie wiem, czy Enter Sandman nie jest jednak największą perełką.

Samael - Inch'Allah

Jak dla mnie jeden z ich najlepszych utworów.

Widać, że jeszcze za mało czasu ze Smalcami spędziłeś. ;]

Połączone siły Cavalery i Taylora zmiatają z powierzchni ziemi.

Aye aye, captain. Mówiłam już, że Taylor ma nie tylko znośny, ale naprawdę seksowny głos, kiedy nie wrzeszczy? ;] (Wiem, że mówiłam. Z tym, że nie mogę znieść oglądania, jak facet z tak rozkosznym tembrem marnuje się na tanim wydzieraniu pyska, które nie jest ani fajne, ani ciekawe, ani przyjemne w odbiorze. Dla mnie, ofc.)

A mnie naszło na Ajron Gejden i, nie zgadniecie, Paschendale. Na palcach jednej rączki mogę policzyć inne kawałki, które powodują takie ciarki i parę innych zjawisk... Paschendale nie zawodzi, zmiażdżyło dokładnie z taką samą mocą, z jaką rozbrajało mnie wtedy, kiedy było dawno i nieprawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OST z DMC4

Przyjemnie.

Huh? IMVHO OST do DMC4 jest porażką, której rozmiary rywalizują tylko z wycofaniem z polski Big Redów. Shibata się kompletnie pogubił i zrobił miks industrialnego rocka z muzyką barokową - tragedia, tego nie da się słuchać. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji, posłuchaj "Doppelganger Battle" lub "Nevan Battle" z DMC3 albo "Jokatgulm" z DMC2. This is what's it all about.

Metroid Prime OST - dziwne... ale fajne. Choć bez grania w samą gierkę nie do końca czaję klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In Flames - Come Clarity

Co o tym można powiedzieć? Piosenka jest po prostu piękna. Właściwie jeszcze nie dobrnąłem do tekstu (ale zaraz to zrobię) i zobaczymy czy potwierdzi się to, że jest ona idealna w każdym calu.

Jak najlepiej słuchać tej piosenki? Na odtwarzaczu mp3, nagranie w dobrej jakość (wma), max głośności.

Potwierdziło się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulie--a gdzie w TV można obejrzeć/usłyszeć Biohazard??

Chociażby w MTV? W nocy lecą naprawdę niezłe numery i to nie tylko stare, np. nowy klip Gojiry zobaczyłem właśnie na mtv... Telewizja czasem się przydaje.

Marduk - Cold Mouth Prayer

Jeden z utworów, który wybijają się poza ( i tak bardzo, bardzo dobrą) resztę kawałków z Roma.

Co prawda do Imago Mortis, czy czczonego niemal przeze mnie Accusera nie ma startu, ale to też jest kawałek w zupełnie innym stylu. Szybszy, mniej żelbetowy i monumentalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum Actionum > Offtopic > Królestwo Metalu 2

Ja słucham kilku w miare fajnych piosenek z najnowszej składanki RMF i Codzeinnie Tokyo Night Club z Kane & Lynch Dead Men, mój faworyt

Czyżbym o czymś nie wiedział?

IN FLAMES - Cloud Connected

Piosenka niezła, bo nie równa się (moim skromnym zdaniem) do takich "hitów" jak Take This Like, czy Trigger. Tekst, tekstem - jak zwykle nie jest głupią układanką słów. Niestety przez moją słabą znajomość języka, musiałem czytać paskudne tłumaczenie (z kilkoma błędami w pisowni), w którym tekst np. "People like you, you live in a dream world", jest tłumaczony jako: "Ludzie jakty, żyjesz w świecie snów", co jakoś dziwnie nie ma sensu. Znając In Flames i ich zmysł do tekstów, powinno być "Ludzie lubią Cię, bo żyjesz w świecie snów", bądź idąc tropem tłumacza: "Ludzie jak ty, żyją w świecie snów" (to jest jedynie sugestia, jak mówiłem z angielskiego jestem słaby).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dunvael:

Poprawka z naszych rejonów.

KelthuzzaR - Oddech Lodowej Czelusci

Nuta genialna. Miałem to na mp3 przez kilka miesięcy i do dziś mi się nie znudziło. Teksty maja różne, często o Polanach śpiewają, raz zdarzyło im się połączyć Polan z LotRem, a tutaj... właściwie nie wiem o jakim kraju śpiewają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OST z DMC4

Przyjemnie.

Huh? IMVHO OST do DMC4 jest porażką, której rozmiary rywalizują tylko z wycofaniem z polski Big Redów. Shibata się kompletnie pogubił i zrobił miks industrialnego rocka z muzyką barokową - tragedia, tego nie da się słuchać. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji, posłuchaj "Doppelganger Battle" lub "Nevan Battle" z DMC3 albo "Jokatgulm" z DMC2. This is what's it all about.

Ejejej, to, że OST do czwórki jest dość biedny w porównaniu do tego z trójki, nie znaczy, że nie może być przyjemny. ;] Gdyby tylko spłodzili tych kawałków tak ze 3x więcej... bo tak to mam wrażenie, że muzyka została zmajstrowana na chybcika dwa dni przed premierą. Z tym, że mnie toto do gustu przypadło, nawet, jeżeli tylko w pięciu odsłonach. OST z DMC2 = unrevealed, ale jak tak namiętnie nalegasz, to nothing but pogrzebię.

Gorguts - Considered Dead

e:

Yenna jest zaślepiona miłością do Nero/Dantego

Dan... znaczy zamilknij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yenna jest zaślepiona miłością do Nero/Dantego (niepotrzebne skreślić) więc nawet jakby w tle leciały smerfne hity to podobało by sie jej (;

BTW. Ja szczerze mówiąc tez wolałem chyba utwory z DMC3

STRAPPING YOUNG LAD - Almost Again

Black Sabbath - Iron Man - znoooooowu... to juz sie robi nudne. Co jakiś czas mnie napadnie i koniec.

Apocalyptica - Drive oraz Education - jakos mnie tak wzięło i odświeżyłem sobie stare dobre naparzanko wiolonczelowe .

A jako bonus (;

Budka Suflera - Nie wierz nigdy kobiecie ... co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywiołak - Muzyka Psychodelicznej Świtezianki

Żywiołak - Nowa Ex-Tradycja

Długo byłem ciekaw jak toto właściwie brzmi, bo różne opinie słyszałem. Powiem wam, że całkiem ssssmakowite, zwłaszcza dla słowiańskiej duszy, którą niewątpliwie jestem :lol: Pozostało mi tylko zapuścić wąsa, obciąć się "na stóg siana" i ruszać na Łysą Górę.

Sława!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...