Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Sesja Naruto - dyskusje

Polecane posty

Tak moi mili, dobrze widzicie. Dostalem w zasadzie jednoczesnie dwie prosby o zalozenie nowych "Dyskusji". Co to oznacza nie wiem, ale moze sesja zacznie choc troche odzywac...

Dosc prywaty, niejaki Naruto_Uzumaki poprosil o zalozenie dyskusji dla sesji Naruto wiec zakladam. Przypominam wszystkim o zasadach forum, sesji i zycze dobrej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów naruto a tagże tych którzy poraz

pierwszy słyszą o czymś takim.

chciałbym na tym forum zrobić sesje naruto ci którzy

chcieli by pograć prosze o wypełnienie karty postaci

którą pszydało by się mieć widocznom podczas gry :

Imie:

Ranga:(Na poczatku ma sie student akademi,po zdaniu testu genin)

hp:(na poczatku ma sie 150)

chakra:(na poczatku ma sie 200)

exp:0(na poczatku

lvl:1 na poczatku

bron:

Wiek:14

Urodziny: 9 Czerwca

Wioska: ukryta w lisciach,ukryta w mgle czy itp

Wzrost: 175.2 cm

Waga: 57.1 kg

Zdolności z klanu:(np sharingan)

Specjalne techniki:(tutaj wpisujemy 5 wybranych technik z ataków nadole)

ja bedziecie tworzyc postac to Macie do rozdzielenia 15 punktow do

Np.

GenJutsu 4

NinJutsu 3

TaiJutsu 3

+jeszcze jedna technika

np.DouJutsu:5

co lvl dostajecie do rozdzielenia 5

Wykonane Misje

D:

C:

B:

A:

S:

a tu ataki pamiętajcie że na 1 lv tylko 5:

Takie Ataki mozna sobie wybrac i nie mozna zmieniac chakry:

Medyk:

Heal(ulecza 30 hp,15 chakry)-1 lvl

Intensive(ulecza 50 hp,25 chakry)-2 lvl

Heal All(50 hp wszystkim,40 chakry)-2 lvl

Walniecie reka w ziemie(65)

Ataki Wody:

Daibakufu no Jutsu(50 Chakry)

Suijinheki(obrania sie przed atakiem,30 hakry)-gdy przeciwnik atakuje to odrazu mozesz tym sie obronic..

Suikoudan no Jutsu(55 Chakry)

Suiryuudan no Jutsu(70 Chakry)

Suishouha(40 Chakry)

Teppoudama(30 Chakry)

Ataki Ognia:

Goukakyuu no Jutsu(45 Chakry)

Housenka (40 Chakry)

Karyuu Endan(55 Chakry)

Kasumi Enbu No Jutsu(65 Chakry)

Ryuuka no Jutsu(80 Chakry)-ognisty smok

Ataki Lodu:

Haryuu Muuko(55)

Itsukaku Hakuegei(50)

Kokuryuu Boufuusetsu(60)

Rouga Nadare no Jutsu(65)

Tsubame Fubuki(50)

Ataki Ziemi:

Daijigoku no Jutsu(30)

Dochuu Eigyo(40)

Doro Gaeshi((obrania sie przed atakiem,30)

Doryo Dango(50)

Doryuu Heki(60)

Doryuudan (70)

Doryuu Taiga(45)

Kekai(55)

Shinjuu Zanshu no Jutsu(zatrzymuje na 2 tury po zrobienia tego ataku 35)

Shinobi:

Kop(0)pieść(0)-bija 10 dmg na 1 lvl,15 dmg na 2lvl,20 dmg na 3 lvl...itd

Chidori(75)

Rasengan(60)

Amaterasu(80)

Sharingan(10)

Tsukiyomi(20)

Mangekyou Sharingan-(30)

Raikira(70)

Baykuan(25)

Klony(5 Chakry za 1 klona)-jeden klon bije 5

Niezalicz sie Sharingana(+ 10 dmg)do klonow

Jeżelichodz o prowadzenie gry to graczy musi być 4,7,10,13......

ponieważ 1 gm i ekipa po trzy osoby

jeżeli chodzi o walki czy jaką moc będą miały technik decyduje

GM to on mówi czy trafiłeś czy zrobiłeś 1 kolona cz 100

dlatego gm musi być uczciwy i bez stronny

ps:na wszystkie możliwe pytania odpowiem prosze tylko napisać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka spraw odnośnie karty i spraw organizacyjnych:

1. Czy nie dałoby się dać obok tych technik jakiegoś małego, kilkusłownego objaśnienia odnośnie działania danej techniki? Lubię Naruto, ale nie mam pojęcia co oznacza większość tych technik. Zapewne wielu ludzi chcących zagrać też nie będzie wiedziało co oznacza dana technika.

2. Powinieneś dać więcej szczegółów na temat mechaniki gry. Na przykład, na jakich zasadach będzie się odnawiało chakrę?

3. Z tego co pamiętam, przeciętny ninja potrafi stosować tylko taijutsu i ninjutsu. Genjutsu to specjalna umiejętność, unikatowa cecha danego klanu, lub nawet tylko danego osobnika, która daje mu zasadniczą przewagę nad zwykłymi ninja. Takie postacie to wyjątkowo rzadkie osobniki. Do takich należą Sasuke (sharingan), Haku (gostek od lodowych luster), czy Sakura (szybciej uczy się różnych technik). Reszta postaci ma albo specyficzne umiejętności bojowe dane im przez jednego z dziewięciu demonów (Naruto, Gaara), albo są naznaczeni specjalną pieczęcią (pieczęć ziemi Orochimaru, lub pieczęć klanu Hyuuga), albo na skutek wyjątkowo ostrego treningu zyskują nadzwyczajne zdolności bojowe (Lee, Kiba, ludzie, którzy przeżyli trening w Wiosce ukrytej w gwiazdach). Ostatnią grupą są ludzie, którzy przynależąc do danego klanu zyskują niekonwencjonalną i wyjątkowo efektywną broń (Sino, Chouji). Bazując na powyższych informacjach i na karcie postaci mam wnioskować, że każdy gracz będzie miał jakieś genjutsu? Jeśli tak, to fajnie, ale ogólnie coś takiego będzie zakrawało na fenomen.

Na razie to tyle. Chęć udziału w takiej sesji mam, ale póki co się wstrzymam. Jak na razie jest zbyt dużo niewiadomych bym mógł tak ryzykował 8).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heal(ulecza 30 hp,15 chakry)-1 lvl

Intensive(ulecza 50 hp,25 chakry)-2 lvl

Heal All(50 hp wszystkim,40 chakry)-2 lvl

Walniecie reka w ziemie(65)

Ataki Wody:

Daibakufu no Jutsu(50 Chakry)------Wodne tornado

Suijinheki(obrania sie przed atakiem,30 hakry)-gdy przeciwnik atakuje to odrazu mozesz tym sie obronic..

Suikoudan no Jutsu(55 Chakry) -----wali mocny strumień wody z jeziora

Suiryuudan no Jutsu(70 Chakry) --- wodny smok

Suishouha(40 Chakry) ----fala wody

Teppoudama(30 Chakry) ---wykonujący nabiera do ust wodę i strzela jak mocno morze

Ataki Ognia:

Goukakyuu no Jutsu(45 Chakry) -----kula ognia wystrzeliwana z ust

Housenka (40 Chakry) ----Ognisty kunai

Karyuu Endan(55 Chakry) ---strumień ognia z ust

Kasumi Enbu No Jutsu(65 Chakry) ---Okrążający ogień

Ryuuka no Jutsu(80 Chakry)-ognisty smok

Ataki Lodu:

Haryuu Muuko(55) ---tygrys z lodu

Itsukaku Hakuegei(50) ---(koło wody) wieloryb z lodu

Kokuryuu Boufuusetsu(60) ---(czarny lodowy smok

Rouga Nadare no Jutsu(65) ---(koło śniegu) lawina z wilków

Tsubame Fubuki(50) szurien z lonu naprowacki

Ataki Ziemi:

Daijigoku no Jutsu(30) ---zapadanie ziemi

Dochuu Eigyo(40) ---ukrycie w ziemi

Doro Gaeshi((obrania sie przed atakiem,30)

Doryo Dango(50) ---wyrywanie dużej ilość ziemi

Doryuu Heki(60) ---ściana błota

Doryuudan (70) ---szybkie ataki błota

Doryuu Taiga(45) ---zatszymanie rzeką błota

Kekai(55) ----więźenie z ziemi

Shinjuu Zanshu no Jutsu(zatrzymuje na 2 tury po zrobienia tego ataku 35)

Shinobi:

Kop(0)pieść(0)-bija 10 dmg na 1 lvl,15 dmg na 2lvl,20 dmg na 3 lvl...itd

Klony(5 Chakry za 1 klona)-jeden klon bije 5

Niezalicz sie Sharingana(+ 10 dmg)do klonow

Chakra odnawia się odpoczywając np:sen 1 godzina snu-50 chakry

no dobrze możemy zmienić ,że tszeba wybrać czy 15 na 2 czy 10 na tszy

PS: sr proszę wypełni też karte postaci ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym dołączyć do sesji Naruto. Ponieważ to anime bardzo lubię (chociaż jestem dopiero na 39 odcinku :/), to chciałem zobaczyć, jak to by było w świecie shinobi. Mam jednak parę pytań.

1. Jeśli się bierze zdolność klanową w rodzaju np. Sharingan (tj. zdolność klanową w postaci takiej lub innej techniki), to to się koniecznie wlicza do rubryki znanych jutsu na karcie czy nie musi? Pytam się, bo, jak napisałeś, można sobie wybrać do niej tylko pięć technik, więc chcę się upewnić, czy taka zdolność klanowa nie byłaby "tą szóstą".

2. Podstawowe techniki (Henge no Jutsu, Bunshin no Jutsu itd.), gdybym je chciał wybrać, też się wliczają do tych znanych jutsu? Wiem, dosyć głupie, ale chcę być pewien.

3. Można do listy znanych jutsu przydzielić też technikę wymyśloną przez siebie albo swoją przeróbkę już znanego, jak np. Oiroke no Jutsu Naruto?

4. Wiem, co to za style walki są ninjutsu, taijutsu i genjutsu. Nie wiem jednak, czego dotyczą inne style walki, np. to doujutsu.

5. Kartę postaci należy zapostować w tym temacie czy na PW?

6. Sorki, że teraz będę wytykał, ale... Mógłbyś pisać poprawnie, jeśli chodzi o ortografię? Co jak co, ale twoich postów nie czyta się bardzo łatwo. Mało tego, jesteś MG, więc cóż... W każdym razie, jeśli ortografia to dla ciebie problem, to radziłbym ci przepuścić swoje teksty przez Worda. Co prawda, też robi błędy, ale przynajmniej poprawia te jemu znane (np. zaczynanie zdania z małej litery).

7. Tylko jeszcze pomarudzę, że nie opisałeś wszystkich jutsu, jakie wymieniłeś w swoim pierwszym poście w tym temacie. Należałoby więc opisać resztę. Ale to tylko moje narzekanie...

8. Jeszcze jedno... Jakie polskie nazewnictwo wiosek będzie tu przyjęte? Pytam się, bo jest różnie, bowiem w przypadku np. Gakure no Konoha (albo Konoha no Gakure, nie pamiętam ;)) może być Wioska Ukrytego Liścia, Ukryta Wioska Liścia albo Wioska Ukryta w Liściach.

Kiedy otrzymam odpowiedzi na te wszystkie pytania (no, może poza 6 i ew. 7, chociaż powinienem wiedzieć, jak się prezentują wszystkie jutsu), to zacznę robić kartę postaci. Jak mi jeszcze jakieś przyjdzie do głowy, to będę pisać.

W każdym razie, już ogólne zarysy swej postaci tworzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Szczeże powiem, że możemy zrobić że nie wlicza się techniki klanów można też wybrać klan ale nigdy nie wiadomo kiedy moc się ujawni.

a o to znane mi klany:

Klan Aburame

Lokalizacja : Wioska Konoha

Znani członkowie: Shino i jego ojciec

Klan Aburame jest znany z towarzyszących im robaków. Niektórym członkom z tego klanu robaki żywią się ich chakrą. W zamian pomagają im w walce.

Klan Akimichi

Lokalizacja: Wioska Konoha

Znani członkowie: Chouji i Chomaru

W anime widzimy dwóch grubych ninja, którzy są członkami tego klanu. Specjalizują się w pewnych technikach i używają pigułek, ktore sprawiają, że przybierają na wadze, co jest zaletą w walce.

Klan Haku

Lokalizacja: Wioska Mgły

Znani członkowie: Haku i jego matka

Ten klan powstał w Wiosce Mgły. Za dużo nie wiemy o tym klanie. Większość specjalnych ataków tego klanu jest przekazywana potomstwu. Opanowali manipulowanie wodą.

Klan Hyuuga

Lokalizacja: Wioska Konoha

Znani członkowie: Hanabi, Hiashi, Hinata, Hizashi, Neji

Klan Hyuuga jest znany z ich linii krwi limitowanej, Byakuganu.. Jest on najdłużej żyjącym klanem w serii. Działa on inaczej niż większość innych klanów. W tym klanie są 2 rodziny: główna i rozgałęziona. Między nimi istnieją duże różnice. Członkowie rozgałęzionej rodziny są jak niewolnicy dla głównej. Istnieją tylko, żeby ich bronić i poświęcać siebie dla nich. Kiedy członek rozgałęzionej rodziny skończy 4 lata ma on pieczęć odbitą na jego czole, żeby członkowie głównej rodziny mogli go zabić bez problemu w razie niebezpieczeństwa.

Klan Inuzuka

Lokalizacja: Wioska Konoha

Znani członkowie: Akamaru, Kiba i jego matka oraz siostra

Ten klan jest znany z ich związkiem z psami, dlatego wszyscy członkowie walczą razem z psami. Większość ataków i ich umiętności są jak kopie prawdziwych psi ruchów.

Klan Kamizuri

Lokalizacja: Wioska Skały

Znani członkowie: Suzembachi

Porównując umiejętności Kamizuri i Aburame, są one do siebie podobne, tylko, że zamiast kontrolować robaki kontrolują pszczoły. Ten klan posiadał wysoki status do czasu, kiedy zaatakowali Konohę i zostali pokonani przez Aburame.

Klan Kaguya

Lokalizacja: Wioska Mgły

Znani członkowie: Kimimaro

Ten klan jest znany z i ich umiejętności do rekonstrukcji kości. Potrafią zamienić ich kości w twardą jak stal broń. Większość członków z klanu została zniszczona z powodu bitew.

Klan Nara

Lokalizacja: Wioska Konoha

Członkowie: Shikamaru i jego rodzice

Członkowie tego klanu mają specjalne umiejętności z cieniem. Potrafią zmienić ich cienie, żeby podążały za innymi i kontrolowały ich ciała naśladując ich ruchy.

Klan Uchiha

Lokalizacja: Wioska Konoha

Członkowie: Itachi, Sasuke i ich rodzice

Ten klan jest jednym z najstraszniejszych klanów. Został on całkowicie zdziesiątkowany przez atak Itachiego. Tylko on i jego młodszy brat, Sasuke przetrwali. Członkowie Uchiha posiadają specjalną linię krwi limitowanej Sharingan.

2)te techniki mogą być... ale np:Kage bushin no jutsu naruto poznał z świętego zwoju to sądze że na podstawową wiedze to troche za mało może od np:3 lv

a tak wogule to jescze potszkolicie się podczas bycia w akedmi ;)

3)hmmm..."sexy jutsu" naruto było raczej najnormalniejszą transformacją tylko że naruto czytał gazetki od 18 lat i zmieniał się w osoby ale jeżeli wymyślisz

coś fajnego a Gm to uzna że się nadaje to może

4)tu chodzi o swuj własny styl walki ktory sam ustalasz np:podczas 3 zadania na Hunina Sasuke wymyślił tzw:Lion Combo a Naruto tzw: Naruto combo

mówiąc inaczej jeżeli będziesz często walczył jakimś swoim combo to zdobywasz punkty

5)W tym temacie oraz przydało by się mieć ja na podpisie (tak jak ja) i u GM (żeby niebyło dopisywania)

6)Wiem, że niejestem najlebszym ortografikiem ;) ale niestety nie mam Worda ;(

7)wiem ale pszetumaczałem je z mojej strony i akurat miałem zawieszenie kompa bo mi się internet scioł;( ale pszydało by się, że jeżeli chcesz mieć to

wpisz w goglach. Sory ale nie mam już na to siły

8)osobiście przyjmuje "wioska ukryta w liściach"

Super mamy już 3 osoby jeszcze jedna i będziemy mieli komplet

teraz ja mam pytania:

1)czy masz jakąś strone z odcinkami Naruto

2) jak zdobyć tą range nad Avatarem (elf,ork itp..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu powyższego postu uzyskałem większość pożądanych przeze mnie odpowiedzi. Jeśli do tej pory nie liczyłeś mnie jako gracza, teraz zacznij. Kartę wyślę ci najpóźniej w poniedziałek.

Wracając do twoich pytań:

1) Polecam głównie stronę www.realitylapse.com . Z tej strony możesz za darmo ściągać sobie wszystkie odcinki serii Naruto w oryginalnym języku z angielskimi napisami, a dodatkowo znajdziesz tutaj nową serię Naruto Shippuuden.

2) Zajrzyj pod ten link: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=1950 ,a gdybyś chciał więcej informacji, to tutaj masz drugi: http://www.cdaction.pl/agora/viewforum.php...a0f606ddaebe2eb . Zasadniczo masz też opcję FAQ na samej górze strony. Miłej lekturki 8).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wcześniej już cię policzyłem dięki za stronki a jeżeli chcesz tom mam strone (chyba) wszystkie odcinki z napisami po angelski:

CIACH! prosiłabym, abyś na przyszłość nie umieszczał tutaj tego typu linków - tylko ze wzgląd na to, że dopiero zaczynasz, nie wystawię ci ostrzeżenia - dostajesz jednak upomnienie. Naprawdę radzę ci przeczytać jeszcze przynajmniej trzy razy Regulamin - raz, aby się zaznajomić, raz by zrozumieć, raz by zapamiętać - nzk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rozumiem. Mam w związku z tym pytanie: można wymyślić własny klan, do którego będzie należała postać?

2. Czyli mam rozumieć, że nie muszę tych podstawowych technik wpisywać, bo się ich nauczę w akademii? Rozumiem.

5. Innymi słowy, przyślę do tego tematu.

6. Ale za to są słowniki ortograficzne. ;) Spokojnie, z czasem się nauczysz.

7. To się postaram znaleźć, chociaż wątpię, by to dało jakiś pożądany rezultat. Ale spróbować zawsze można...

A na wszystkie twoje pytanie już SR odpowiedział, jak już wiesz.

I mam jeszcze dwa pytania:

1. W temacie "USTALAMY TERMIN I LUDZI" napisałeś umiejętności i statystyki dla postaci. Mam więc pytanie: dotyczą one też tej wersji karty postaci, którą napisałeś w tym temacie? Jeśli tak, to mógłbyś dokładnie wszystko wyjaśnić? Pytam się, bo coś niecoś stamtąd rozumiem, ale nie jestem wszystkiego pewien.

2. Przyszło mi to do głowy dzisiaj rano: waluta pieniężna zostaje przyjęta taka, jaka w Japonii czy "troszeczkę" inna? I rozpoczyna się z jakąś kwotą? Jeśli tak, to jaką mniej więcej?

Jak mi jeszcze jakieś pytanie przyjdzie do głowy, to będę pisać. Pracę nad kartą postaci powinienem ukończyć w następnym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Liść (Konoha-Gakure)

Wioska została założona przez pierwszego Hokage (Shindaime), ok. 100 lat przed wydarzeniami rozgrywającymi się w Naruto. To własnie dzięki niemu Konoha zawdzięcza swoją obecny wygląd i pozycję. Pierwszemu udało się, mimo licznych wojen i problemów zbudować silną i liczącą się osadę. Jest to jedyne Gakure, które znajduje się w Kraju Liści, dlatego też, Wioska raczej nie boryka się z problemami finansowymi. Przeciwnie, udało jej się doprowadzić do dominacji nad resztą, min. Suna-Gakure, co sprawiło, że wielu nienawidzi Liścia i pragnie jego kompletnej zagłady. W czasie swojego istnienia, przewodziło jej pięciu Hokage - Shindaime, Nindaime, Yondaime, Sandaime i Godaime. Osada wypuściła na świat wielu wielkich Shinobi, min. Orochimaru, Jiraiyę, Tsunade, Kakashiego, Gaia i Itachiego. Słynie z wielu znamienitych klanów takich jak Uchiha (praktycznie już nie istniejący), czy Hyuuga. Liść w czasie swojej krótkiej historii przeżył wiele wojen, które mniej lub bardziej niszczyły jej mury. Wiemy, że toczył wojny z Krajem Obłoków (czyli z aż dwiema osadami - Obłoku i Deszczu). Współczesna Konoha znajduje się w przymierzu z Wioską Piasku (które zresztą zostało na krótki czas bardzo poważnie zachwiane). Wyglądem raczej nie odbiega od tradycyjnych miast, lub wsi - ulokowana jest w centrum lasu i otoczona wysokim, kamiennym murem. W centrum wznosi się okazały stadion, na którym rozgrywany jest min. ostatni etap egzaminów na Chuunina.

Trawa (Kusa-Gakure)

Bardzo niewiele wiadomo na jej temat. Przypuszcza się, że Osada ta jest zupełnie niezależna, znaczy się, nie podlega żadnemu władcy, czy tez krajowi. Z jej mieszkańcami spotykamy się tylko raz, podczas egzaminu na Chuunina. Niestety, zabił ich Orochimaru, a naśtepnie przebrał się za nich, więc nie da się nic bardziej precyzyjnego powiedzieć.

Mgła (Kiri-Gakure)

Osada ulokowana i zależna od kraju Obłoków. Słynie z okrucieństwa i bezwzględności pod każdym względem. Na jej czele stoi Mizukage, o którym nie jest wiadomo nic (o jego poprzednikach także). Dawniej, przeprowadzano tutaj bardzo brutalny test w akademii ninja - trzeba było zabić kolegę ze szkolnej ławki. W ten sposób chciano wyodrębnić tcyh silniejszych psychicznie i fizycznie. Test został zaniechanie po małym skanadalu, który wybuchł po tym jak Momochi Zabuza, mały chłopiec, zamordował wszystkich adeptów podchodzących do egzaminu. Przyjmuje się też, że z Kirigakure pochodzi najwięcej nukeninów. Istnieje tutaj także organizacje, która nazywa siebie Seven Swordman of the Mist, w której skłąd wchodzili min. Zabuza i Kisame Hoshigaki. Ninja z tej osady słyną z tego, że kontynuują swoją walkę, choćby nie wiem co się stało, śmiało ryzykując przy tym swoje życie. Z Mgły pochodzą także Demonic Brothers.

Piasek (Suna-Gakure)

Kiedyś jedna z najpotężniejszych wiosek, dziś zdecydowanie przyćmiona przez Konohę, która doprowadziła Piasek do skrajnego bankructwa. Podlega władcy Kraju Piasków. Cechą charakterystyczną osady jest prawie wieczna burza piaskowa, która spowija jej mury. Z tego też powodu, mieszkańcy budują charakterystyczne, okrągłe domy w kolorze piaskowym. To wszystko sprawia, ze Suna-Gakure jest praktycznie nie do odnalezienia przez zwykłego podróżnika. Na jej czele stoi Kazekage. W serii, "Cień" został zgładzony przez Orochimaru i jak narazie nie ma informacji na temat jego następcy. Osada swojego czasu przeprowadziła szereg eksperymentów związanych z olbrzymim demonem piasku - Shukaku. W wyniku tego narodził się Gaara, który jest asem w rękawie wioski. Z tąd pochodzi także Baki, Kankurou i Temari (warto zauważyć, ze Gaara, Temari i Kankurou są rodzeństwem, mają wspólnego ojca - Kazekage). Obecnie znajduje się w sojuszu z Konohą.

Śnieg (Yuki-Gakure)

Wioska, która pojawia się zapowiedzi filmu kinowego Naruto. Więcej informacji znajdziecie tutaj, gdy tylko uda nam się tą kinówkę obejrzeć. Wiadomo narazie, że ninja z tej osady posługują się skomplikowanymi urządzeniami mechanicznymi, które wykorzystują do walki (mechaniczne zbroje, działa, a nawet skrzydła pozwalające latać). Osada nie spełnia większego znaczenia w polityce światowej, z racji, że nie posiada Kage. Nie wiadomo także, w którym kraju jest ulokowana. Wiemy, że jest to gdzieś wśród wiecznie ośnieżonych, wysokich szczytów górskich.

Wodospad (Taki-Gakure)

Kolejne pomniejsze Gakure bez Kage w swoich szeregach. Ulokowane jest na szczycie wysokiego klifu, po którym w dół spływa wodospad. Udało jej się przetrwać liczne wojny właśnie z powodu dogodnej lokalizacji - wejście jest bardzo dobrze zamaskowane, a cała osada spoczywa u stóp potężnego drzewa, które osłania przed wścibskimi obserwatorami. Obecnie wodzem wioski jest Shibuki. Wioski słynie z tak zwanej Hero Water, która daje olbrzymią szybkość wojownikom i jest ostateczną bronią Wodospadu.

Dźwięk (Oto-Gakure)

Zarówno wioska, jak i państwo w którym leży (Kraj Dźwięku) zostały stworzony i są władane przez Orochimaru. Jej mieszkańcami, jak i wojownikami są ludzie starannie selekcjonowani przez Orochiego, którzy są gotowi pójść za nim nawet na śmierć. Na dłuższą metę osada planuje zdobycie i całkowite zniszczenie Konohy, a następnie stopniowe powiększanie swojej władzy na świecie. Żaden z ninja noszących opaskę Wioski Dźwięku nie jest rdzennym mieszkańcem tych terenów - pochodzą oni z innych osad.

Deszczu

Wioska znajdująca się w Kraju Obłoków i związana sojuszem z Wioską Obłoków. Nie posiada własnego Kage i spełnia raczej małe znaczenie na świecie. Shinobich z tej osady spotykamy przy okazji egzaminu na Chuunina; udało im się nawet przejść do drugiego etapu, ale tutaj wszyscy zostali pozabijani. Brak dalszych informacji na jej temat.

Obłoku (Kumo-Gakure)

Gakure, na którego czele stoi Raikage. Ulokowana w Kraju Obłoków. Potężna i mająca w swoich szeregach wielu ninja (w tym także tych z Wioski Deszczu, z którymi są w ścisłym przymierzu). Niegdyś największy wróg Konohy - prowadził z nią wiele wyniszczających wojen, ale wszystkie zakończyły się klęską dla Obłoku. Obecnie znajdują się w stosunkach neutralnych. Brak bliższych informacji na jej temat.

Skały (Iwa-Gakure)

Ostatni z osad, której przewodzi "Cień" - Tsuchikage. W całej serii nie mieliśmy do czynienia z wojownikami z tej wioski. Nie podchodzili także do egzaminów na Chuunina. Zlokalizowana w Kraju Skał. Można zgadywać, że znajdują się w izolacji od reszty świata. Brak bliższych informacji na jej temat.

2) te technik to są ten które miożesz na pierwszym lv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam moją kartę postaci. Zrobiłem kilka małych przeróbek bym mógł lepiej wczuć się wpostać.

Imię: Shun

Nazwisko: Arachi

Płeć: mężczyzna

Ranga: student akademii

Punkty życia: 150

Chakra: 200

Doświadczenie: 0

Poziom doświadczenia: 1

Broń zwykła: 10 bloczków stalowych, ostrych żyłek, po 10 sztuk broni typu kunai i shuriken

Broń specjalna: para rękawic wykonanych w wiosce Takumi, zapieczętowane w zwoju

Wiek: 14 lat

Urodziny: 17 marca

Miejsce zamieszkania: Wioska Konoha

Wzrost: 167 cm

Waga: 58 kg

Zdolność klanowa: Chakra Kyūin Jutsu (ciało z niewiadomych przyczyn działa tak samo, jakby było pod działaniem tej techniki)

Lista znanych jutru (specjalność):

Kage Bunshin no Jutsu (5 chakry za jednego klona) - NinJutsu

Kuchiyose no Jutsu (zużycie chakry od 10 wzwyż) - NinJutsu

Kumo Bunshin no Jutru (20 chakry za jednego klona) - NinJutsu

Veins dance (0 podczas wykonywania, 1 w czasie ingerencji w tor lotu) - TaiJutsu

Doton / Fuuton / Katon / Raiton / Suiton: Elemental veins (60 chakry) - HiJutsu

Style walki:

TaiJutsu 6

NinJutsu 5

HiJutsu 4

Wykonane misje:

D: 0

C: 0

B: 0

A: 0

S: 0

Wygląd: Średniej długości włosy koloru ciemny blond zaczesane do tyłu, błękitno-szare oczy. Twarz smukła, oczy często podkrążone z niewyspania. Zwykłe ubranie (spodnie, bluza), tyle że jedyny nie zakryty przez elementy garderoby obszar to głowa. Na rękach zwykłe, cienkie rękawiczki, a na obandażowanych stopach dobre sandały. Postać zawsze chodzi ze szkicownikiem i kilkoma ołówkami w kieszeni. Na nadgarstkach i na kostkach nosi czarne bransolety.

W razie jakichś wątpliwości proszę o pytania. Dodatkowo chciałbym przeprosić za niezamierzone wprowadzanie chaosu. Szukając artykułów o różnych jutsu i okazało się, że pomyliło mi się „geje gen kai” z „genjutsu”. Myślałem, że oba zwroty dotyczą jednego zagadnienia. Myliłem się i przyznają do pomyłki.

Jak ktoś szuka listy istniejących technik z Naruto, to poniższy link zawiera prawdopodobnie pełną ich listę:

http://en.wikipedia.org/wiki/Jutsu_(Naruto)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Nanji

Nazwisko: Arato

Płeć: mężczyzna

Ranga: student akademii

Punkty życia: 150

Chakra: 200

Doświadczenie: 0

Poziom doświadczenia: 1

Broń zwykła: 4 bloczki żyłki, 13 kunai i 10 shuriken, 5 wybuchowych znaków.

Broń specjalna: miecz o zakrzywionym ostrzu, odziedziczonym po ojcu, zapieczętowany w zwoju

Wiek: 14 lat

Urodziny: 29 maja

Miejsce zamieszkania: Wioska Konoha

Wzrost: 165 cm

Waga: 63 kg

Zdolność specjalna: Szybsze uczenie się technik

Lista znanych jutsu

Kage Bunshin no Jutsu- NinJutsu

Daibakufu no Jutsu- NinJutsu

Karyuu Endan- NinJutsu

secondary lotus move- TaiJutsu

Shinjuu Zanshu no Jutsu - Ninjutsu

Style walki

NinJutsu 7

Kenjutsu (walka mieczem) 4

Taijutsu 4

Wykonane misje:

D: 3

C: 0

B: 0

A: 0

S: 0

wygląd: Czarne, stojące włosy,zielone oczy. koszulka, spodnie. porządne buty na stopach,oraz obandażowane nadgarstki i nogi (niecałe).

wiem że wygląd taki niezbyt, ale...

teraz mam 3 pytania

1. SR, co to jest Hijutsu?

2.SR, możesz używać hijutsu na 1 lev?

3. Kto zna jakąś dobre Kenjutsu? (walka mieczem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znalazłem na stronie http://www.senpuu.net/?15 Tam masz objaśnione co i jak z każdym typem Kekkei genkai. W małym przybliżeniu chodzi o manipulację żywiołami.

2. Skoro mam na 4 levelu, to pewnie będę mógł i na pierwszym 8).

3. Jeśli dobrze pamiętam, to w Naruto tylko nieliczne osoby posługiwały się stylem Kenjutsu. Byli to głównie (ci najbardziej zapadający w pamięć) Zabuza i Kisame. Z racji tego, że obie te postaci zwyczajnie machały mieczami zamiast mówić nazwę techniki z nimi związanymi, wątpię byś coś znalazł w uniwersum Naruto. Jeśli szukasz jakichś ciekawszych nazw dla różnych ataków mieczem, to polecam One Piece z głównym naciskiem na postać, która się zwie Roronoa Zoro.

Same informacje o kenjutsu masz tutaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kenjutsu - dodatkowo okazuje się, że po kliknięciu na przeinaczony przez forum link (ten z mojego powyższego postu), masz możliwość sprawdzenia bliższego informacji o swojej specjalizacji.

Jeśli planujesz samemu wymyślić nazwy jakichś ataków, to polecam niżej wymienioną stronkę:

http://www.freedict.com/onldict/jap.html - masz tutaj świetny translator angielsko japoński.

Jeśli chcesz poszukać sobie różnych technik ze świata Naruto, to masz link:

http://en.wikipedia.org/wiki/Jutsu_%28Naruto%29#Ninjutsu – każda kategoria zawiera skrót do pełnej listy technik.

Daję ci to wszystko, ale nie ma całkowitej pewności, czy sesja Naruto ruszy. Jeśli to będzie szło jak na forum, do którego MG ma linka w podpisie, to marne szanse na długą żywotność tego działu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NinJutsu 7

Kenjutsu (walka mieczem) 4

Taijutsu 4

Wykonane misje:

D: 3

C: 0

B: 0

A: 0

S: 0

mam dwa pytania:

czemu masz trzy misje rangi D

i kenjutsu

skoro w karcie postaci mówiłem:

15 pkt:

NinJutsu

TaiJutsu

Genjutsu(za specjalną dopłatą 5 pkt)

i oczywiście twoja własna technika(zaczynasz od 1 a podczas częstrzego używania punkty rosną)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można się wtrącić:

czemu masz trzy misje rangi D

i kenjutsu

skoro w karcie postaci mówiłem:

15 pkt:

NinJutsu

TaiJutsu

Genjutsu(za specjalną dopłatą 5 pkt)

i oczywiście twoja własna technika(zaczynasz od 1 a podczas częstrzego używania punkty rosną)

Będąc złośliwym, powiedziałbym, że nie złamał twojego ustanowienia, bo przecież nie dał do GenJutsu ani jednego punktu (mówiłeś tylko o Genjutsu, a nie o kekkei genkai).

W tym przypadku powinieneś się raczej mnie czepić za to, że do HiJutsu dałem od razu 4 punkty. Ta zdolność podpada pod kekkei genkai.

Kenjutsu to nie odmiana kekkei genkai, ale sztuka walki mieczem, która nie ma w sobie znamion cech genetycznych (sprawdź linki), więc jako taka podchodzi pod „własną technikę”, której na dodatek można uczyć się od dziecka, więc w akademii możesz co najwyżej powtarzać elementy wyuczone w domu.

W związku z powyższymi zamieszczam jeszcze raz swoją kartę, tym razem w pełni poprawioną:

Imię: Shun

Nazwisko: Arachi

Płeć: mężczyzna

Ranga: student akademii

Punkty życia: 150

Chakra: 200

Doświadczenie: 0

Poziom doświadczenia: 1

Broń zwykła: 10 bloczków stalowych, ostrych żyłek, po 10 sztuk broni typu kunai i shuriken

Broń specjalna: para rękawic zwanych „Supaida tsume”, wykonanych w wiosce Takumi, zapieczętowane w zwoju

Wiek: 14 lat

Urodziny: 17 marca

Miejsce zamieszkania: Wioska Konoha

Wzrost: 167 cm

Waga: 58 kg

Zdolność klanowa: Supaida ninjou

Zdolność postaci: Chakra Kyūin Jutsu (ciało z niewiadomych przyczyn działa tak samo, jakby było pod działaniem tej techniki)

Lista znanych jutru (specjalność):

Kage Bunshin no Jutsu (5 chakry za jednego klona) - NinJutsu

Kuchiyose no Jutsu (zużycie chakry od 10 wzwyż) - NinJutsu

Kumo Bunshin no Jutsu (20 chakry za jednego klona) - NinJutsu

Joumyaku hitosashi (0 podczas wykonywania, 1 w czasie ingerencji w tor lotu) – TaiJutsu (veins dance)

Doton / Fuuton / Katon / Raiton / Suiton: Soshi Joumyaku no Jutsu (60 chakry) – HiJutsu (elemental veins)

Style walki:

TaiJutsu 6

NinJutsu 4

HiJutsu 1

Wykonane misje:

D: 0

C: 0

B: 0

A: 0

S: 0

Wygląd: Średniej długości włosy koloru ciemny blond zaczesane do tyłu, błękitno-szare oczy. Twarz smukła, oczy często podkrążone z niewyspania. Zwykłe ubranie (spodnie, bluza), tyle że jedyny nie zakryty przez elementy garderoby obszar to głowa. Na rękach zwykłe, cienkie rękawiczki, a na obandażowanych stopach dobre sandały. Postać zawsze chodzi ze szkicownikiem i kilkoma ołówkami w kieszeni. Na nadgarstkach i na kostkach nosi czarne bransolety.

Mam jedną prośbę do MG. Błagam!!! Powiedz, że nie zamierzasz prowadzić sesji tak samo, jak prowadzona jest rozgrywka na tamtym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ten rpg ma wyglondac jak np:sesjas Starcrafta na tym forum

OMG, no to ambitny jesteś xD

poprawki....

Imię: Nanji

Nazwisko: Arato

Płeć: mężczyzna

Ranga: student akademii

Punkty życia: 150

Chakra: 200

Doświadczenie: 0

Poziom doświadczenia: 1

Broń zwykła: 4 bloczki żyłki, 13 kunai i 10 shuriken, 5 wybuchowych znaków.

Broń specjalna: miecz o zakrzywionym ostrzu, odziedziczonym po ojcu, zapieczętowany w zwoju, bardzo ostry, dość twardy, ma dziurke w rękojeśći tak jak kunai.

Wiek: 14 lat

Urodziny: 29 maja

Miejsce zamieszkania: Wioska Konoha

Wzrost: 165 cm

Waga: 63 kg

Zdolność specjalna: Szybsze uczenie się technik

Lista znanych jutsu

Kage Bunshin no Jutsu- NinJutsu

Daibakufu no Jutsu- NinJutsu

Karyuu Endan- NinJutsu

secondary lotus move- TaiJutsu

Shinjuu Zanshu no Jutsu - Ninjutsu

Style walki

NinJutsu 6

Kenjutsu (walka mieczem) 1

Taijutsu 4

Wykonane misje:

D: 3

C: 0

B: 0

A: 0

S: 0

wygląd: Czarne, stojące włosy,zielone oczy. koszulka, spodnie. porządne buty na stopach,oraz obandażowane nadgarstki i nogi (niecałe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholercia, zero wykonanych misji, sorki ;]

znowu pytania-

SR. W liście ataków na pierwszy poziom nie ma Hijutsu, wiec nie sadze byś mógł go używać.

SR, co oznacza twoja zdolność klanowa i specjalna?? tylko mi nie mów, że wysysanie czakry -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby można było dawać historię postaci, to wszystko byłoby jasne, ale że nie można, to jest sporo niewiadomych, a mówię Ci, że historię postaci wymyśliłem całkiem fajną 8).

Poziom danej dziedziny (np. NinJutsu) określa to, w jakim stopniu opanowałeś kontrolę nad nią. W przypadku mojego HiJutsu oznacza to, że na razie używanie ataku może być bardzo ryzykowne dla używającego.

A jeśli idzie o takie techniki, jak „Kumo Bunshin no Jutsu”, „Joumyaku hitosashi”, „Soshi Joumyaku no Jutsu”, czy nawet „Supaida ninjou” to to są moje wymyślone techniki. Sprawdź w słowniku (link podałem) i zobacz znaczenie słów w technikach, których nie znasz (przy technikach zostawiłem w nawiasach tłumaczenie tych technik, które sam w 100% wymyśliłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...