Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Czy możliwe jest by do CDA raz na jakiś czas dodać dodatkową płytkę? Uzupełnioną po brzegi modami/trailerami/trainerami/edytorami i innymi dodatkami do gier? To byłby fajny dodatek, gdyby tak zebrać co 3 - 4 numery wszystkie mody np. do stalkera, lub trailery najlepszych gier. Ja sam mam bardzo wolnego neta i taka płytka bardzo by mnie ucieszyła. Pozdro

Moze i mozna ale juz z podwyzka ceny pisma o 1 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić to bym nic nie zmieniał ale mam za to propozycję nowego działu do naszego czasopisma.Mianowicie chciałbym aby pojawił się temat którego póki co w innych czasopismach nie znalazłem,a myślę, ze w CDA byłby to dział interesujący wielu czytelników.Mam na myśli dział "MODYFIKATOR czyli fanowskie przeróbki i dodatki"

Mnie osobiście brakuje takiego działu i myślę ze wielu z graczy też.Wystarczyły by dwie strony z opisami modów do kilku lub jednej (jeżeli mod jest duży) gry i odpowiednia zakładka na cowerze z ów pobranymi modami, które możnaby było zainstalować.Na początek proponuję bardzo ciekawe mody do c&c tw i zh, ewentualnie mod do cod2 przygotowany przez rosjan, który całkowicie zmienia grę.Mam nadzieję ze któryś z redaktorów przeczyta ten post i może zainteresuje to naczelnego.POZDRóWKI DLA REDAKCJI.

PS:Pomogę w ewentualny redagowaniu działu za free ma się rozumieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieco ze spóźnienia mojego wynika, jak i refleksu, czego bym NIE zmienił to podpisów we wstępniaku, dlaczego zrobił się jeden a nie dwa jak zawsze od wieki wieków? Nie lubię zmian, nieważne dlaczego i po co, rewolucje zaczynały się od błachszych powodów, a to jest już za dużo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić to bym nic nie zmieniał ale mam za to propozycję nowego działu do naszego czasopisma.Mianowicie chciałbym aby pojawił się temat którego póki co w innych czasopismach nie znalazłem,a myślę, ze w CDA byłby to dział interesujący wielu czytelników.Mam na myśli dział "MODYFIKATOR czyli fanowskie przeróbki i dodatki"

Mnie osobiście brakuje takiego działu i myślę ze wielu z graczy też.Wystarczyły by dwie strony z opisami modów

(...)

Pomysł ciekawy ale dwie strony to o 1-1,5 strony za dużo. W końcu nie każdego interesują takie rzeczy, więc po co odrazu by dawać aż dwie strony?! :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom niewiele, a pomysl niczego sobie. no przynajmniej dla mnie. ale zeby bylo sprawiedliwie dal ogolu czytelnikow zrobilo by sie glosowanie co kto chce zobaczyc w tym dziale a co nie. tak czy inaczej trza na to spojrzec nieco realniej. jesli redaktorzy zgodzilby sie na ten dzial to zaraz posypalyby sie propozycje innych tematow i (wg mnie) cd-a stracilo by to wszystko na co charowalo przez 11 lat z hakiem. mianowicie: styl, charakter i slynne ''to cos" czego nikt nie pitrafi wytlumaczyc, a czegowszyscy chca. chyba kapujecie ocb :lol: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić to bym nic nie zmieniał ale mam za to propozycję nowego działu do naszego czasopisma.Mianowicie chciałbym aby pojawił się temat którego póki co w innych czasopismach nie znalazłem,a myślę, ze w CDA byłby to dział interesujący wielu czytelników.Mam na myśli dział "MODYFIKATOR czyli fanowskie przeróbki i dodatki"

Mnie osobiście brakuje takiego działu i myślę ze wielu z graczy też.Wystarczyły by dwie strony z opisami modów

(...)

Pomysł ciekawy ale dwie strony to o 1-1,5 strony za dużo. W końcu nie każdego interesują takie rzeczy, więc po co odrazu by dawać aż dwie strony?! :?

Myślę, że więcej ludzi interesuje się modami, niż opisywaniem na pol strony gier RPG typu Tibia i pisanie, jakie to są głupie(czyli 'W co [nie]warto grać]"...

Jak już macie kącik 'freeware' to chociaż te pół strony byście zmienili na mody :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanleyDzięki ziom za poparcie pomysłu.

mogrin Odnosząc się do twojego posta i zaproponowanego ewentualnego głosowania chcę powiedzieć, że z jednej strony to dobry pomysł ale z drugiej myślę że nie powinno się w nim dyskryminować i tym samym faworyzować jakichkolwiek tytułów.

Po pierwsze dlatego że modyfikacje są robione przez fascynatów danej gry i gatunku jaki reprezentują, a więc zaryzykuję stwierdzenie iż wątpię by na ewentualnej liście przedstawianych modów znalazł się jakiś niszowy tytuł ,po drugie CDA jest czasopismem dla wszystkich graczy i nie może sobie pozwolić na wyszczególnianie bądz wybieranie takich lub innych gier dla zwykłego widzimisię, a ponad to ja sam jak i pewnie wielu z czytelników chciałoby sprawdzić na własnej skórze co też zagorzali fani potrafią poczynić ze swoją ulubioną grą.Osobiście polecam (jeżeli ktoś lubi rts'y) mod do c&c zh o nazwie "Rise of the Red" lub bardziej rozbudowany shockwave 0.93, a dla maniaków wyścigów proponuję poszukać modów do nfs'ów.Zapewniam jest ich sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję aby Szanowna Redakcja przestała robić ,,śmieszne" podpisy do wszystkich screenów. Niektóre z nich nie dość, żę nie są śmieszne to czuć jakby były robione na siłę.

To raczej kwestia gustu, ale mnie śmieszy 99% podpisów pod screeny. Wg mnie są świetnym dopełnieniem całej recenzji. A może czytasz tylko podpisy bez patrzenia na screeny? :wink: A 'sztuczności' i 'robienia na siłę' jakoś nigdy nie odczułem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak robisz z 20 podpisów pod screeny to jednak nie wszystkie będą ,,naturalne". Ja bym był zadowolonu gdyby tylko z 50% screenów miało podpisy.

Dobrze wiec, bedziemy puszczac do druku tylko te podpisy, ktore beda podobaly sie tobie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa:

Myślę że warto by się zastanowić nad nowym działem. Gry na Pocket PC. Jakoś tak trochę przez przypadek wszedłem w posiadanie takowego urządzenia i zainteresowałem się w co też mogę na nim pograć prócz pasjansa :) No i jest tego trochę - przydała by się jakaś fachowa rubryczka podobnie jak freeware. Choć może opisy trochę bardziej rozbudowane.

Sprawa druga:

W GW są podane wymagania sprzętowe. To samo jest powtórzone w recenzji. Te w GW proponowałbym zamienić na sprzęt na którym gra była grana przy pisaniu recenzji - pozwoli to na lepszą ocenę tego co recenzent pisze o tym jak gra wygląda i zachowuje się przy grze.

Sprawa trzecia:

Wywalić konfiguratora oczywiście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić konfiguratora oczywiście :)

Niee... Zostawić. Nie musi zajmować 2 stron, wystarczy jedna, ale żeby był. To naprawdę się przydaje jak chcę się zrobić upgrade sprzętu. Ok, niby jest dział sprzętowy i NDSN, ale nie zawsze jest tam opisane akurat to co chcę zakupić. A sięganie wtedy do starszych numerów to, przy zakupie sprzętu, niemalże przestępstwo :wink: A w konfiguratorze zawsze wszystko na miejscu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee... Zostawić. Nie musi zajmować 2 stron, wystarczy jedna, ale żeby był.

Ależ oczywiście że nie chodzi by znikł całkowicie. Od dawna pisze że może zostać w takiej formie jak jest nawet ale raz na kwartał. Bo tak co miesiąc serwowane są zestawy z kosmetycznymi zmianami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił bym recenzenta - Cormaca. Jego recenzje są bezbarwne i widać, że pisane "na siłę". Najlepiej będzie jeśli wróci do recenzowania gier typu: "Kangurek Kao" etc.

Natomiast bardzo lubię recenzje pisane przez Allora... Szkoda, że recenzję "Wiedźmina" dostał Cormac a nie Allor...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił bym recenzenta - Cormaca. Jego recenzje są bezbarwne i widać, że pisane "na siłę".

Jasne, na sile napisalem tyle tekstu o Wiedzminie, ze musialem go troche przyciac, zeby wszedl do pisma. Zreszta z wiekszoscia tekstow mam taki problem, ze pisze je tak na sile, ze az trzeba je potem skracac. :)

Najlepiej będzie jeśli wróci do recenzowania gier typu: "Kangurek Kao" etc.

Nigdy nie recenzowalem Kangurka Kao etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił bym recenzenta - Cormaca. Jego recenzje są bezbarwne i widać, że pisane "na siłę".

Jasne, na sile napisalem tyle tekstu o Wiedzminie, ze musialem go troche przyciac, zeby wszedl do pisma. Zreszta z wiekszoscia tekstow mam taki problem, ze pisze je tak na sile, ze az trzeba je potem skracac. :)

Najlepiej będzie jeśli wróci do recenzowania gier typu: "Kangurek Kao" etc.

Nigdy nie recenzowalem Kangurka Kao etc.

Co nie zmienia faktu, że recenzowanie gierek dla dzieci wychodziło Ci o wiele lepiej.

A co do wspomnianego "na siłę", nie jest to równoznaczne z tym, że ktoś pisał aby zmieścić się w wymaganych 4 czy też 5 stronach. Chodzi mi o to, że brak w Twoich recenzjach "duszy". Bardzo łatwo odróżnić recenzję napisaną z pasją i recenzję napisaną bez niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał zobaczyc kiedys w CDA dział MODYFIKACJE.

Bylby on poswiecony ciekawym modyfikacją do gier , niektore naprawde warto przedstawic , a i mozna wtedy podejsc do tytulu z nową świerzością.

Podam moze jakis przyklad: www.blackmesasource.com

Half-life 1 stworzony od podstaw na silniku source (mod do half-life 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...