Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomko669

Lost Planet

Polecane posty

Więc tak. Mam grę Lost Planet. Po instalacji wszystko chodziło normalnie. ( od początku grałem na Maksymalnych ustawieniach graficznych ). Po drugim uruchomieniu i wybraniu opcji Kontynuuj oraz wczytaniu misji po ruchu myszka lub WSAD'em gra się wiesza w jednym momencie. Nie wiem, jakie może być rozwiązanie tego problemu.

---------------------------------->

SPRZĘT

Windows XP SP2

Procesor Intel Core 2 Duo E 6750 2.6 Ghz

Płyta główna ASUS P5E

Karta Graficzna Geforce 8800 GTS 640 Mb

RAM 2x 1024 Mb 800 Mhz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg wymagań na pudełku z grą wymagany jest procesor Pentium 4 z osługą technologii HT. co to w ogóle jest i jak sprawdzić, czy mój Pentium 4 to ma? grając w demo co jakieś 5 sekund wyświetlał mi się komunikat, że mam za słaby komp itp. cały mój sprzęt to:

Pentium 4 3,2 GHz,

RAM 1,5 GB,

Radeon X1650 Pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładniej problem!

U mnie multi działa, ale ogólnie w Lost Planet grałem dość dawno, wkrótce po premierze. Wtedy pamiętam, że były duże problemy z wyszukiwaniem serwerów. Zapewne powodem była mała ilość graczy, lub jakiś mały błąd, który na pewno już jest jakimś patchem naprawionym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc? Mam dwa problemy:

1. Jak przejść Isenberga? W ogóle nie czaję sterowania tym złomem, raz strzela dyskiem, raz wali z ostrza a raz strzela serią. Spacja nie wznosi, x też powoduje jakieś 'dzikie ruchy'. Do tego życie nie regeneruje się z energii termalnej (a myślałem, że tak będzie się działo dzięki harmonizerowi) i nie ma innych broni :(

2. Codziennie muszę reinstalować grę, bo nie chce ruszyć. Ekran robi się czarny, długo myśli, czasem wywala jakiś błąd i nie sposób jej uruchomić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanko. Czy czekanie pięciu, czy tam sześciu godzin żeby włączyć Lost Planet jest normalne?

Oczywiście nie za każdym razem (dopiero zainstalowałem LP i pierwszy raz włączam).

Muszę przeczekać te parę godzin za pierwszym razem, aż do końca odliczania, a później już będzie OK? Czy jak?

Z góry dzięki za odp. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe mogę uruchomić multiplayera w Lost Planet przez LAN ani też przez żadne inne łącze... co może być tego przyczyną..? poszę o szybką odpowiedź... pozdro!

Przyczyną tego może być piracka kopia gry ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie uruchomienia LP wyskakuje błąd o takiej treści: ,,ERRO9: Unsupported function". Oczywiście zainstalowałem najnowsze i najstarsze stery i Directxa (także tego z płyty) ale to nic nie dało. Jakiś czas temu żadna gra nie chciała się uruchomić na moim kompie (GF 9600GT 512 to jedna z najlepszych kart graficznych, Core 2 Duo, 2GB RAM). Aha, mój kumpel ma GF 8800 i LP chodzi mu płynnie, a ma stery i Directxa sprzed kilku miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj zainstalować te same sterowniki?? Pozatym musisz dokładnie sprawdzić czego nie masz a on ma lub na odwrót.I jeszcze pytanko a wersia to legalna jest? (mam już uczulenie na tego typu sprawy ;) )

Nie popadaj w przesadyzm - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..mam problem z gra Lost Planet a chodzi mianowicie o pierwsze uruchomienie jest ze steam`a. Otóż wtedy gra zaczyna sie uaktualniać i problem jest w tym że ja mam wolne łącze i to by trwało co najmniej okolo 25godzin :/ Czy ktos wie czy da sie jakos ominac te uaktualnienia zeby normalnie uruchomic gre?? albo sa gdzies w sieci te pliki uaktualnione które moglbym pobrac skadś ..Pomóżcie :/

Niech ktos pomoze jak wie :(

No to juz inny klopot...weszlo mi do meny bo slysze dzwiek z menu i widze myszke ale nie widze wogole obrazu jest czarny ekran ;/ Ale slysze ze jestem w menu bo slysze dzwieki ;/ Stery wszystkie nowe zainstalowalem i directx najnowszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...