Skocz do zawartości

Lost Planet


tomko669

Polecane posty

czy cos wiadomo o tym patchu w newsie ? :

Strona głowna CDA:

Zapowiedziane wczoraj rozszerzenie strzelanki Capcomu udostępnione zostanie pecetowym graczom już 20 lipca, czyli w najbliższy piątek.

chcialem patch scaignac ale nie znalazłem ani na stronie Capcomu, ani na stronie gry .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A jaki masz system Viste czy Xp?

oba sytemy i na obydwu zainstalowana gre .

Capcom zapowiedział sporego patcha do pecetowej wersji doskonałej gry akcji Lost Planet. Uaktualnienie doda nowe tryby kamery, poprawi tryb multi i udostępni nowe postacie.

Wśród nowych trybów kamery znajdzie się m.in. widok w stylu Resident Evil 4 oraz nowy tryb nazwany 'Wide'. Nowa opcja filmowa pozwoli odtworzyć wszystkie przerywniki z gry jeden po drugim. Patch zawierać ma także nowe opcje sieciowe, zbiór nowych map oraz nowe postacie, prawdopodobnie do trybu multi, w tym Mega Mana (postać z popularnej konsolowej serii) oraz Franka Westa z gry Dead Rising. Nie wiadomo jeszcze, kiedy uaktualnienie się pojawi, wiadomo jednak, że będzie miało 400 MB objętości.

czy ktos wie cos o tym patchu ?

EDIT: (i to duzy)

gra sama sciagnela update/patcha przez steama , zaaktylizoawala sie do wersji 1.3 czy 1.0003 jakos tak . Temat nieaktualny .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Lost Planet. Otóż instaluję ją z płyty, zrobiłem nawet dwa konta na steam'ie, ale gdy przychodzi do właściwej instalacji (po wpisaniu numeru seryjnego) pokazuje się komunikat: "The Steam servers are currently too busy to handle your request, please try again after few minutes". :evil:

Próbowałem w różnych godzinach, przez parę dni, wymieniłem sterowniki, zrobiłem nowe konto, wyłączyłem programy, któr mogłyby przeszkadzać, a to nadal się pokazuje. Co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie co trzeba zrobic, aby dzialalo demko z plyty CDA? Bo po zainstalowaniu i uruchomieniu pojawia mi sie znany wszystkim windowsowski blad. To samo mam z demem Colin McRae Dirt :( Szkoda bo chcialem sprawdzic obie te gierki. Instalowalem directx z plyty CDA, ale nie pomoglo. Sterowniki od mojej grafy to ForceWare 93.71, Win XP SP2 upatchowany na maxa. Reszte mojego konfigu macie ponizej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zainstalowałem demo, włączam i co widze? Nic, jest dźwięk ale niema obrazu. O co chodzi?

Sprobuj zainstalowac najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej i najnowszego DirectX. Tobie przynajmniej demo sie uruchomilo, a ja to zobaczylem tylko typowy blad Windowsa i pupa blada, nie chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nie mogę uruchomić tego dema: Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_33.dl. Ponowne zaisntalowanie aplikacji może naprawić ten problem. 3 razy je instalowałem, Directa mam w wersji August 2007 i nadal to samo :x

mój sprzęt:

Pentium 4 3,2 GHz

1,5 GB RAM

Radeon X1650 Pro 512 MB

Shadery 3.0 mam na pewno, skoro mi Rainbow Six Vegas na max detal działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_33.dll
Brakuje Ci jednej z bibliotek directa, weź ściągnij ją z netu i rozpakuj do katalogu „system”. Pobrać ją można choćby stąd: http://www.m3fe.com/760/ albo wpisz w google „download nazwa pliku” i wyskoczy Ci sporo takich stron.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra mi sie włączyła, tylko jest mały problem. w czasie gry, co jakieś 10 sekund wyskakuje mi komunikat: Present system performance does not meet the requirements to run the game with courent settings. Adjust yhe settings within PC Settings and try again. If the problem persists review system settings to improve performance. ustawiłem jakośc grafiki na minimum, choć i tak gra sie nie zacinała, ale ten komunikat nadal się pojawia. rozwiązanie jest być może w ostatnim zdaniu komunikatu, ale nie potrafię go przetłumaczyć, a mój tłumacz komputerowy jakieś głupoty mi pisze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...