Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robertwidla

Rozwiązany: League of legends- pytanie

Polecane posty

Pytanie raczej powinieneś wrzucić w Dyskuje o grach i tamtejszym temacie LOL. Tutaj wydaje mi się ludzie bardziej sprawami technicznymi i problemami się zajmują. Aczkolwiek mogę Ci odpowiedzieć. Jak dla mnie w obecnym stanie Fidel jest raczej postacią dosyć słabą. Co prawda może służyć jako ap carry lub nawet support (z top fidlem nigdy się nie spotkałem), ale nie sprawdza się w tych rolach jakoś strasznie dobrze. Inna sprawa ma się z junglą, w której zawsze radził sobie bardzo dobrze i nawet po zmianach jest w miarę ok. Dzięki drainowi bardzo ciężko jest umrzeć, natomiast jak dla mnie dyskusyjna jest skuteczność ganków. Po ulti jest całkiem ok, natomiast jest wielu junglerów, którzy spokojnie mogą gankować skuteczniej nawet przed tym lvl. Poza tym bardzo łatwo jest mu też popsuć lub spowolnić jungle (wystarczy przeszkadzać w trakcie robienia blue), no i wydaje mi się, że nerf blue też troszke go zabolał. Ogólnie postać jest dosyć tania jednak jeśli jesteś początkującym graczem i nie masz ich zbyt wiele to raczej nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mnie bo Fiddle to mój main :)

Ogólnie uważa się, że jest to postać prosta i którą gra się bez problemów, ale żeby grać dobrze trzeba trochę nad nim posiedzieć.

1) Fiddle jest świetny na środek lub na jungle. Ja osobiście gram środkiem i osiągam zwykle dobre wyniki (rekord 13/0/21)

2) Gankowanie też jest dobre, ale trzeba wyczekać na naprawdę dobry moment (oczywiście flash to podstawa).

3) Najważniejsze przy zakupie przedmiotów jest najpierw kupno przedmiotów redukujących regeneracje skilli, a potem Moc i Zonya Hourglass (wlatujesz w tłum z uti, włączasz szybko i przez 3 sekundy nic Ci nie zrobią)

4) Nie jest to postać na pierwszą linię i solowanie przeciwników, ale do supportu, więc nie każdemu może pasować trzymanie się z tyłu.

Jak będzie dostępny za darmo w rotacji to spróbuj nim pograć, ale jak nie będzie Ci pasował to sprawdzaj innych, aż znajdziesz tego swojego jedynego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...