Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZenekZombie

Karta graficzna

Polecane posty

Chciałabym wymienić kartę graficzną (aktualny model Nvidia GeForce 7600 GT). Stara niestarcza już do odpalenia nowośći (chodzi mi o Alana Wake). Jakie modele polecacie? Byłoby miło gdyby nowa starczyła na jakiś czas. Cena tak do ok 500zł

Specyfikacja mojego PC:

Płyta główna:

Typ magistrali Intel AGTL+

Szerokość magistrali 64-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania 429 MHz

Efektywna częstotliwość taktowania 429 MHz

Przepustowość 3429 MB/sek

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400

2GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest problem, bo ten zasilacz sobie nie poradzi.

W tym wypadku musisz brać co innego:

Radeon 6770 Vertex3d - tylko tu musiałbyś sprawdzić czy nie będzie żadnych problemów z tym że chłodzenie jest dość spore

LUB

Radeon 6770 Gigabyte -ja bym brał ten model

no i do tego nowy zasilacz:

Aerocool 450w

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Radeon 6850 jest dużo wydajniejszy i bardziej opłacalny. Natomiast proszę zauważyć, że ja starałem się zmieścić w 500zł a na moje nawet jeśli weźnie się 6850 za 480 to wraz z zasilaczem nie zmieściłbym się w wyznaczonym budżecie. Choć przyznaje pomysł z gigabyte 6770 to jest mój błąd.

EDIT:

zasilacz (ten co mi podałeś wystarczy?)
- jeśli to było do mnie to z tego co wyczytałem m.in. na tym forum to powinien wystarczyć, ale niech się jeszcze wypowie ktoś kto się zna lepiej ode mnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Radeon 6850 jest dużo wydajniejszy i bardziej opłacalny. Natomiast proszę zauważyć, że ja starałem się zmieścić w 500zł a na moje nawet jeśli weźnie się 6850 za 480 to wraz z zasilaczem nie zmieściłbym się w wyznaczonym budżecie.

Wiem, że będzie trochę drożej ale po przemyśleniu, skoro karta ma mi wystarczyć na dluższy czas to wolę trochę dopłacić (żeby za całośc nie dać więcej niż 650zł) niż za chwilę znowu wymieniać.

A tak wogóle to bardzo dziękuję wszyskim za rady. Bo niestety w sprawach sprzętu to jestem zielona jak oliwka :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...