Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

egon446

Rozwiązany: E-book do 500zł

Polecane posty

Znaczy za 80 parę dolarów? Pokaż mi drugi i co najmniej dobry czytnik z e-papierem w podobnej cenie.

No allor, bądźmy poważni - dopłacasz 50 dolarów za przesyłkę, to nie jest 80, tylko 130 :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest sprzęt nawet w PL o co najmniej 100 zł droższy niż Kindle (porównanie na podstawie ceneo i allegro, oferty na teraz) i z gorszym ekranem, a przypomnę, że ma być głownie używany do czytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do siebie po długim weekendzie, i widze że tutaj też się działo:DA co się tyczy samego problemu: z testu przesłanego przez Quetz'a wynika że kindle jest dużo gorszy niż pocketbook. Nie wiem jak ma się różnica jakości ekranów obu urządzeń, ale poza tym wszystko przemawia za pocketbook'iem(cena, przynajmniej w morelach a to ma znaczenie bo jestem z Krakowa gdzie pocketbook jest dostępny od ręki, jest taka sama).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytadło dostarczono, odpalono i...

Rewelka.

Do swojego zadania Pocketbook nadaje się znakomicie. Mnogość opcji, wielka pamięć, wrzucone od razu tony ebooków w różnych językach (bez polskiego, ale kamaaaan...) - jednym słowem świetnie. Ekran rzeczywiście nieco inny niż Kindle'owy, natomiast nie w stopniu wywołującym jakikolwiek dyskomfort - ot, ździebko jaśniejszy, co przy kiepskiej jakości pdf-ach może mieć znaczenie, natomiast przy normalnym użytkowaniu nie ma żadnego. Epuby czyta jak ta lala, reflow w pdf-ach bez zarzutu - jednym słowem naprawdę dobry podstawowy (podkreślam to specjalnie) czytnik. O ile Kindle bez cła i VAT jest sto razy lepszą ofertą (bo tańszą), tak w obecnej sytuacji, gdy płacimy 1/3 za wysyłkę i musimy godzić się na reklamy, to wybór już nie jest wcale tak oczywisty.

Warto wziąć, IMHO ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że ci się podoba Pocketbook, ale co do tych reklam w Kindle to jak już ktoś napisał - wadą to nie jest, a wręcz przeciwnie, bo masz przynajmniej ładnie wyglądające, zmieniające się same wygaszacze ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...