Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

politan

Brak dźwięku - Windows 7 x64

Polecane posty

Witam!

Dziś odpaliłem Windowsa ze względu na to, iż pojawiło się u mnie dzieciątko chcące sobie pograć. Ostatnim razem (tj. pewnie jakiś rok temu) gdy odpalałem Windowsa wszystko było w porządku. Wszystko jest włączone, karta dźwiękowa nie zgłasza błędów, sterowniki przeinstalowałem lecz dalej to samo. Wszystkie ustawienia systemowe dotyczące dźwięku są ustawione dobrze, nic nie jest wyciszone. Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam, że głośniki sprawne na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w menadżerze urządzeń nie ma żadnego wykrzyknika. Wycisz i wyłącz wyciszenie. Sprawdź, czy w mikserze głośności ustawienie Wave, Syntezator SW, głośników przednich lub innego mogącego wyciszać dźwięki systemowe/inne (zależy od karty dźwiękowej) nie jest wyciszone lub suwak nie poszedł w dół. Sprawdź, czy karta przekierowuje dźwięk na wyjście do którego podłączone są głośniki (w niektórych można wybierać co ma być ustawione na danym gnieździe). Jeśli ustawienie jest poprawne, dla pewności zmień je i ustaw prawidłowo jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już to wszystko. Bez skutecznie.

@update

Problem rozwiązałem w dość prostacki sposób. Pomogło przełożenie kabla z panelu tylnego do przedniego i ponowne jego przełożenie. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...