Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniu699

Star Wolves PL

Polecane posty

Mam problem. Podczas gry występują sprzężenia w karcie dżwiękowej obiawiające się przeraźliwym brzęczeniem-buczeniem. Co zrobi żeby tego nie było.

Mam kartę zintegrowaną z płytą główną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Podczas gry występują sprzężenia w karcie dżwiękowej obiawiające się przeraźliwym brzęczeniem-buczeniem. Co zrobi żeby tego nie było.

Mam kartę zintegrowaną z płytą główną.

A jaka masz kartę dźwiękową? Może spróbuj zainstalować nowe sterowniki do niej, lub przeinstaluj grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Podczas gry występują sprzężenia w karcie dżwiękowej obiawiające się przeraźliwym brzęczeniem-buczeniem. Co zrobi żeby tego nie było.

Mam kartę zintegrowaną z płytą główną.

Takie problemy zazwyczaj związane są z przegrzewaniem lub zakurzeniem karty dźwiękowej (generalnie wszystkie problemy z nią związane można tym wytłumaczyć ;)) spróbuj ją przeczyścić jakąś szmatką (najlepiej jedną z tych specjalnych lekko wilgotnych, lepiej ciągną kurz) to powinno pomóc. (mi zawsze pomaga :P)

No i zainstaluj nowe sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: zdobyłem gwiezdnego młota, ale nie mogę sobie poradzić przy wyjściu przez portal, kasują mi statek za statkiem ;-) dużo ich. Czy ktoś przeszedł już tą misję? Jaką stosował technikę?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: zdobyłem gwiezdnego młota, ale nie mogę sobie poradzić przy wyjściu przez portal, kasują mi statek za statkiem ;-) dużo ich. Czy ktoś przeszedł już tą misję? jaką stosował technikę?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Hoho taktyk można wymieniać sporo i zależy jakie umiejętności maja Twoi piloci, ale statek-bazę nie wysyłaj przodem. Skup sie na ataku El. Możesz dac jednego polita jako osłonę. Aha ja zakładałem działka prekursorów (u Widma trzeba dać umiejętność adaptacji technologii Prekursorów) i obcych.

Mam nadzieję, że coś to pomoże :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Robię tak jak mi radzisz (też zakładam działka prekursorów a statek-bazę trzymam z tyłu) ale ciągle mi dokopują :? . Próbowałem tez uciekać stosując lekki ostrzał a ich ilość zamiast maleć wzrasta. Ale mam jeszcze dwa pytania:

Czy aby przejść tę misję trzeba wybić wszystkich do nogi czy wystarczy załatwić El?

Czy po tej misji do końca gry jeszcze daleko?

Dzięki za odpowiedzi. Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w misji łapanie czerwonego korsarza , juz po przejsciu przez portal zeby go dogonic i uratowaniu tamtego oficera mam problem , lece niszcze stacje tego korsarza probuje poleciec do dzialajacego portalu ale.....moj statek-baza nie moze skrecac w prawo , cos jakby sie zacina albo jakby go cos blokowalo , prosze o pomoc jakby ktos mogl napisal , najlepiej na gg 6190836 lub mailem loldog01784@gmail.com , z gory dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no może nie za bardzo Ci pomoge, ale mi zdażyła się taka sytuacja dwa razy:

1. Jakiś sk****** z moich ludzi blokował mi statek baze lub ze straży albo innej korporacji.

2. Coś nie tak jest z planszą ja miałem to wtedy gdy jest misja Stalingrad. Skończyłem lece do portalu a tu wiesz co, statek stoi i nie ma zamiaru skręcić ani w lewo ani w prawo tylko prosto.

Wkurzyłem się i wczytałem pare save'ów do tyłu i pomogło, a i nie leciałem już tą samą trasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gra gwiezdne wilki

po uruchomieniu gry wszystko dziala ok nie zacina sie ani nic takiego

ale wszystkie pojazdy stacje kosmiczne sa czarne

tylko tlo jest normalne

prubowalem juz instalowac najnowszego directX z plyty i sterowniki do karty reinstalowalem gre ale to nic nie pomoglo moja karta graficzna to radeon 9000

prosze o szybka odp :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie

w misji sos wybrałem ,że stojepo stronie korporacji i pare misji póżniej mam im oddać gwiezdnego młota i gdy to robie wszyscy mnię atakuja i jest ich tak dużo ,że nie moge se z nimi poradzić chociarz mam same himitriusy, wiwerne i rewolwerowców to ma tak byc ? to jest zakończenie korporacji ? jeśli tak to mało pozytywne bo zakończenie z cesarzem jest bardziej przyszłościowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie udało przetrwać pierwszą falę. Ale to była jatka. Niestety wszystkie ataki specjalne miałem wyczerpane i statki wraz ze statkiem bazą w opłakanym stanie. Jeżeli komuś udało się przetrwać aż 3 fale- bo tyle ich chyba było to kłonie czoło przed tą osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z misją "stalingrad". Tych obcych jest za dużo! cały czas niszczą mi statki. Nie pomaga nawet wezwanie floty za pomocą Żmiji. Ktoś wie jak to przejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z misją "stalingrad". Tych obcych jest za dużo! cały czas niszczą mi statki. Nie pomaga nawet wezwanie floty za pomocą Żmiji. Ktoś wie jak to przejść?

Najpierw pokonaj dwa skrzydła obcych- 4 i 5 myśliwców. Po ich pokonaniu zbierz łupy, leć do statku i dowiedz się, jakie są rozkazy. Musisz zdobyć działko, wyrzutnię i myśliwiec obcych. O pierwsze się nie martw, po prostu zbieraj łupy ze zniszczonych statków. Leć na razie do Stacji Cretey, po drodze zniszczysz jedno skrzydło obcych(4 myśliwce). Niedaleko stacji pojawi się pułapka, w którą można złapać myśliwiec i zabrać go na statek-bazę. Jedynie co musisz zrobić, to zwabić taki myśliwiec w pole, które rozszerza się i zmniejsza.

Odpieraj ataki obcych- dwa skrzydła po 4 myśliwce, potem dwa po 5 i znów dwa po 4-używaj specjalnych umiejętności i rakiet, bo walka łatwa nie będzie. Jak tylko zauważysz jednak, że zdobyłeś lekki myśliwiec obcych, szybko uciekaj z tego miejsca do Staligradu. Dostaniesz nowe zadanie- zanim je wykonasz, wleć myśliwcami do statku-bazy i uzupełnij rakiety. Dostaniesz nagrodę- system Duch.

W północno-zachodniej części jest dużo obcych- pięć skrzydeł(myśliwce i kanonierki w liczbach 4, 4, 4, 4 i 5) oraz wielki statek flagowy. Leć tam tylko najszybszym myśliwcem i jak tylko zauważysz portal- zawracaj.

Teraz flota ruszy na atak. Zaatakuj obcych kilka chwil później, tak aby ogień obcych skupił się na sojusznikach, a nie na tobie. Nie możesz dopuścić do tego, by Stalingrad został zniszczony, ale masz przewagę liczebną- razem z sojusznikami- więc problemu być nie powinno. Nie zapomnij o rakietach i najpierw zaatakuj statek flagowy obcych, a dopiero potem po kolei niszcz myśliwce i kanonierki. Uszkodzone myśliwce wycofuj z pola walki, a jeśli zostały ci jeszcze jakieś umiejętności- używaj bez wahania. W końcu uda ci się zniszczyć przeciwnika- teraz albo zbadaj mapę i dobij pozostałych obcych by zabrać łupy lub od razu leć do portalu.

Skrócony poradnik z www.gry-online.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z misją "stalingrad". Tych obcych jest za dużo! cały czas niszczą mi statki. Nie pomaga nawet wezwanie floty za pomocą Żmiji. Ktoś wie jak to przejść?

Ja jeszcze dodam, że w miejscu gdzie trzeba złapać statek obcych należy się uwijać jak najszybciej bo przeciwnicy ciągle się respawnują i to w dużych ilościach. Niema się więc co zbytnio angażować w walkę w tym miejscu, trzeba zniszczyć tylko tych którzy nas zauważyli i uciekać jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! udało się. zdobyłem statek i uciekłem. Gdy wszystko wykonałem, to wróciłem tam gdzie jest to pole wyłączające silniki obcych i pozostałych wyciągałem po kolei i z pomocą innego statku ich zniszczyłem i zebrałem łupy... po sprzedaniu myśliwców obcych i innych zbędnych żeczy zarobiłem swój pierwszy milion :) teraz jestem w kolejnej misji i znowu będę pomagał "Stalingradowi"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem tą grę przechodzić drugi raz i mam pytanie: Czy hmitrusy/rewolwerowce można kupić w stoczni po misji stalingrad? Bo ja za pierwszym razem jej nie przeszedłem i mogłem te statki kupić tylko na czarnym rynku co mi nie ,,pasi''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem tą grę przechodzić drugi raz i mam pytanie: Czy hmitrusy/rewolwerowce można kupić w stoczni po misji stalingrad? Bo ja za pierwszym razem jej nie przeszedłem i mogłem te statki kupić tylko na czarnym rynku co mi nie ,,pasi''.

Zależy jak gra wylosuje fanty do kupienia. Ogólnie gra jest losowa, więc raz możesz mieć Hirmitrusa a raz Rewolwerowca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale czy miałeś któregoś z nich po ,,Stalingradzie'' w stoczni? Bo nie wiem czy się z tą misją męczyć. :wink:

Jak chcesz. Z tego co pamiętam to uzbrojenie obcych można za niezłą kasę opchnąć, ale walczy się z nimi bardzo ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji ,, zaginiony konwój'' - kiedy ten z USS leci do stacji straży po pomoc, ja mam wybić obcych. No dobra ubijam ich i czekam, a on nie przylatuje. Wie ktoś może gdzie jest problem (chyba, że to bug) :?:

EDIT: Już przeszedłem. To był bug. Trzeba było przejść misję drugi raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...