Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniu699

Star Wolves PL

Polecane posty

Mam taki sam problem jak koniu699. Otóż przy uruchamianiu gry wyskakuje ten sam komunikat. Jedyna różnica polega na tym, że ja mam już zainstalowany DirectX 9.0c (potrzebny do uruchomienia gry), a gra nadal się nie uruchamia :(

Może spróbuj reinstalować grę.

Już próbowałem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwny problem w misji przed Stalinigradem..trzeba zniszczyć 3 bazy USS i kiedy dolatuję do głównej,wybijam obstawę i chcę wysadzić ją to nic się nie dzieje..są transportowce,które Widmo wysyła nad tę stację,ja mam na składzie bombę ale misja w ogóle nie chce mi ruszyć dalej :(czy ja coś przeoczyłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwny problem w misji przed Stalinigradem..trzeba zniszczyć 3 bazy USS i kiedy dolatuję do głównej,wybijam obstawę i chcę wysadzić ją to nic się nie dzieje..są transportowce,które Widmo wysyła nad tę stację,ja mam na składzie bombę ale misja w ogóle nie chce mi ruszyć dalej :(czy ja coś przeoczyłem?

ja rozwaliłem stację zwyczajnie - myśliwcami i statkiem bazą i grało dalej normalnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widmo naprawił portal zniszczyłem prekursorów i nie wiem co dalej widmo musi być na statku wysyłam go tam i nic się nie dzieje nawet jeśli podlecę do generatorów anomalii i do młota

A nie wyskoczyło ci już że trzaba równocześnie zniszczyć generatory anomalii :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelredzynski napisał:

widmo naprawił portal zniszczyłem prekursorów i nie wiem co dalej widmo musi być na statku wysyłam go tam i nic się nie dzieje nawet jeśli podlecę do generatorów anomalii i do młota

Miałem ten sam problem musisz statkiem bazą z Widmem na pokładzie podlecieć do jednego z generatorów ale NIE w środek bo wtedy się nie pokażą polataj wokół aż włączy się klasyczne zbieranie złomu z kosmosu (te niebieskie promienie ze statku bazy)

Chyba dobrze wytłumaczyłem

To jest małe zmartwienie z porównaniu z dalszymi wyzwaniami :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widmo naprawił portal zniszczyłem prekursorów i nie wiem co dalej widmo musi być na statku wysyłam go tam i nic się nie dzieje nawet jeśli podlecę do generatorów anomalii i do młota

Aby młot uwolnić trzeba te generatory zniszczyć jednocześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widmo naprawił portal zniszczyłem prekursorów i nie wiem co dalej widmo musi być na statku wysyłam go tam i nic się nie dzieje nawet jeśli podlecę do generatorów anomalii i do młota

Aby młot uwolnić trzeba te generatory zniszczyć jednocześnie.

jak je zniszczyc jednoczesnie, mi cos nie wychodzi, czekam na podpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak je zniszczyc jednoczesnie, mi cos nie wychodzi, czekam na podpowiedzi :)

Trzeba próbować do skutku, muszą być zniszczone w prawie tym samym momencie. Najprościej podzielić się na 4 grupy każda o podobnej sile ognia, ustawić się w odpowiedniej odległości, zatrzymać i wydać rozkaz ataku. Powinno za którymś razem się udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widmo naprawił portal zniszczyłem prekursorów i nie wiem co dalej widmo musi być na statku wysyłam go tam i nic się nie dzieje nawet jeśli podlecę do generatorów anomalii i do młota

Aby młot uwolnić trzeba te generatory zniszczyć jednocześnie.

jak je zniszczyc jednoczesnie, mi cos nie wychodzi, czekam na podpowiedzi :)

Ja robie tak. Ustawiam matkę pod jeden generator i strzela w każdy aż zostanie i mało pancerza save i tak kolejny. Gdy tak wszystkie uszkodzimy dzielimy mysliwce na 4 grupy o mniej więcej podobnej sile ataku. I wtedy powinno się udać. Można tą taktykę zastosować także zastosowaniem jednego myśliwca. Jak kto woli. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widmo naprawił portal zniszczyłem prekursorów i nie wiem co dalej widmo musi być na statku wysyłam go tam i nic się nie dzieje nawet jeśli podlecę do generatorów anomalii i do młota

Aby młot uwolnić trzeba te generatory zniszczyć jednocześnie.

jak je zniszczyc jednoczesnie, mi cos nie wychodzi, czekam na podpowiedzi :)

ja to zrobiłem jak poprzednicy. Wysłałem mojego hero i wystrzelałem poszczególne generatory aż miały BARDZO mało energii. Potem ustawiłem swoje statki tak , by strzeliły równocześnie (musisz pokombinować z odległością). Gdy wszystkie generatory zniszczysz mniejwięcej jednocześnie - uwolnisz młot. Od razu przygotuj się na ciężki łomot ze strony wroga, którym będzie... będzie trudno :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jaka wersja "Gwiezdnych" jest w cda? Znalazłem sobie trainera (chciałem sobie troszkę pokombinować z opcjami ^_^), ale jest do wersji 1.1 i wywala mnie z gry. Znalazłem patcha tylko do francuskiego wydania gry i przez to nie mogę przejść przez ten %*#*@)(^(^%*@^% "Star Force"...

Help?

EDIT: Już nie trzeba :P "zauważyłem" wersję (w menu)

Wygląda na to że po prostu polska wersja bardzo nie lubi trainera... W takim razie muszę przejść uczciwie... na poziomie "hard".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest strasznie zabugowana!!!

Jak grałem w wersję angielska to nie miała tyle bugów, albo mało pamiętam ale wtedy nie wywalała sie gra aż tak często.

1. Panowie(panie?) z takim czymś to do "komentarzy" (tam jest temat o gwiezdnych wilkach jeżeli dobrze pamiętam).

2. Klimaster... Rozumiem że to przez irytację ale postaraj się nie statsować w tak kiepski sposób :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...