Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

9Dragons Beta

Polecane posty

Niby to podchodzi pod ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu, ale myślę, że warto założyć nowy topic. W razie sprzeciwu moderacji działowej proszę kasować śmiało :wink:

Otóż ściągnąłem sobie ostatnimi czasy betę nowego mmorpg Akklaimu, czyli 9Dragons. A jest to gierka o sztukach walki utrzymana w orientalnym klimacie... Trochę pograłem i muszę powiedzieć, że zapowiada się w miarę ciekawie. Pewnie i tak kasy nie będę miał by grać potem w pełną, ale jeśli ktoś pyka to gram na europejskim serwie - nick Hiawatha... Do miłego zobaczenia. Aha - jestem Wu-Tang :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w 9Dragons już od dłuższego czasu :wink:

Postacie mam na servie nirvana - wojowniczkę beggerkę na lvlu FD 4 i drugą - bufferkę flowerkę na RL 1 - beggerka ma status band mastera :P

nazwy bandy nie podaję bo nie przeprowadzamy rekrutacji obecnie...

apropo - gra ma być całkiem za free, kaskę na utrzymanie mają zamiar czerpać z reklam i z item malla :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się czy nie zacząć w to grać, bo slyszalem ze gra jest fajna, a i kumple grają to co ja będę odstawał :D Moze ktos zarzucic screenami z gameplaya? I do czego jest najbardziej podobne (chodzi mi o Lineage 2, Guild Wars, WoW)?

BTW. Moj kumpel gra w 9Dragons od jakichs dwoch miesiecy, codziennie, srednio po 12 godzin : |. A jak "dobrze idzie" to i potrafi do 4 nad ranem siedziec :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz parę screenów z gierki:

http://photo.mmosite.com/9dragons/

a do czego jest podobna... według mnie najbardziej zbliżona mechaniką/klimatem jest do gierek takich jak silkroad czy lineage 2...od razu jednak rzucają się w oczy istotne różnice takie jak brak potów naprzykład...

polecam gierkę samemu jednak przetestować :wink:

co do siedzenia do 4 nad ranem... zdarza mi się jak w weekendy więcej czasu mam lub double xp zarzucą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nauki szybszego biegania potrzebny jest manual - albo fartem uda Ci się go dropnąć od mobów, albo wybierzesz się do hefei i kupisz go za ~30000 golda, cena zależy w duzej mierze od tego jaką "rasą" aktualnie grasz. Dodatkowo musisz mieć wyuczone normalne bieganie na 10 cheng, fizycznie jest to możliwe dopiero na RC 12.

co rozumiesz przez fajny skill :> ostatnie można wykupić na lvlu SM 4 bodajże... słyszałem też o skillach zaawansowanych - podręczniki do ich nauki kosztują w granicach 500000 golda... czy jest coś więcej - jak dojdę do momentu gdy się pojawią to napiszę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakie minimalne wymagania ma ta gra? Czy bedzie mi chodzic na gf 4 mx procku 800 mhz i 256 mb ram? Bo Silkroad mi sie cielo na moim kompie :S Aha i jak wyglada sprawa serwerow? Czy sa czesto przepelnione, i czy laguja? W takim Silkroad np byly momenty ze wogole nie szlo sie zalogowac a tu jak jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, 9dragons wymiata :)

dorobiłam się swoją LoB hybrą ec9, mam swój Hb w najlepszej chyba polskiej lidze white na serwerze "bardo"... gra nastawiona na exp ale przypadła mi do gustu :)

9promils rulez!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...