Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefan

Stalker shadow of chernobyl

Polecane posty

Nie pamiętam co tam pisało bo grę zareklamowałem , ale chodziło o coś 2GB .Chodzi mi czy jest sens kupienia drugiej sztuki tejże gry ?

stary. od kiedy to zwracają w empiku pieniadze za gre 'bo na Twoim kompie nie poszło'.

w najlepszym wypadku wymieniaja na inny egzemplarz.

reklamacja jest mozliwa tylko w przypadku uszkodzenia fizycznego, nie z Twojej winy a i to też empik za bardzo nei honoruje, nawet z paragonem, tylko odsyłaja do wydawcy, ktory oferuje (np. tak jak CDP) dozywotnie gwarancje wlasnie.

jak dla mnie masz pirata i ci sie po prostu on chrzani (w dodatku ten jezyk niemiecki ... litosci :/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ja kupiłem STALKERA w empiku za 60 zł. Zainstalowałem i chciałem sobie pograć , gdy kliknołem na ikonke wyskakiwał mi jakis komunikat po niemiecku i pisało cos 2GB , nie wiem o co chodziło bo niemieckiego nie znam , gre zareklamowałem , sprzedawca nie wiedział o co tam chodziło . Próbowałem rozszerzyć plik stronicowy do 4 GB , robiłem ze 20 GB wolneg na HDD i nic . Wie może ktoś o co w tym biega bo bym sobie kupił drugiego ale nie chce ryzykować .

Mój komp :

GeForce FX 5200

512 MB ram

AMD Athlon 2500+

Windows XP SP2

Z góry dzieki za pomoc .

Kolego przedobrzyłes, miałem taki sam komunikat w demie, mam lepszego troszke PC niż ty. Po prostu gra ci ci nie chodzi przez to że masz słabego blaszaka, może jest na to jakieś rozwiązanie (brutalne) ale nie próbuj bo se kompa spalisz, tak jak koledzy mówia bedzie Ci sie ciął. Najlepiej dokup RAm, ja tez bym mógł sobie dokupić ramu ale moja plyta głowna ego nie zniesie, więc zobacz jak jest z twoja bo jak maasz tak jak ja wejścia AGP itp itp taki staroć to se odrazu nowego pc kup. I tu 2 egzemplarz gry nic nie pomoze. Radze ci zanim kupisz gre UPEWNIJ sie czy ci bedzie działac, najlepiej demo albo coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przedobrzyłes, miałem taki sam komunikat w demie, mam lepszego troszke PC niż ty. Po prostu gra ci ci nie chodzi przez to że masz słabego blaszaka, może jest na to jakieś rozwiązanie (brutalne) ale nie próbuj bo se kompa spalisz, tak jak koledzy mówia bedzie Ci sie ciął. Najlepiej dokup RAm, ja tez bym mógł sobie dokupić ramu ale moja plyta głowna ego nie zniesie, więc zobacz jak jest z twoja bo jak maasz tak jak ja wejścia AGP itp itp taki staroć to se odrazu nowego pc kup. I tu 2 egzemplarz gry nic nie pomoze. Radze ci zanim kupisz gre UPEWNIJ sie czy ci bedzie działac, najlepiej demo albo coś.

Problem się rozwiązał , w listopadzie kupuje nowego kompa ( Intel Core2 DuoE8400 4Ghz , GeForce GTX 280 1GB , 4 GB ramu ) , na tym kompie MUSI pójść :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać link do jakiegoś fajnego moda dzieki któremu mógłbym

naprawiać bronie albo u traderów byłoby wiecej broni bo wkurza mnie ze jestem weteranem a

Barman chce mi sprzedać tylko krótkiego kałacha i makarowa z tłumikiem :angry:

Z góry dzięki za odpowiedzi :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać link do jakiegoś fajnego moda dzieki któremu mógłbym

naprawiać bronie albo u traderów byłoby wiecej broni bo wkurza mnie ze jestem weteranem a

Barman chce mi sprzedać tylko krótkiego kałacha i makarowa z tłumikiem :angry:

Z góry dzięki za odpowiedzi :rolleyes:

http://stalker.funday.pl/downloads.php Tu jest kilkadziesiąt fajnych modów z pistoletami i karabinami...Do wyboru do koloru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: kupiłem Stalkera w platynowej kolekcji. Sprawdziłam wymagania sprzętowe i z tego co napisali na pudełku gra powinna działac bez problemu. Niestety podczas instalacji, gdy gra sprawdza zasoby komputerowe na czerwono wyświetla mi się pole o nazwie Plik strony. Może mi ktoś wyjaśnic co to za ustrojstwo i jak je ewentualnie zwiększyc? Próbowałem to olac i kontynuowałem instalację, nagrałem potem wszystkie patche jak należy, ale gra się nie uruchamia. Wyskakuje niemiecki komunikat o którym ktoś już wcześniej pisał.

Mój komp to P4 2,8

Radeon HD3650

1024 MB RAM

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: kupiłem Stalkera w platynowej kolekcji. Sprawdziłam wymagania sprzętowe i z tego co napisali na pudełku gra powinna działac bez problemu. Niestety podczas instalacji, gdy gra sprawdza zasoby komputerowe na czerwono wyświetla mi się pole o nazwie Plik strony. Może mi ktoś wyjaśnic co to za ustrojstwo i jak je ewentualnie zwiększyc? Próbowałem to olac i kontynuowałem instalację, nagrałem potem wszystkie patche jak należy, ale gra się nie uruchamia. Wyskakuje niemiecki komunikat o którym ktoś już wcześniej pisał.

Mój komp to P4 2,8

Radeon HD3650

1024 MB RAM

Proszę o pomoc.

Na 99,9 % chodzi o pamięć Wirtualną.

Zatem wchodzisz w mój komputer>Właściwości (prawym klawiszem myszki )> Zaawansowane>przy Wydajności klikasz na Ustawienia> Zakładka Zaawansowane klikasz na ZMIEŃ.

Ustawiasz minimum 2048 mb pamięci wirtualnej klikasz na USTAW i restartujesz kompa...Ofkors to jest pod XP'ka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam mam ten sam problem tylko moje konfiguracje to procesor amd 1500+ ,GeForce 5600 i 512 ram wiem ze to sprzęt tandetny jak na STALKERA ale proszę o jakąkolwiek pomoc w tej sprawie

Zrób tak jak napisałem...A przy okazji...Na Boga!...Chcesz grać na takim sprzęcie...Nie wierzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz wziąłem sobie najniższy poziom trudności, i jest nieciekawie, otóz każdy mój sojusznik ginie po góra 20 sekundach walki...w pierwszej misji, by znaleść żwawego, pomagali mi ale itak musiałem zabic wszsytkich sam...czemu tak? Po drugie to czy mi sie wydaje czy wrogowie pojawiaja sie w tej grze znikąd? Np misja na wysyisku, pomoc Stalkerom odeprzec atak...ok przychodzi paru bandytow, kazdy z moich pada po 1 strzale z pistoletu i ok znowu sam, juz sie przyzwyczaiłem, ale kurde molek ile tych bandytów napakowali? Ciągle byli nowi!! To tak jak w TDM w CoD 4 ciagle sie respawnujesz...albo jestem w podziemiach instytutu i taki mutant co tak fajnie cos mi z mózgiem zrobil* pojawił sie z nikąd!!!!

A teraz czy mod S.W.O zrąbie mi FPS'y? Bo napewno poprawia wyglad nieba a na minimalnych niebo troszke dziwnie wyglada, tak ciagle ponuroo jest, jeszcze słonca i nieba nie widziałem , ciągle deszcz lub chmury......moze mozna to zmienic bez modów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem:

Don't worry ...everythink's okay...:)

Podczas pierwszej misji ginie dużo stalkerów (i twoich i przeciwników) Jako ciekawostkę powiem Ci,że na około 6 przechodzeń, (grałem 6 razy znaczy się :P ) Łącznie było ok. 24 stalkerów (Bo chyba 4 odzie z tobą)

(6*4=24 :) )

Na te 6 razy z tej 24 przeżylo...może 1-2 sojuszników.

Co do szybkiego respawnu przeciwników:

Powiem tak...Podczas obrony Wysypiska zabiłem ok. 15 bandytów...Gadam z tym typiem,co broni wysypiska.

Gdy odszedłem,udałem się w strone Baru. Jednak w międzyczasie skręciłem w lewo...Co zaobserwowałem? Tuzin bandytów nacierał na wysypisko...Że nie miałem nic konkretnego,popatrzyłem jak walczą...Po jakiś 2-3 minutach nadeszła kolejna fala bandytów (Ale znacznie mniejsza-Jakiś 5-6 stalkerów)...

Zatem u ciebie wszystko jest okay...Zresztą ten drugi problem,to jakby zaleta Stalkera...Super AL...Al przeciwników:

Skoro nie udało się odbić wysypiska,to trzeba zaatakować drugą falą...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w późniejszym etapie gyr, pomocnicy beda lepsi? I czy mod S.W.O (na warunki pogodowe lepsze) zmniejszy ilosc FPS ?

W późniejszym etapie gry w ogóle ich nie będziesz miał ^^ (a nawet jeśli będą,to tak...będą padac jak muchy)

Zresztą Jeśli masz dobry karabin i dużo "zółtych landrynków" to żadna Zona ci nie straszna...

Lepszy dobrze uzbrojony kot, niż weteran ze zwykłym pistoletem,więc don't worry...:)

A co Do moda...być może są podane wymagania sprzętowe do tego moda...jeśli tak,to sprawdź...Jeśli będa wyższe,to może ilośc FPS'ów ci spaść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod S.W.O działa znakomicie, a gra działa bez zarzutu. Ale pytanie bo dostałem misje żeby isć do doliny mroku do labolatorium, ale w PDA mam jeszcze misje z kryjówką Strełoka, i jak ide do Instytutu, bo tam jest przejście do moja mapka szaleje i pokazuje zebym sie wrócił, wracam sie i pokazuje znowu przejscie przez którego 5 sek temu sie wróciłem i tak w kółko...o co chodzi..? Ja nie wiem gdzie jest wejscie do podziemi...na pamięc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod S.W.O działa znakomicie, a gra działa bez zarzutu. Ale pytanie bo dostałem misje żeby isć do doliny mroku do labolatorium, ale w PDA mam jeszcze misje z kryjówką Strełoka, i jak ide do Instytutu, bo tam jest przejście do moja mapka szaleje i pokazuje zebym sie wrócił, wracam sie i pokazuje znowu przejscie przez którego 5 sek temu sie wróciłem i tak w kółko...o co chodzi..? Ja nie wiem gdzie jest wejscie do podziemi...na pamięc?

Kryjówka Striełoka? hm...Gdy dotrzesz do fabryki,to powinieneś pogadać z Kretem. On wyśle cię do innego ziomka,który pokaże ci drogę do podziemi (UWAGA:Być może facet,który ci pokaże drogę do podziemi to jest własnie Kret...Za problemy sorry,ale pamięć już nie ta :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak własnie było, lecz ja nie zeszłem do podziemi, bo chciałem iśc do baru, więc poszedłęm dałem dokumenty dostałem nowa misje z x-16 i postanowaiłem że pierw pojde do tej kryjowki tylko że własnie ten błąd z mapka mam a nie pamietam na pamięć gdzie jest to przejscie do podziemi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak własnie było, lecz ja nie zeszłem do podziemi, bo chciałem iśc do baru, więc poszedłęm dałem dokumenty dostałem nowa misje z x-16 i postanowaiłem że pierw pojde do tej kryjowki tylko że własnie ten błąd z mapka mam a nie pamietam na pamięć gdzie jest to przejscie do podziemi...

E...coś kręcisz...Gdybyś nie zszedł do podziemi,to nie dostałbyś się do Agropromu,więc nie wpuszczonoby cię do Baru...I wtedy nie poszedłbyś do labolatorium x18...jesteś pewien,że nie byłeś tam?

Bo jeśli masz zaliczony Bar i X18,to kryjówka Striełoka powinna być przeszukana już dawno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja ciebie nie rozumiem...patrz...wziąłem dokumenty z Agropomu, i uratowałem kolesia niedaleko, zaprowadził mnie do wejśćia do podziemi (mowił że zaraz przybea jednostki specjalne...) Ale ja najpierw poszedłem do baru uzbroić się itp! W barze dostałem misje żeby iśc do jakiegoś labolatorium w Dolinie Mroku, ale mówie sobie pierw pojde tam gdzie mnie w instytucie koles zaprowadził (podziemia(kryjowka streiłoka)), no i jak ide do zaczyna mi szalec ten gps!! Ja cce tylko wiedziec czemu mi ta mapka dziczeje!?

PS. A moze są dwa labolatoria i ja przechodze x-16?:P

O to chodzi ze bar mam zaliczony ale labolatoria jeszcze nie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem labolatorium x18, uciekłem do kordonu, z kordonu przez wysypisko z powrotem do baru. Wchodzę do tej lokacji co bar i po drodze do posterunku powinności spotykam gostka, który zaczyna do mnie strzelac. Kiedy go załatwiam przez megafon naadwane jest ostrzeżenie, że wróg wdarł się na teren. Jednak gdy mijam posterunek przy wejściu nic się nie dzieje. Idę dalej przechodzę przez magazyn w którym żołnierze każą mi się wynosic, wychodzę na otwarty teren i wszyscy zaczynają mnie atakowac. NIe bardzo wiem dlaczego. Czy to normalna sytuacja, jeśli nie to co mogłem zrobic nie tak, jak potrzeba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w tej grze zabijąć po cichu, bo dzisiaj patrze sobie że koleś w barze ma snajpere, no to mówie zabije go po cichu z nowa, jest tak ciemno, a tylko on włączył latarke, napewno nikt nie zauważy, no to biore go od tyłu z noża na hita, i zaraz komunikaty że w pobliżu jest morderca. Wiec czy jest możliwość zabicie kolesia bez konsekwencji:D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam próbowałem i nie można. Wrogowie są wszystkowiedzący i nie ma sensu sie skradać ani czaić - i tak zaraz po otwarciu ognia wszyscy wszczynaja alarm i rzucaja się na ciebie. Pewnie można wykorzystując jakies bugi zabić kogos bez konsekwencji (jak np. doktorka w Jantarze), ale możliwość eliminowania po cichu przeciwników w całym barze nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...