Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefan

Stalker shadow of chernobyl

Polecane posty

LordPeterus, Przepraszam (Tak Zdrowo PRZEPRASZAM), ze dalem ta jakby krzyzowke, ale poprostu chcialem miec odpowiedz (A przynajmniej na nia liczylem, nic nie jest pewne) przed zakonczeniem Instalacji. Jako, ze te wymagania pojawialy sie podczas instalacji, przeciez nie bede wylaczal i sprawdzal znowu jak to sie nazywalo ;)

Pozdrawiam i mam nadzieje ze dobry, jak napisales, humor sie jeszcze trzyma.

Ok, 2 pytanka:

a)Jak wylaczyc cienie w grze? W opcjach cos nie moge (oryginal), sa ustawione na maxa, a gra mi mocno scina.

b)Jak wlaczyc zeby uzywalo do renderowania grafiki DirectX 8, zamiast DirectX 9? Czytalem, ze mozna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Po przejściu do elektrowni nie mogę już z niej wyjść! (brak ,,przejścia na następny poziom'')

Oto co robię:

1. Jestem przed elektrownią (wiadomo, pelno tutaj wojaków itp)

2. Wchodzę do niej (pojawia się standardowy komunikat ,,czy przejść na następny poziom'')

3. Po zaladowaniu się gry, jestem już we wnętrzu budynku elektrowni, ale co z tego...ni jak nie mogę wrócić na wcześniejsze poziomy! (wyjść z elektrowni)

Pozostaje mi tylko szukać monolitu... OK znalazlem... Zadalem pytanie... KONIEC GRY! :(

Ja chcę wyjść z elektrowni! Nie chce konczyć gry w ten sposób! Help <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wyjść z elektrowni! Nie chce konczyć gry w ten sposób! Help <_<

Nie idź do samego monolitu, nie warto. Znajdź "sterownię monolitu" - taki pokój gdzie będzie w środku hologram monolitu otoczony przez sześć "generatorów". Zniszcz te generatory, zostaniesz przeniesiony do rozmowy z hologramem profesorka, po gadce on ci zaproponuje przyłączenie się do projektu - NIE ZGADZAJ SIĘ - wówczas zostaniesz przeteleportowany na zewnątrz elektrowni i czeka Cię dość długi spacer po jej terenach połączony z eksterminacją oddziałów monolitian. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Czy gra jest trudna :D ? Chcę ją sobie zakupić jednak nie wiem czy będę w stanie ją przejść :D Gdzieś już słyszałem, że nawet na najniższym poziomie trudności gra jest trudna. Czy to jest prawda? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najniższym poziomie dla niewprawionego gracza nie jest całkiem trudna. I tak gra się w ładnych kilkanaście godzin, więc spokojnie się przyzwyczaisz do poziomu trudności. Po dojściu do Baru powinieneś już spokojnie radzić sobie z każdym zadaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dają atefakty? Jak założyłem jeden zaczęło mi ujmować życia. Moglibyście mi je opisać?

Artefakty to elementy typowo "erpegowe" zwracaj uwagę na opis danego przypadku, z reguły działają na zasadzie "coś za coś", ostatni raz grałem w Stalkera w wakacje więc będzie to przykład z powietrza: Artefakt A daje ci +10 do zdrowia (wiecej wytrzymasz na klatę ;) ) ale -10 do radioaktywności (zaczniesz się napromieniowywać), natomiast artefakt B daje +10 do siły ale -5 do HP -Mniej więcej tak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dają atefakty? Jak założyłem jeden zaczęło mi ujmować życia. Moglibyście mi je opisać?

Polecam wejść na stronkę sundaya (czy jakoś tak). Tam wszystkie artefakty są opisane.

A tak przy okazji: Artefakty są przydatne, ale granie bez nich też jest możliwe. To zależy od ciebie, czy chcesz mieć +1400 do życia, ale - 80 do zadrapań ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu zacząłem grac stalkera i jestem u leśnika wyłączam zapisuje lecę do powinności wracam zapisuje mam iść do magazynów już lokacja ma się włączyć i gra wyskakuje do Windowsa i pisze rXengine czy coś w tym stylu nie pamiętam nazwy i wysyłaj nie wysyłaj robiłem reinstalacje i nic wszystko na najnowszym patchu ze starszymi zapisami to samo. Proszę pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją, chodzi o dokumenty z bazy LabX18 dla Barmana. Wykradłem je i gdy chcę wyjść z bazy (a właściwie przejść poziom wyżej, bo do wyjścia droga jeszcze daleka) drzwiami, którymi tam wchodziłem, te nie chcą się otworzyć i mam komunikat w stylu "ktoś trzyma drzwi od zewnątrz". Próbowałem przeróżnych zabiegów, szukałem alternatywnych dróg i niestety nic nie pomogło. Więc zwracam się do Was o pomoc ;)

A oto drzwi:

post-28730-1227610031_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, lata kula ognista. Nie wiedziałem, że strzelanie do anomalii coś daje, więc tego nie próbowałem. Dzięki za pomoc. W wolnej chwili odpalę Stalkera i sprawdzę to rozwiązanie.

ale nie chodzi o te anomalie które plują w Ciebie ogniem tylko taka kulkę(wygląda jak soczewka, tak skupia światło w sobie), ona nic nie robi a tylko lata 'w te i na zad'

@menelica

miłem to samo, ja reinstalnołem grę i 'spaczowałem' ją (chyba)najnowszym paczem i działało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...