Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiT

devil may cry 3 granie na innym kompie

Polecane posty

witajcie Mam takie pytanie.. dosc nietypowe... Otórz mam numer cdaction 02/2011 i ge devil may cry 3 dante aweking edycja specjalna. Teraz jestem w akademie i bardzo mnie naszło żeby w nia zagrać ale niestety plytka zostala w domu. I teraz niby problem rozwizal sie sam "nie masz plyty= nie zagrasz" ale mam też steama i na steamie jest gra w dokladnie tej samej edycji. wieć czy jest jakis spsob żeby ja aktywowac bez ponownego placenia za nią? W CDA chyba nie bylo seriala do tej gry przynajmniej ja nie pamiętam a jak kazalem sistrze sprawdzic to też mowila że nie widzi zadnego ani na plycie ani w czasopismie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy DMC z CD-Action był w wersji steamowej? Jeśli nie (lub nie miał CD-keya), wątpię, żeby dało się go zainstalować ze Steama. A z tego co napisałeś, w CDA nie było nawet seriala. Czyli chyba nie pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łołoło...

DMC3 z CD-Action (jak i wersja z Super$ellera) działa bez płyty, pozbawiono go DRMów wymagających obecności czytnika w napędzie. Jest też z góry spatchowany do wersji 1.3, gdyby ktoś pytał.

Jeśli chcesz przenieść save'a - szukasz w: C:\Program Files\CAPCOM\DMC 3 SE (czyli w folderze z grą), jest to plik save0.sav. Kopiujesz go i wklejasz do folderu gry zainstalowanej na innym PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...