Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dj Ogi

Nail'd - problem z utworzeniem profilu

Polecane posty

Przy tworzeniu profilu w grze pojawia się taka informacja:

"Podczas tworzenia internetowego profilu gracza wystąpił bląd! Profil gracza jest już zarejestrowany."

Nie przypominam sobie żebym miał jakiekolwiek konto w Techlandzie. Gra jest z CDA, pomocy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to sprawa nicka, to chyba powinno być napisane iż jest zajęty - tak przynajmniej jest we wszystkich innych produkcjach... ale możesz mieć rację, więc sprawdzę. Profil lokalny daje się utworzyć bez problemu.

EDYTKA:

Faktycznie, zmiana nicka pomogła. Dzięki za sugestię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam identyczny problem jak twórca tego tematu, ale w moim przypadku nawet najdziwniejsze nicki nie pomagają. Jeśli chcę utworzyć internetowy profil od razu, to wyświetla mi się komunikat "Podczas tworzenia internetowego profilugracza wystąpił błąd! Upłynął czas oczekiwania na rejestrację" Natomiast gdy utworzę profil lokalny a następnie z opcji profilu próbuje rozszerzyć go na internetowy, to niby się nie udaje, ale przy wyborze profilu widnieje symbol globu. W takiej sytuacji gra już próbuje łączyć się z lobby, lecz to się nie udaje...

Jeśli ma ktoś jakąś radę jak to naprawić, to proszę o odpowiedź. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może upłynął czas, w którym można było zakładać konta/profile gry z CDA. Wiem iż brzmi to niedorzecznie, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy, a znając polskie realia jest całkiem możliwe... Próbowałeś uzyskać pomoc w Techlandzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale dostałem odpowiedź od Techlandu:

Niestety utworzenie profilu internetowego jest niemożliwe, dlatego też należy przestawić typ profilu na lokalny "Stwórz profil lokalny"

To chyba rozwiązuje wszystkie problemy związane z profilem online, jak widać Dj Ogi miał rację - Polskie realia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...