Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2012 zawartość

Polecane posty

@CormaC - wolałbym żeby "standardowy" wymiar był wyrażony w centymetrach, ale skoro zdjęcie "worka" pokazuje mniej więcej wielkość podkładki, to już mam niejakie pojęcie. Jak na mój gust, to trochę za mała, ale dam jej szanse :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi się podkładka zniszczyła, jak to dobrze że jest CDA :icon_cool: o pełniakach nie wspominając, bo te bardzo mi przypadły do gustu. 10+/10.

Edit: Zapomniałem wspomnieć o zawartości tekstowej, good work :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się smaczny numer. Pomijając już ciekawą zawartość merytoryczną w postaci recenzjii, testów i tak dalej, cieszą przede wszystkim bardzo dobre pełniaki. W Dzikie Hordy nie miałem przyjemności zagrać, podobnie w Oddworld, chociaż jestem graczem starej daty. Przy nail'd natomiast spędziłem kilka miłych wieczorów i z chęcią powtórzę swoją przygodę z tą grą, która swoją drogą bardzo mi się podobała. No i jako bonus podkładka pod mysz, akurat moja aktualna zaraz kopnie w kalendarz, więc będzie miała godną następczynię.

No to widzimy się w kioskach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waćpan zacnie zacnie. Soku pomidorowego mu polać :)

Fajna podkładka w 3D :) ( miałem nosa, że coś z 3D się święci - na razie nie okładka o którą nudziłem Smugglera ), zapowiedzi nawet nawet, ale za to recki cud miód: podwójny Alan Wake i MASS EFFECT 3 :)

Do poczytania we wtorek mrrrrr :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cię! Aż cztery Oddworldy! Przypominają się czasy, kiedy na PSX-ie się pykało w pierwszą z nich - reszty nie miałem, teraz będzie okazja zagrać. :wub:

Poza tym ładna okładka. No i bajerancka podkładka pod mysz - wreszcie nie będę suwał nią po blacie, co jest nieco uciążliwe (aczkolwiek da się przyzwyczaić, tylko blat się trochę zdziera).

Popieram wszystkich przedmówców, którzy mówią, że "dużo wszystkiego i wszystko dobre".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z podkładką, choć mam sentyment do mojej starej( Bit podkręca 3Bit :tongue: ) więc jeśli zmienie to raczej nie teraz. Nareszcie jest zestaw gier zarówno w reckach, jak i zapowiedziach o jakich narzekać nie mogę. A akurat 3 ostatnie numery mi w tym względzie nie przypasowały. Szkoda że w publicystyce nie ma nic ciekawszego dla mnie, ale bywało w tym dziale gorzej. Okładka solidna, choć szału nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny gadżet z tej podkładki, ale... chyba mimo wszytko ta, której aktualnie używam (podkładka jeszcze z Clicka! z logiem CDA i "żelowym czymś" pod nadgarstek) sprawdza się całkiem dobrze. Pełniaki - może nail'd mnie zainteresuje, choć wątpię, bo się nagrałem już w Pura i mi się nie chce więcej :tongue: Reszta ok, ale szału ni ma. Okładka raczej słaba, niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko wygląda bardzo ładnie, zdecydowanie bardziej 'na bogato', niż ostatnio przy okazji wielkiego jubileuszu. Czy teraz zawsze będzie tak, że urodziny to rzecz święta? W końcu numery 200, 300 zdarzają się rzadko. Choć z drugiej strony wolę takie prezenty co roku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podkładkę profesionalną firmy Steelseries, ale ta mi się podoba ;) będzie wybór, kobieta lub mężczyzna Shepard ?

Czy będzie kobieta czy mężczyzna będzie zależeć od tego, pod jakim kątem spojrzysz :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by się przejmował podkładką... Ja jestem zachwycony oddboxem :)) Dwie pierwsze części należały swego czasu do moich ukochanych gier, eh ile to się człowiek namęczył, żeby przejść wszystkie sekrety i nie zostawić żadnego Mudokona... Od dłuższego czasu rozważałem zakup na Good Old Games, a tu proszę...! Rzadko gram w pełniaki z Waszych płyt (brak mi czasu na coś więcej niż kilka ulubionych gier), ale tym razem będę instalował oddboxa zanim zajrzę do pisma. Dzięki :)

I do tego rocznik 1999 w pdf! Czekałem na niego od dawna, kiedy ostatnio daliście 1998, pomyślałem, że może, może w przyszłym roku się pojawi też 1999 - ale że dacie go już teraz, nie przeszło mi przez myśl... Tymczasem zależało mi na tym roczniku, bo dobrze pamiętam, że numer 6/99 był pierwszym kupionym przeze mnie CDA. Egzemplarz ten wspominam z dużym sentymentem, a tylko te wspomnienia zostały, ponieważ samo pismo zaginęło mi gdzieś jakieś 10 lat temu... Zawsze chciałem go odzyskać, więc znów - dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość pisma bardzo dobra. Szczególnie interesuje mnie jak z oceną ME3, który na metacriticu został przez userów dość mocno "zjechany". W dodatku ciekawa publicystyka. Podkładka do szczęścia nie jest mi potrzebna, ale jak dają to bierz :]. Numer - jak co miesiąc - kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zaskoczyło prezent, więc się przyda :). Co do reszty na pewno zajrzę w zapowiedziach na temat Max Payne'a. Natomiast recenzje to Mass Effect 3. Oczywiście też poczytam o sprzętach. Numer bardzo dobry i wszystkiego najlepszego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...