Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vangel

Prince of Persia wysypuje się po pierwszej walce

Polecane posty

Zainstalowałem Prince of Persia z dzisiejszego CD-Action, mimo problemów przy instalacji. Wyrzucało błąd przy jakimś pliku (chyba językowy, końcówka była "_de"), ale dałem aby go zignorował (Ponów próbę nie pomagało).

Gra się uruchamia, ale wysypuje się po pierwszej walce. Ktoś też tak ma? Mam ściągać pirata z crackiem, czy da się coś z tym zrobić? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ściągać pirata z crackiem, czy da się coś z tym zrobić?

Tylko spróbuj... na tym forum nie tolerujemy piractwa nawet jeśli grę już posiadasz.

Dla mnie dość oczywistą rzeczą jest próba reinstalacji. Jeśli ten sam plik zaraportuje to spróbuj skopiować pliki instalacyjne na dysk twardy i instalować stamtąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "pirat z crackiem" to oczywiście sarkazm. Od lat powtarza się zasada: jakąś grę wydał Ubisoft? Jeśli masz oryginała to masz przechlapane. Oni i te ich śmieszne zabezpieczenia i wtopy utrudniające życie legalnym posiadaczom ich gier są już legendarne.

Spórbuję metody z instalacją z dysku, może to faktycznie pomoże.

EDIT:

Nic to nie dało. Pliki poprawnie zgrały się na dysk ale nadal jest "Błąd kontroli CRC. Plik f:\gry\Prince of Persia\DataPC_DE.forge nie odpowiada plikowi w pliku CAB Instalatora[...]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...