Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adi161999

Rozwiązany: Batman arkham asylum - zacina się

Polecane posty

Witam. Wczoraj (14 stycznia) kupiłem grę Batman Arkham Asylum od cenegi z promocji 2 gry w cenie 1 w media markt, ponieważ czytałem w cda że gra jest ciekawa. Ok, odpalam grę, wszystko śmiga, jak to na laptopach bywa troszkę tnie, ale ogólnie ok. Nie zaszedłem daleko, bo do tego zielonego stwora co z windy wysiada jak sie Jokera odprowadza i po słowach "aktywować obroże, pilnować bestii" gra się zacina. Mogę poruszać się i zbliżać, ale nic się nie dzieje tj. strażnicy stoją, Joker odwraca głowę w tą i spowrotem a stworek unosi i opuszcza ręce. Czekam i czekam, nic. Uruchamiam grę ponownie, znów ścina. Jeszcze 2 razy spróbowałem i mi się znudziło. Więc piszę do Was i mam nadzieję że ktoś zdoła mi pomóc. Na google nic nie znalazłem. Proszę o podanie rozwiązania/ wstawienie linka z savem w pierwszym punkcie kontolnym. Z góry dzięki za odp, pozdrawiam - Adrian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu do kompa który udźwignął by tę grę ( jedyny komp który mógłbym wykorzystać ma 512 mb ramu ). Próbowałem przeinstalować grę, nic nie dało ale i tak właśnie czyszczę kompa i stawiam system na nowo bo zaśmiecony i nic nie chodzi. Po czyszczeniu zainstaluję i się odezwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za chęci, ale po zformatowaniu dysku na którym był zainstalowany i postawieniu na nowo systemu (żeby wyczyścić C), oraz zainstalowaniu najnowszych sterowników od nvidii już chodzi. Jeszcze raz więc dziękuję za pomoc i proszę o zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...