Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefan

Playstation 3, Xbox 360, Wii

Next-Geny  

510 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która konsolka rządzi?

    • Playstation 3
      298
    • Xbox 360
      181
    • Wii
      31


Polecane posty

Poza tym słyszałeś może kiedyś o DirectX 10 który nie jest dostępny na konsolach nowej generacji

Klangers tylko w xboxie ktory mial premiere na zachodzie na swieta 2005 jest zamontowana karta ktora nie ma wydzielonych jednostek pixel i vertex shader tylko ma jedne jednostki shader model -tak samo jak karty obslugujace dx10- wiec jest to karta ktora jest w stanie obsluzyc dobra grafike. Co do directx 10 konsole maja inny soft. No i porownaj sobie screeny z motorstorma na ps3 i z jakakolwiek dostepna gra. Ps3 wygrywa. :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku chcesz Mi wmówić ze komputer z procesorem Intel Core2 Dou E6300 i kartą graficzną GeForce 8800 GTS Gigabyte 640 MB TV & 2x DVI oferuje gorszą grafikę niż śmieszne PS3
Owszem. Konsola ma architekture zamknieta. Wiec programisci moga wycisnac 100% z konsoli bo kazdy ma identyczna. Natomiast na pc mozesz se kupic geforce'a 8800gtx ...zeby sie marnowal bo gierka bedzie zrobiona tak zeby komus tam z cienka karta dziala . (da sie powlaczac bajerki ale to nie zalatwi sprawy).

BTW w zyciu nie widziales motorstorma a przy gears of war pewnie nawet nie stałes wiec nie rzucaj sie tak o te kompy...

Bo jeśli tak to znaczy że nie masz pojęcia o czy piszesz
argumenty sie skonczyly. Gupi jestes bo masz inne zdanie . hahahahhaha. Ile ty masz lat ??/12 ???
Poza tym słyszałeś może kiedyś o DirectX 10
pokaz mi gierki na dx10. Jakos ich nie widze
Wiec nie wypisuj Mi tutaj głupot na temat porównania dobrego komputera z konsola
wiec niby jak chcesz porownac te 2 sprzety???? Isc do wrozki????
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś człowieczku wiesz :lol: a skąd ty niby wiesz w co ja grałem a w co nie grałem :?: Skąd Ty to niby wiesz co :?:

Lost Planet: Extreme Conditione no i proszę śmieszny człowieczku oto gra kompatybilna z DirectX 10 ( http://www.gry-online.pl/s030.asp?ID=15569 ).

I ty masz ile lat może z 9 :?: I ty sam jesteś "gupi" dziecko nawet nie wiesz jak bardzo :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś człowieczku wiesz
jesli masz zamiar tak romawiac to w ogole nie odpisuj.
a skąd ty niby wiesz w co ja grałem a w co nie grałem Question Skąd Ty to niby wiesz co Question
byłem u wrozki . A tak serio to co ty tak przezywasz?? Stary daj se na luz bo sie wykonczysz młodo.Na pisałem ze "pewnie" nie stałes nawet przy GoW wiec...
I ty sam jest "gupi"
kali dac kali brac hahahha. A zdanie ktore ci napisałem "Gupi jestes bo masz inne zdanie "" było określeniem na twoj sposob rozmowy ze mna. (Bo jeśli tak to znaczy że nie masz pojęcia o czy piszesz itd) . Widze ze nie zalapałes o co chodzi. . W sumie to twoj post nie posunąl naszej dysusji nawet o włos wiec skończ te pyskówi bo tylko udowadniasz ze masz te 12 lat :lol: :lol: :lol:
Lost Planet: Extreme Conditione
na razie prace nad gra trwaja a z tego co wiem to dostepne jest tylko demo . Poza tym to tylko 1 gra .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieczku odgrywasz intelektualistę i coś Ci to za bardzo nie wychodzi :!:

Ty Mi za to podałeś wiele rzeczowych przykładów aż " Gears Of War" :wink:

Poza tym wydaje Mi sie że Ty nie masz wielkiego pojęcia o komputerach prawda :?: Raczej całymi dniami grasz na tej swojej śmiesznej konsoli a w ramach przełamywania rutyny wchodzisz na forum takie jak to i to tylko po to żeby dokopać "PC-towcom" co jest wręcz śmieszne :). A te uwagi na temat mojego wieku są po prostu żałosne. Nawet jeśli naprawdę mam 12 lat

( co jest nie prawdą ) to jestem mądrzejszy od Ciebie więc chyba nie masz

specjalnych powodów do dumy co :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola ma architekturę zamknięta.

Dokładnie tak :!: Więc nie można jej w żaden sposób zmodernizować :!:

Z tego co Mi wiadomo konsola PlayStation 3 ma "dominować" na rynku przez 10 lat :!: A biorąc pod uwagę obecny rozwój hardware to 10 lat jest wiecznością :!: Więc nawet jeśli grafika którą oferuje PlayStation 3 przyprawia Cię o zawrót głowy to już za 3 może 4 lata będzie raczej wzbudzać śmiech niż szacunek :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był taki mądry to byś zamknął dziób i dał spokój, ale nie. Ja nie zamierzam się kłócić ... Spory konsola vs pc są od zawsze... Nie wązne ile masz latek, bo po postach widać że twój rozwój zatrzymał się na 12 roku życia.

A jak wpadnie mod i sypnie ostrzeżeniem to się nauczysz. Bo cały czas atakujesz i nie umiesz tolerować poglądów innych. Ba nawet postów nie umiesz edytować.

"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi Cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był taki mądry to byś zamknął dziób i dał spokój, ale nie. Ja nie zamierzam się kłócić ... Spory konsola vs pc są od zawsze... Nie wązne ile masz latek, bo po postach widać że twój rozwój zatrzymał się na 12 roku życia.

A jak wpadnie mod i sypnie ostrzeżeniem to się nauczysz. Bo cały czas atakujesz i nie umiesz tolerować poglądów innych. Ba nawet postów nie umiesz edytować.

WOW to po Mnie pojechałeś :lol: I co to za "zamknął dziób" wypraszam sobie śmieszny człowieczku :!: I mam prawo brać czynny udział w sporze "PC vs. Konsole" a Ty nie masz prawa Mi tego zabraniać :!: Poza tym nie robię niczego co wykracza poza regulamin :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wydaje Mi sie że Ty nie masz wielkiego pojęcia o komputerach prawda
Nie prawda . Poszperaj po forum to zobaczysz ze moze wszechwiedzacy nie jestem ale Siedze w temacie i co nieco wiem . BTW codziennie odwiedzam i czytam Pclab, benchmark, purepc,twojepc, frazpc, egielde itd. Faktycznie konsolowiec ze mnie . Mam tez abonament na czasopismo hardware (takie francuskie) . Nie to zebym sie chwalił czy cos bo doskonale zdaje sobie sprawe ze to co wiem to pratycznie gó*** wiem ale kompa zlzyc umiem :wink: :wink: :wink:
Raczej całymi dniami grasz na tej swojej śmiesznej konsoli a w ramach przełamywania rutyny wchodzisz na forum takie jak to i to tylko po to żeby dokopać "PC-towcom" co jest wręcz śmieszne
to sie uchachałem. 1. Smiesznej konsoli . dobre sobie . Zal ci tylek sciska ze cie nie stac na ps3/xboxa wiec od razu mowisz ze sa smieszne. Po 2. wcale nie jestem tu zeby dokopac pecetowcom. Po prostu mysle trzeźwo i jestem w stanie zobaczyc + i - danego sprzetu a nie jestem w niego slepo zapatrzony. Po 3. Ja nawet nie mam konsoli wiec daruj sobie ...
to jestem mądrzejszy od Ciebie więc chyba nie masz

specjalnych powodów do dumy co

wrozka ci to powiedziala czy wrozysz z fusów. Moze i nie masz 12 lat (nie wiem wali mnie to ) to jestes cholernie zapatrzony w siebie.Człowieku daj se na luz.
Z tego co Mi wiadomo konsola PlayStation 3 ma "dominować" na rynku przez 10 lat
tak mowi sony ale imo to sa brednie. po prostu chcieli sie popisac ale im nie wyszlo za bardzo.
Więc nawet jeśli grafika którą oferuje PlayStation 3 przyprawia Cię o zawrót głowy to już za 3 może 4 lata będzie raczej wzbudzać śmiech niż szacunek
czy ja twierdze co innego????? Super komp dzis rownierz powali cie grafa a za pare lat go wysmiejesz.Taka jest kolej rzeczy.
Konsola ma architekturę zamknięta.

Dokładnie tak Exclamation Więc nie można jej w żaden sposób zmodernizować

czy ty jestes ograniczony.?? Człowieku własnie dlatego z konsoli mozna wycisnac 7 soki . Bo kazdy ma taka sama w domu. Nie wierzysz??popatrz na ps2 hardware ma smieszny ale potrafi calkiem sporo. Za to kompa mozesz ulepszac przez co niestety wynika szereg problemow ... ale co ja ci bede tłumaczył . Chyba wiesz o co chodzi???

Johny daj sobie spokoj. Ja przeciez jestem jak on to mowi.? smisznym czlwoiekiem , i gupim dzieckiem wiec w obliczu takich argumentow musze zabrac kredki i sobie isc rysowac gdzie indziej(czy jakos tak to leciało )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Niezbyt się na konsolach znam ale jako szczyl grałem na PSX. Oczywiście stoję za PC'tem. Ale oto argumenty:

1. X360:

+Zajefajna grafika

+Mała

+W końcu to XBOX...

-PRZEGRZEWA SIĘ

-Wielki zasilacz

-Pobór mocy

2.PS3

+Grafika zachwyca

+Malutka (bez zew. zasilacza)

+SIXAXIS

+MotorStorm jest na PS3... :D

-DROGA (ok. 2500 zł z 60 HDD)

-Drogie gry (ok. 210 zł)

3.WII

+Maluteńka

+Te takie Jaypady

+Pełni rolę PRAWDZIWEGO centrum domowego Z OPCJĄ grania

+Udała im się

+W końcu to NITENDO

-Nie znam... :D

Teraz proszę panów specjalistów o wstrzymanie się z uwagami typu "nie 2500 tylko 2250" O WII dużo nie słyszałem. Ale to były zalety i wady. Wybór należy do ciebie. WSZYSTKO zależy od twoich upodobań. JA bym wybrał PS3 ale szkoda że jest Blue-Ray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klangers -> Twierdze że jesteś śmieszny razem z tym twoim wypasionym PCtem... W ogóle to nie wiem po co tu w ogóle wchodzisz z butami i swoimi bardzo "mondrymi" uwagami? Jest temat, ty go nie założyłeś, i jak coś ci się nie podoba to się żegnasz i wychodzisz. Nie obchodzi mnie twoje zdanie na temat boskiego pcta którego nie masz i zapewne nawet cię stać nie będzie. Jesteś małym dzieckiem, które umie pisać inteligentnie bo się nauczyło "skądśtam", i udajesz młodego człowieka. Twój błąd, młody człowiek szanuje zdanie innych, i nie włazi z butami tam skąd mogą go wywalić. Tyle, jak chcesz się kłucić z kimkolwiek to na prv.

Sorry za offtopa...

A swego czasu miałem X'a 360 podłączoną pod wielkiego tv z obsługą full HD, i to było coś :D Osobą zamierzającym tylko grać, mogę polecić jedno, X'a :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że przyszłość PS3 zależy od przyszłości Blue-Ray. Może i masz rację ale do minusa należało by dodać, że gry na PS3 zapisane na Blue-Ray (przecież nie na czymś innym :P) są bardzo drogie. Ale ja w temacie konsol nie siedzę więc może już Blue-Ray zyskało ogromną popularność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klangers-----> Czytaj uważnie a jak cię w przedszkolu nie nauczyli boś wagarował to nie mój problem. Sam jesteś śmieszny i ŻAŁOSNY!!! Koleś uczciwie się pyta co wybrać a ty (według mnie) wyjeżdżasz ze skrytymi aluzjami, że jest to kolejny ŻAŁOSNY (tak jak ty) temat który istnieje tylko po to żeby zmieszać z błotem Konsolowców. Próbujesz źle zrozumieć coś co było napisane dobrze. Gówniarzysz się z 12 lat na 10 (piszesz że masz 12 lat chociaż jest to nie prawdą) co mija się z celem. Próbujesz zrobić z siebie szefa (chociaż jest nim Ghost). Chcesz zwrócić na siebie uwagę w sposób negatywny. Nie będę się powtarzał (jesteś ŻAłOSNY).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przepraszam że wtrącam się w dyskusję ale mam pewien problem z PS3 otóż od pewnego czasu (jakies 2 tygodnie) nie mogę połączyć konsoli z internetem. Korzystam z klucza usb thrustmaster funaccess, konsola "widzi" klucz, dobry zasięg i bez wzdlędu na to czy ręcznie czy automatycznie ustawiam opcje w tym różne numery DNS, PS3 znajduje IP ale potem wyskakuje DNS error 807010110. Byłbym wdzięczny za pomoc, dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej wujek, nie ucz ojca dzieci robić :wink:

a Ty poczekaj na kryzysa i się podniecaj że Ci nie pójdzie, wypowiadaliśmy się tutaj o sytuacji obecnej- a obecnie PS3 stoi ZA X360 pod każdy względem, mocna kontrofensywa przyjdzie we wrześniu (jakoś dziwnie Halo 3 też tam czeka :P ), i IMO Sony znowu wygra, ale fakt jest fakt- teraz są z tyłu.

I po co czekać gdy jest tyle sztafu na trisiksti? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he... Odkąd pamiętam dyskusje konfrontujące dwa różne systemy do grania zawsze były dość burzliwe :) .

Ech zupełnie tak jak za dobrych czasów kiedy to były toczone regularnie bitwy słowne miedzy PCtowcami a AMIGowcami. :D

A tak w temacie : jestem i byłem od zawsze PCtowcem, ale od jakiegoś już czasu ciągnie mnie na kupno x360. PSX3 raczej nie wchodzi w grę i to nie ze względu na cenę. Patrząc na tytuły już istniejące i te w zapowiedziach to konsola Microsoftu wypada o wiele wiele lepiej.

Poza tym wyczytałem iż układ graficzny PSX3 jest tylko pozornie potężniejszy od tego w X360. Zunifikowane shadery zastosowane w Xboxie dają większą wydajność co jest potwierdzone w wielu testach.

Mimo tego układ ten nie obsługuje efektów oferowanych przez directX10

tak jak ktoś wyżej napisał. Tylko bez bluzgania mnie bardzo proszę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha przejrzalem posty i szok co tu sie dzieje :shock: jak zwykle idiotyczne klutnie PC VS konsola!

Ludzie Jak mozna porownywac kompa do konsoli do gier? Komp to nazedzie pracy z mozliwoscia grania, konsola to zabawka do gier z mozliwoscia pracy nan( chocby Linux na PS3) Po za tym widze ze jedynym argumentem jakiego w stanie sa uzywac fanboje pecetow to grafika! Lol a gdzie podzial sie czysty "fun" plynacy z grania? Widze ze dla szowinistycznych pecetowcow juz tylko grafa sie liczy ehhh zal mi was :?

Wracajac do tematu to na dzien dzisiejszy wciaz wydaje sie ze X360 jest lepszym zakupem... ale nie do konac. Pamietac nalezy ze jest konsola droższą od PS3 Oczywiscie gdy chcemy w pwleni wykozystywac mozliwosci sprzetu, a mysle ze wydajac tyle kasy na konsole kazdy chce czerpac z niej 100% radochy. Zewnetrzny naped HD, subskrypcja za live'a no i cena samej konsoli= sporo wiecej niz za PS3

Co do gier to 360 ma juz niezla biblioteke killerskich gier, PS3 jeszcze nie.

Tylko ze patrzac na first party developerow Sony ( np: Insomniac, Naughty Dog ) widomym jest ze ta konsola killerskie gry poprostu musi dostac i na 100% dostanie. PS2 rozkrecilo sie jakies 8- 9 miesiecy po premierze, PS3 potrzebowac bedzie wiecej czasu ze wzgledu na bardziej zaawansowana technologie do okielznania. Dodatkowo bardzo pozytywnie nastawiaja wypowiedzi wszelakich developerow ktozy bardzo cieplo wypowiadaja sie o mozliwosciach PS3 no i BR- format ktory zdecydowanie wygrywa starcie z HDDVD

Moja rada- PS3 + Wii. PS3 jako glowny sprzet do giercowania. Wii jako "cos innego" i jako wspanial rozrywke imprezową!

Co do X360- posiadalem ten sprzet przez rok. Uwazam go za wspaniala konsole. Dostarczyla mi mase radochy a gier takich jak Gears of War czy Viva Pinata nie zapomne nigdy. jednak mocno stoje teraz po stronie PS3 bo poprostu bardziej pasi mi "feeling" tej konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dla szowinistycznych pecetowcow juz tylko grafa sie liczy ehhh zal mi was

My nie jesteśmy szowinistycznymi graczami dla których liczy się tylko grafika. Gry na PC są bardziej rozwinięte fabularnie i jest ich więcej a niektóre gatunki są tylko na PC np. RTS. No i sam przyznałeś że komp ma lepszą grafę od konsol. Porównaj konsolowego Bioshocka z PeCetowym. Ale w jednym się zgadzamy jak już konsola to PS3 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dla szowinistycznych pecetowcow juz tylko grafa sie liczy ehhh zal mi was

My nie jesteśmy szowinistycznymi graczami dla których liczy się tylko grafika. Gry na PC są bardziej rozwinięte fabularnie i jest ich więcej...

Hahahaha kandydat do rodzyna miesiaca :D

1. Wiecej gier na PC niz na konsole? Lol gdzie? Bo na naszej planecie to jak narazie iloscia wychodzacych gier oraz biblioteka juz obecnych PC nie jest w stanie konkurowac z zadna konsola stacjonarna (minionej generacji oczywiscie ) a co dopiero z cala branza. Nie wiem czy Ty napisales to jako zart ale chyba nie co jest dla mnie jeszcze bardziej szokujace :shock:

2. Bardziej rozwiniete fabularnie? Ktore? Ktore to niby gry na PC sa tak bardzo rozwiniete fabularnie ze przewyzszaja pod tym wzgledem konsolowe produkcje. Na czele z FF i MGS i tysiacami innych gier?

Powiem Ci ktore... Planescape: Torment. jedna, jedyna, starusienka gra na PC ktora pod wzgledem fabuly bije na glowe wszystko co w tej branzy stworzono

( no moze MGS jako seria moglby tu konkurowac )

Nie wiem skad sie urwales ale takich bzdur dawno nie czytalem. Proponuje przesledzic chociaz pobierznie ostatnie 7 lat elektronicznej rozrywki ktore najwidoczniej przespales :wink:

No offence man

Panowie, dyskutujemy bez uwag osobistych. W przeciwnym razie zmusicie mnie do kasowania postów (i wystawiania gratisów w razie potrzeby).

[wies.niak]

Sorry ponioslo mnie ale czasem jak ktos cos palnie to mi cisnienie skacze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras-ocb-PS3 STOI ZA X360??? Tego jeszcze nie było... Wystarczy odpalić Hypera i popatrzeć na Review Territory żeby zobaczyć jak wygląda np. Motor Storm!!! Grafika w PS3 jest o nieeeeebo lepsza niż grafa w X360. X'a na starcie eliminuje przegrzewanie się... i wielki zasilacz. Xbox w porównaniu z PS3 jest jak PSX do PS2!!! PSX ja nie gardzę bo nadal go w domu mam (kiedy ma się 13 lat trudno chociaż 600 zł na PS2 i kilka gierek zarobić). Ja stoje CAłY CZAS za PS3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w PS3 jest o nieeeeebo lepsza niż grafa w X360. X'a na starcie eliminuje przegrzewanie się... i wielki zasilacz. Xbox w porównaniu z PS3 jest jak PSX do PS2!!! PSX ...

PS3 jest mocniejsze- to fakt i roznica jest jednak nieco wieksza niz miedzy xboxem a PS2 ale nigdy w zyciu nie dajcie sie nabrac na bzdury o jakies gigantycznej roznicy pokroju PSX-PS2! Korolos napisal ze ma 13 lat wiec mozna mu wybaczyc :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...