Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Neverwinter Nights (seria)

Polecane posty

Gość Avellach

Jednak imo z NWN zrobilo sie za duzo hack'n'slash...

niema taktyki jak w BG/ID tylko idziesz i rozwalasz, a jak jestes za slaby giniesz... of coz sa jakies zagadki ale do najtrudniejszych nie naleza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

To jest fakt - tworcy NWN wiekszy nacisk polozyli na grafike oraz walke a fabula oraz taktyka poszly na dalszy plan. Ale w tym wypadku moze to i lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BinkS

Nie jest łatwa (weź na maksymalny poziom trudności)! Nawet na 20 poziomie postaci miałem problemy (szczególnie 2 smoki)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Avellach
Nie jest łatwa (weź na maksymalny poziom trudności)! Nawet na 20 poziomie postaci miałem problemy (szczególnie 2 smoki)!

a gdzie napisalem ze gra jest łatwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Pod względem grafiki Diablo II nie umywa sie do NWN, pod względem "klimat ologicznym/ycznym*" nie umywa się do Diablo II.[kropka]

*-niepotrzebne skreślić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@
Pod względem grafiki Diablo II nie umywa sie do NWN, pod względem "klimat ologicznym/ycznym*" nie umywa się do Diablo II.[kropka]

*-niepotrzebne skreślić

Wiesz jakby Diablo2 zrobili 3d jak NWN to myśle że NWN by sie nieumywało do Diablo2 a pod względem klimatu to ja wiem czy NWN tak sie do Diablo nieumywa??? moim zdaniem niewiem czy NWN nawet jest lepszy od Diablo pod względem klimatu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paya napisał: Pod względem grafiki Diablo II nie umywa sie do NWN, pod względem "klimat ologicznym/ycznym*" nie umywa się do Diablo II.[kropka]

*-niepotrzebne skreślić

Wiesz jakby Diablo2 zrobili 3d jak NWN to myśle że NWN by sie nieumywało do Diablo2 a pod względem klimatu to ja wiem czy NWN tak sie do Diablo nieumywa??? moim zdaniem niewiem czy NWN nawet jest lepszy od Diablo pod względem klimatu.

Klimat Diablo a klimat NWN to dwa całkiem różne klimaty :wink:

Ale sądzę, że w NWN bardziej wierzysz w to że uczestniczysz w jakiejś przygodzie. Poza tym w Diablo po przejściu n apierwszym poziomie trudności grałem już tak tylko po to aby podbić staty a nie po to żeby coś nowego odkryć (bo zresztą już nie było co :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie NWN jest naprawde niezla gra choc nie mialem jeszcze okazji pograc w multiplaya. a jesli prawdziwe sa pogloski ze mozna bedzie stworzyc mody do gry przenoszace lub rozwijajace fabuly z np. Baldurka badz IceWinda to tryb single zyska bardzo wiele na wartosci (pod warunkiem ze bedzie mozna sterowac DRUZYNA a nie pojedynczym polbogiem ktory rozwala tysiace potworkow). tylko czekam na pierwszy taki modzik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Wsumie wielka szkoda że w NWN niema drużyny jak np.w Baldurs Gate czy Icewind Dale .Napewno gra NWN zyskała by więcej na wartości.Ale i tak pozatym była super :) Jednak i tak Baldurs Gate 2 + Tron Bhaala to najlepsza gra cRPG w jaką grałem i wogule najlepsza gra w jaką grałem kiedykolwiek :) i myśle że nietrzeba zmieniać grafik na niewiadomo jakie wystarczy dla mnie dobry klimat gry jak w BG i tyle i taka grafa jak w tej grze wystarczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@
Klimat Diablo a klimat NWN to dwa całkiem różne klimaty :wink:

Ale sądzę, że w NWN bardziej wierzysz w to że uczestniczysz w jakiejś przygodzie. Poza tym w Diablo po przejściu n apierwszym poziomie trudności grałem już tak tylko po to aby podbić staty a nie po to żeby coś nowego odkryć (bo zresztą już nie było co :( )

Myśłe że masz racje że klimat tych gier się różni.Wsumie bardziej wierzyłem że jestem w jakiejś przygodzie w NWN :) niż w Diablo2 a w Diablo żeczywiście grałem chyba poto żeby nabić punkty doświadczenia i pozdobywać nowe i lepsze bronie. :) a pozatym chciałem potem pochawlić się kumplom jakiego mam bochatera.I myśle że Diablo niema zabardzo wciągającego klimatu.Tylko sie gra w tą gre żeby siekać i mieć coraz lepszego bochatera :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Gra jest boska. Moze nie lepsza niz Morrowind ale chodzi na moim sprzecie :P

BTW Czy wie ktos skad wytrzasnac taka Aribeth jaka jest na kartce z kalendarza Actiona ?? (czerwcowej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tutaj troche CDA strzeliło gafe, bo w kalendarzu jest znacznie powiększony portret Driady, z podpisem Aribeth de Tylmarande. Ale mi tam pasuje :wink:

Ja uważam że Neverwinter rządzi, może jest trochę słabszy/krótszy od BG2 :wink: , ale dla maniaka FR jest to bez znaczenia. Wybaczcie, ale w swojej opinii mogę być troche mało obiektywny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

Ja się na NWN potwornie zawiodłem. Powoli dochodzę do wniosku, że ta gra jest tylko dla tych co grają on-line. Mój kumpel gra tylko przeez sieć (tez jest Łukasz) i jest zachwycony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Ja się na NWN potwornie zawiodłem. Powoli dochodzę do wniosku, że ta gra jest tylko dla tych co grają on-line. Mój kumpel gra tylko przeez sieć (tez jest Łukasz) i jest zachwycony

Pozwolę sie tu nie zgodzić. Ja gram tylko w singlu i jestem bardzo zadowolony z mozliwości jakie daje. Byle więcej takich gier!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

a ja sobie pozwolę na kłótnie. Mi ta gra tak nie pasuje, że muszę to wykrzyczeć. JEDEN WIELKI ZAWÓD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, może nie totalny zawód, bez przesady. Wprawdzie może jest troche za krótka (to jednak nie to co 300h w BG2 :D ) ale fabuła jest całkiem solidna i spójna. Poza tym gra w singla daje naprawdę sporo przyjemności.

cóż, teraz (niestety) większość gier skłania się ku multiplay'u, a tylko polskie realia nie pozwalają wszystkim w pełni z tego korzystać.

Dla mnie i tak NWN jest świetną grą, przechodzę 2 raz i nie widzę niczego co mogłoby sprawić, że mam już dość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, może nie totalny zawód, bez przesady. Wprawdzie może jest troche za krótka (to jednak nie to co 300h w BG2 :D ) ale fabuła jest całkiem solidna i spójna. Poza tym gra w singla daje naprawdę sporo przyjemności.

cóż, teraz (niestety) większość gier skłania się ku multiplay'u, a tylko polskie realia nie pozwalają wszystkim w pełni z tego korzystać.

Dla mnie i tak NWN jest świetną grą, przechodzę 2 raz i nie widzę niczego co mogłoby sprawić, że mam już dość :)

Dla mnie RPG powinno być nastawione na singla, jak chcemy pograć z kumplami to lepiej pograjmy w papierowe rpg.

A komputerowe rpg z 30 h na singlu to kompletna klapa, a po tym jak zobaczyłem Morrowinda to nwn poszedł w odstawke (teraz nawet nie wiem gdzie jest :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też okrutnie zawiodłem się na NWN

- grafika nieprzyjemna (brak tego "ciepła", które emanowało z Infinity)

- Niemożność utworzenia licznej drużyny (to było straszne, gdy się o tym przekonałem!)

- brak klimatu - naprawdę! Szkoda słów - dostajemy zlecenie w punkcie a, by wysiekać wszystkich w punktach b,c..., z. Może za dużo Tormenta, ale to mi się nie podobało.

Jak dla mnie takie gry powinny mieć dobry single player. Dla multiplayerowców są MMoRGi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo Tormenta, ale to mi się nie podobało.

Ta gra ma na wszystkich negatywny wpływ :wink: Po niej żaden crpg nie jest już tak dobry jak kiedyś. Może dlatego, że to ideał nie do doścignięcia? :)

Moderatorze! Tu potrzebny jest topic Tormenta! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Moderatorze słuchaj mojego przedmówcy bo dobrze gada...chcemy topic pt. TORMENT tzn. bardzo byśmy byli radzi gdyby takowy powstał :)

Z tego co widzę o Tormencie można rozmawiać w każdym właściwie temacie o grze RPG, np. przy Baldurze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...