Skocz do zawartości

Warcraft (seria)


Gość kabura

Polecane posty

No, co się komu podoba. NE mają nawet niezłą muzyczkę, ludzie znośną, ale Orcs i UD to wg. mnie porażka. No a przede wszystkim za mało tej muzy :!:

No tu się zgadzam. Muzyczka u Undead jest faktycznie nudna. Trudno to w ogóle nazwać muzyką. Z tym, że dla mnie u orków jest znośna, u ludzi wspaniała a u night elfów oszałamijąca :)

I jeszcze w jednym się zgadzam - za mało tej muzyki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem polskich głosów na szczęście, ale skoro o dźwiękach mowa to proponuję wysłuchać też tych angielskich. Przykładowo: shade (ta jednostka u undead co jej nigdy nie produkuję - cień ;)) - "I ain't got no-booooody". Warto też posłuchać priest'a u ludzi (ksiądz) prawiącego o szkodliwości (wywód kilkunastosekundowy ;)) magii dla zdrowia, tudzież Blademaster'a (bohater orków z dużym mieczem) - ale wątpię żeby on mówił po angielsku :)

Będę do ostatniej kropli krwi dowodził wyższości wersji angielskiej od polskiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Będę do ostatniej kropli krwi dowodził wyższości wersji angielskiej od polskiej :)
Bo ty znasz angielski :?

Pamiętam kilka odzywek z prześwietnego Warcrafta 2. Np. dwugłowy Ogr: "This way. No, that way!", "All right. No, I'm hungry!" :lol: Albo maszyna latająca: "[odgłos skrzydeł] I'm flying!", "[odgłos skrzydeł]Goodbye!" :lol: Z tego to się zbijam po dzień dzisiejszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kilka odzywek z prześwietnego Warcrafta 2. Np. dwugłowy Ogr: "This way. No, that way!", "All right. No, I'm hungry!" :lol: Albo maszyna latająca: "[odgłos skrzydeł] I'm flying!", "[odgłos skrzydeł]Goodbye!" :lol: Z tego to się zbijam po dzień dzisiejszy :D

To zapewne pamiętasz także footman'a: "Join the army, they said... See the world, they said". Albo grunt'a "yuuuhuhu that tickles" (tickle - łaskotać) i "Me not THAT kind of orc" :)

BTW. Jeśli ktoś podzila mój pogląd, że w dziale komentarze powinien znaleźć się osobny watek o Warcrafcie 2, niech da mi znać na GG lub maila (NIE TUTAJ!). Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wole bardziej Angielskie wersje gier, a to dla tego że w większości gier tłumaczenie jest nienajlepsze. A że z anglika ma się same 5....

PS. SolariS, czemu uważasz że spamuje???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy w WIII i WIII FT jest taka sama muzyka ale jeśli tak to soundtrack jest przy oryginalnej grze WIII na osobnej płytce w plikach audio (chyba w audio) więc można se posłuchać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak. W2 był pierwszą grą w jaką zagrałem i brdzo mi się spodobała miałem wtedy chyba z....6/7 lat? Do domu przyniósł ją kolega mojego taty i na ojowskim kompie grałem w to godzinami. Lubie wyroby blizzarda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tę grę lubić lub nie... ale trzeba ją sznować :D. Według mnie, jest to pradziadek wszystkich strategii, mimo, że wcale nie był pierwszy... Ma niesamowitą muzykę, niezłe głosy postaci i tylko dwie rasy :( w dodatku te rasy są zbyt podobne... mimo że jest to duży minus, całokształt jest jednak genialny. Czapki z głów...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Grę poznałem na wakacjach u rodziny, gdy nie miałem jeszcze własnego komputera. Warcraft 2 mnie oczarował. Klimat, muzyka, grywalność... Grało się w to godzinami. Denerował tylko brak możliwosci naprawy maszyn i leczenia jednostek u Orków. Na szczęście poprawiono to w Warcraft 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczęście, że w WC1 zagrałem przed WC2. Żadnej z części Warcrafta nie przeszedłem do końca, niestety, mimo że bardzo lubię klimaty fantasy. Imho seria WC jest gorsza od serii C&C - jakoś każda gra z tej serii wydaje mi się lekko niedorobiona.

Co do Warcraft 2 - wystraszyły mnie podobieństwa między rasami. Nikt nie ma wyjątkowych jednostek, są tylko odpowiedniki po drugiej stronie. Co gorsza podobnie jest z misjami. W ten sposób po wygraniu jednej kampanii nie ma się ochoty przechodzić kolejnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warcrafcie wkurzalo mnie jedynie to, ze rasy byly praktycznie identyczne, tylko 2 jednoskti mialy co innego. Kampania byla taka sama u obu ras. Jednak ta gra mnie powalila i pamietam gralem w nia dluuuuuugo i gram jeszcze gdy mam taka okzaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
wyjatkowo dobre spolszczenie.
Do spolszczenia jednak bym sie czepił. Zwłaszcza w kampanii wkurzał mnie Artas. Czasem mówił jak pokrzywdzona sierotka a nie jak młody, waleczny ksiażę. Do tego wszystkie postacie (czy zbój czy księżniczka) pięknie artykuują - jakby na pokaz :? FT pod tym wzgledem wypada jeszcze gorzej.

Głosy "szeregowych" jednostek są jednak przeważnie doskonale nagrane i z "jajem". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...