Skocz do zawartości
Gość kabura

Silent Hill (seria)

Gry Horrory  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Silent Hill

    • :O
      10
    • XO
      4
    • :|
      1
    • Zzzz...
      3


Polecane posty

Gość black_death.

Ja nie wiem czego sie bac w tych "horrorach"...ja po tym jak zobaczylem gre Barbie...wtedy...myslelem ze zawalu dostane...po tamtych przejsciach nic nie jest jush w stanie mnie przestraszyc...brr...Barbie...brrrrr...

A co do Silen Hill...gra jest za...dowalajaco dobra :D...ten extra klimat...ale jak chcecie sie bac to se zagrajcie w Brbie...mowie wam...zawal gwarantowany...tam jest tak...rozowo...blee...czarny rulz 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

U mnie horrory zaczęły od CDA i od Blair Witcha..... Od tamtej pory pokochałem horrory i SH2 jest najlepsze z całej kolekcji. Te pokoje hotelowe, więzienie i szpital, po prostu zgroza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma świetny klimat. Jednak jak dla mnie najmocniejszą stroną tej gry jest fabuła, która jest pożądnie zakręcona. Zgodzę się ża mgła nie wygląda najlepiej ale już wnętrza budynków robią piorunujące wrażenie.

Polecam wszystkim grę z głośnikami 5.1......No i te 6 zakończeń sprawia że z przyjemnością powraca się do tej gry. Ja jestem przy 4 zakończeniu :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nie wiecie i tak Wam powiem. Konami potwierdziło, że zamierzają wydać 3 część Silent Hilla na PC. Tym razem pokierujemy panią o wdzięcznym imieniu Heather. Jak zwykle tytuł polecam pełną gębą. Aha przewidywana data premiery Październik 2003 a więc odkładamy pieniążki oj odkładamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma świetny klimat. Jednak jak dla mnie najmocniejszą stroną tej gry jest fabuła, która jest pożądnie zakręcona. Zgodzę się ża mgła nie wygląda najlepiej ale już wnętrza budynków robią piorunujące wrażenie.

Polecam wszystkim grę z głośnikami 5.1......No i te 6 zakończeń sprawia że z przyjemnością powraca się do tej gry. Ja jestem przy 4 zakończeniu :lol:

Proponuje cię samotną, wieczorną przygodę z pierwszą odsłoną najlepszego, psychodelicznego horroru jaki kiedykolwiek powstał w elektronicznej formie. Tam fabuła to jest dopiero zakręcona, wiele niedomówień, dziwnych postaci, takjemniczych rytuałów, takimi motywami w ilosci zdecydowanie większej niż druga część naznaczony jest pierwszy Silent Hill. Nie zrażaj się juz przestarzałą grafą, po godzinie nie bedziesz na to zwracał uwagi, i jedyną rzecza o jakiej będziesz myslał to znalezie choć odrobiny spokoju i wytchnienia w miasteczku, który został zapomniany przez Boga i który Inferno zaadoptował jako własne centrum badań nad ludzką psychiką (gratisowo funduje przypadkowym turystom neurotyczne Bingo). Jeżeli chcesz mój drogi przyjacielu zostac królikiem doświadczalnym wyzej wymienionego pana, to czym prędzej odpalaj grę i zostan niewolnikiem własnych demonów, niechaj starch , uczucie przytłoczenia i zagubienia towarzyszy ci podczas zwiedzania chorego Milczącego miasteczka.

Trzecia cześć Silenta, choć trzyma klimat poprzednich części to niestety ewouluje w kierunku residentowej eksterminacji czarciego pomiotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Escaflowne_RCS

kabotyn - :shock: sam to napisałeś? Gratuluję wyczucia nastroju :D Świetny tekst! Ale do rzeczy. Grałem w SH i muszę powiedzieć, że jeżeli chodzi o klimat, to lepszej gry typu survival-horror nie ma. Obecnie czekam z utęsknieniem na moją kopię SH2 i doczekać się jakoś nie mogę :cry:

A co się tyczy Resident Evil - jestem wielkim fanem tej serii, i nawet mimo tego, że nie przebija Silnet'a klimatem, to na pewno jej najsilniejszą stroną jest fabuła. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja napisałem ten tekst, to ta część w moim mózgu odpowiedzialna za myslenie, nie ma to jak autoplagiat!! Żartuje oczywiście, sam spłodziłem ten tekst, ludzie często posadzają mnie o kopiowanie czyichś tekstów, ale kit im w oko!, zapewne każdy 20 latek potrafi tak jak ja konstruowac mysli.

Ps. Ciekawe jaka jest średnia wieku na tym forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zszywacz

zapowiada sie ciekawie...

Spójrz na posta znajdującego się pod Twoim... nie masz teraz wrażenia, że Twój jest jakiś taki skąpy przy nim? Trzeba napisać coś więcej, np. dlaczego uważasz, że będzie ciekawy itp. - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Silent Hill 2 było po prostu wsapnaiłe. Jak dla mnie horror idealny. Z tego co słyszałem 3 też jest b. dobra, no ale na razie jest tylko na Play Station 2. Będę napewno niecierpiwie czekał na konwersje na PC!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Sadzac z ilosci VETO czytelnikow i 8 w CDA jako oceny, ta gra jest dobra i wzbudza kontrowersje...

Zgadza się! Gra ma niepowtarzalny klimaT! Moim zdaniem ocena 8 to zdecydowanie za mało ja bym dał min. 9+...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabotyn-----> Gdybym miał "plejkę" na pewno bym zagrał, :lol: tym bardziej po tym co napisałeś. Chyba pomyślę nad jakimś emulatorem :-k

A propo samej gry. Zagończenie o nazwie "Dog" jest strasznie głupie. James wchodzi do pokoju i widzi psa który gra na takim dużym kompie. Pies jest sprawcą tego wszystkiego.........Conajmniej dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
kabotyn-----> Gdybym miał "plejkę" na pewno bym zagrał, :lol: tym bardziej po tym co napisałeś. Chyba pomyślę nad jakimś emulatorem :-k

A propo samej gry. Zagończenie o nazwie "Dog" jest strasznie głupie. James wchodzi do pokoju i widzi psa który gra na takim dużym kompie. Pies jest sprawcą tego wszystkiego.........Conajmniej dziwne.

Co najmniej dziwne?! To jest trochę chore.... Tak samo jak umysły programistów zresztą :wink: Czy normalny człowiek ma takie wizje jak oni?! Raczej nie... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja po Silent Hill 2 (o którym dowiedziałem się z CDA i się NIE zawiodłem), czekam na trójkę. Ciekaw jestem czy ten okropny, olbrzymi nastrój grozy został utrzymany. Ja po tej grze bałem się przez tydzień do łazienki w nocy iść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Silent Hill 3 jest już nieco uproszczone fabularnie. Praktycznie wszystko mamy podane na tacy. Jest jednak o wiele lepiej opracowana wizualnie od części 2. Według mnie również trochę więcej nacisku położono na akcję niż zagadki co według mnie najlepszym posunięciem nie jest. Mimo wszystko gra i tak zapowiada się wyśmienicie, no i być może PC dostanie jakieś bonusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest więcej akcji niż w poprzednich częściach. Przecież do tej pory w żadnym Silent Hillu nie było tak mocnej broni jak karabin maszynowy! Lepsza wizualnie - no ale raczej ciężko by było, by kolejna część takiej gry miała gorszą grafę. Teraz każda gra ma coraz lepszą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill2 było co najmniej bardzo dobre. Jeżeli fabuła trójki będzie tak dobra jak części drugiej to już nie mogę się doczekać :) Szkoda że wydają ją na DVD bo będę musiał sobie napęd sprawić.

Jesteś na 100% pewny że bedzie na DVD.Jesli tak to zonk :( bo ja nie mam kaski na nowy napęd.To se pograłem.Abuuuuuuuu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill2 było co najmniej bardzo dobre. Jeżeli fabuła trójki będzie tak dobra jak części drugiej to już nie mogę się doczekać :) Szkoda że wydają ją na DVD bo będę musiał sobie napęd sprawić.

Jesteś na 100% pewny że bedzie na DVD.Jesli tak to zonk :( bo ja nie mam kaski na nowy napęd.To se pograłem.Abuuuuuuuu

I bardzo dobrze. SH2 miała skompresowany dzwięk i gorszej jakości filmy - oryginał na PS2 miał 4,5 GB, a na piecu 2,5. Teraz w końcu dostaniemy produkt najwyższej jakości. A na DVD w końcu i tak trzeba się będzie kiedyś przerzucić. Jak kogoś stac na kartę graficzną za kilkaset zł, żeby pociągnęła dzisiejsze gry, to chyba może wydac 160 zł na napęd DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nikt nie wspomniał jeszcze o "wymaganiach graficznych".

Gra wymaga karty graficznej z Pixel Shaderem, czyli posiadacze MX'ów mogą zapomnieć o SH3 - jednak jest sposób żeby odpalić go na MX-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...