Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Konkurs

Czy w związku z oszustwami niektórych osób przy głosowaniu, powtórzyć drugi etap konkursu?  

191 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      40
    • Nie
      57
    • Tak, z ograniczeniem tego kto mo?e g?osowa?
      80
    • Wszystko mi jedno
      14


Polecane posty

A nie uwazasz, ze powinien wygrac ten, ktorego praca jest najlepsza, a nie ten, kto ma wieksza rodzine?

Bo nie powiesz mi chyba, ze kazdy czlonek Twojej rodziny sumiennie przejrzal wszystkie prace w Twojej kategorii i zgodnie z wlasnym sumieniem uznal Twoja za najlepsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że nie powinien wygrać ten kto ma większą rodzinę. Nie myślisz chyba jednak, że pozakładałem konta na wszystkie ciotki, wszystkich wujków i kuzynów, ale tylko na najbliższą rodzinę. Poza tym wydaje mi się to zdrowym odruchem najbliższej rodziny głosowanie na jej członka. Poza tym wydaje mi się, że 6 osób na jakieś 350 może więcej nie zapewni mi wygranej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za roznica ile tych kont rodzince zalozyles? Mniejsze oszustwo, wieksze oszustwo, wutever.

Rownie dobrze ja moge powiedziec, ze zakladam konta za przyjaciol z Afryki, ktorzy nie umieja sobie sami zalozyc (a mam ich tam 10 000, kto to sprawdzi?), a na pewno zaglosowaliby na mnie.

Poza tym nie widzisz w swoim rozumowaniu pewnych niejasnosci? Skoro, jak sam twierdzisz, te glosy nie pomoga Ci wygrac, to po cholere jednak je oddales?

Gdybys nie sądzil, ze one pomoga Ci w zwyciestwie to bys ich nie wysylal, proste.

Nie usprawiedliwiaj kretactwa ,,zdrowym odruchem", bo dla mnie ten, jak to raczyles napisac - ,,odruch", wcale nie jest ,,zdrowy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddawałem te głosy nie z powodu chęci wygranej tylko na prośbę mojej najbliższej rodziny jak już pisałem. Natomiast jeśli mi w nie wierzysz, że tak było naprawdę to ja, niestety, nic na to nie poradzę.

Natomiast jak rozumiem twoja najbliższa rodzina oglądała resztę prac i jednogłośnie stwierdziła, że twoja jest najlepsza, bardziej im się podoba od reszty prac? Jeżeli tak, to nikt nie powinien miec nic przeciwko temu, jeżeli jednak miał byc to taki "dobry uczynek" z ich strony, tzn. niech załapie te punkty, co tam, że i tak nie wygra, a my reszty prac nie oglądaliśmy, to widzisz - jeden założy konta dla najbliższej rodziny, a drugi doda jeszcze znajomych, dalszych znajomych i całą rodzinę nawet tą, która mieszka gdzieś na drugim końcu Polski, a więc i to oszustwo i tamto, tylko że na różną skalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie człowiekowi spokój już. W końcu się przyznał. Jakby napisał, że członkowie jego rodziny sami sobie założyli te konta to też by był taki raban? A przecież na to wychodzi i to nie jest nasza sprawa w jaki sposób wybrali swojego faworyta. Mogli sobie nawet z fusów wywróżyć, jeśli mieli ochotę. Chyba, żeby ich Krtek do tego namawiał... Lecz najwyraźniej taka sytuacja nie miała miejsca.

Pogratulować solidarnej rodziny! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie człowiekowi spokój już. W końcu się przyznał. Jakby napisał, że członkowie jego rodziny sami sobie założyli te konta to też by był taki raban? A przecież na to wychodzi i to nie jest nasza sprawa w jaki sposób wybrali swojego faworyta. Mogli sobie nawet z fusów wywróżyć, jeśli mieli ochotę. Chyba, żeby ich Krtek do tego namawiał... Lecz najwyraźniej taka sytuacja nie miała miejsca.

Pogratulować solidarnej rodziny! :D

Wiedziałem, że ludzie z Krakowa są porządni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What's wrong with you guys? Oszukiwać w takim głosowaniu. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o całym zajściu i dla mnie jako osoby postronnej i na bieżąco nie interesującej się tym tematem sprawa jest bardzo mętna. Nawet nie wiem kto oszukiwał, bo nie znalazłem przyklejonej listy oszustów, więc chyba nie oddam ponownie głos na pracę poprzednio przeze mnie wyróżnioną. Bawcie się dalej, oszukujcie, kantujcie i róbcie tak dalej, a może zostaniecie posłami. Nagrody lepiej przekazać na cal charytatywny niż przyznać jakąś niesłusznie...

Niko lecuta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione poniżej osoby proszone są o przesłanie do mnie maili z następującą treścią:

1. Kategoria ....

2. Tytuł i numer pracy

3. Imię i nazwisko oraz nick z forum

4. Adres

Koniecznie musza być to maile na adres ghost@cdaction.pl

Nie przyjmuję tych danych na PW.

Maile muszą koniecznie być wysłane z tych samych kont pocztowych z jakich wysyłaliście swoje prace na konkurs.

A oto lista osób:

Literatura:

53 - aim-witcher (G)

58 - Aegnor (G)

79 - Vysoki

81 - Arthizo

85 - Bimberion

89 - Cichy Wojciech

92 - Fen Vank

Sztuka:

04 - Vampirek

16 - dr_worm

34 - Mateusz Walu (G)

36 - Freak

43 - rob3rt (G)

Multimedia:

k0l0 - Straznik.pps (G)

Termez - Termez.wmv

M461k - Zmagania

dr_NO - 04 (G)

Generalnie będzie 18 zestawów nagród. To więcej niż się spodziewałem, ale coś wykombinuję.

Wysyłkę zacznę jak dostanę dane wszystkich wskazanych osób. Napiszę też co komu wysyłam i w razie co będziecie się mogli powymieniać nagrodami, ale to już będziecie załatwiać między sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem wyniki i mało nie spadłem z fotela !! Rany Rany Rany Raniulki !! :D Dzięki wszystkim serdecznie też, co głosowali i tym co chociaż przeczytali . Rozumiem, że (G) to od Ghosta ? Jeśli tak to tym bardziej czuję się wniebowzięty, bo to liczy się dla mnie potrójnie nawet !! :D Gratuluje też wszystkim innym, którzy znaleźli się w tej "Złotej 18-stce" ;)) Gratki Panie i Panowie !

PS: A wszystkim serdecznie dziękuję za rywalizację ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody oraz planowany ich rozdział. Jak zapewne widać gry sa różne, od bardzo mocnych, aż po słabe. Dla zwycięzców są dosyć silne tytuły, a dla osób z dalszych miejsc starałem się zrównoważyć pakiety, czyli coś lepszego + coś słabszego.

Dwie osoby dostaną podwójne pakiety. Jeden z głosowania i drugi ode mnie.

Ponieważ oznacza to, że się kompletnie wyczyszczę z gierek i gadżetów to nie wiem kiedy znowu wymyslę coś z nagrodami. :)

Jesli zwycięzcy chcą się powymieniać nagrodami to dopóki ich nie wysłałem jest to możliwie, ale muszą to załatwić między sobą. Gdy uzgodnią taką wymianę muszą obaj do mnie napisać na maila.

Generalnie myślę, że warto było wziąć udział w konkursie. :)

Literatura:

53 - aim-witcher (G) - Koszulka GTA: Vice City Stories + Świątynia Pierwotnego Zła + Maluch Racer :)

58 - Aegnor (G) - Koszulka GTA: Vice City Stories + Space Empires IV Deluxe + ZOO Tycoon 2: Na ratunek zwierzakom/Age of Empires III PL + AoE III: The War Chiefs PL

79 - Vysoki - Heroes of Might and Magic V PL + HoMM V: Kuźnia przeznaczenia PL

81 - Arthizo - Join Task Force + Premier Manager 2002/2003

85 - Bimberion - Join Task Force + Zeus: Pan Olimpu: Złota edycja

89 - Cichy Wojciech - Join Task Force + World War II Panzer Claws

92 - Fen Vank - CivCity Rome + Supreme Ruler 2010

Sztuka:

04 - Vampirek - Heroes of Might and Magic V PL + HoMM V: Kuźnia przeznaczenia PL

16 - dr_worm - Age of Empires III PL + AoE III: The War Chiefs PL

34 - Mateusz Walu (G) - The Setlers: Dziedzictwo królów + Roller Coaster Tycoon

36 - Freak - Neverwinter Nights 2 + Empire Earth: Złota edycja

43 - rob3rt (G) - The Setlers: Dziedzictwo królów + Prince of Qin

Multimedia:

k0l0 - Straznik.pps (G) - Zegarek Tomb Raider + HoMM IV PL: Złota edycja/Cezar IV PL + Zeus: Pan Olimpu: Złota edycja + Worms Forts: Oblężenie

Termez - Termez.wmv - Gothic 3 + album Gothic 3

M461k - Zmagania - Juiced + album Gothic 3

dr_NO - 04 (G) - Empire Earth: Złota edycja + Collin McRae Rally 04

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 - rob3rt (G) - The Setlers: Dziedzictwo królów + Prince of Qin

O!! Settlers 5 :D Super!!!

Jesli zwycięzcy chcą się powymieniać nagrodami to dopóki ich nie wysłałem jest to możliwie, ale muszą to załatwić między sobą. Gdy uzgodnią taką wymianę muszą obaj do mnie napisać na maila.

Ktoś chce się wymienić? Z chęcią wymienię to Diablo-podobne "Prince of Qin" :D To bardzo dobra gierka, proszę zobaczyć:

http://www.idg.pl/ftp/gry_1299/Prince.of.Qin..html

:D Z tego co widzę to wymienił bym się z Mateuszem Walu "Roller Coaster Tycoon", lub na koszulkę "VC Stories"...

WYMIENIĘ "Prince of Qin"!!! JAKIEŚ PROPOZYCJE?

Hehe.. jak by nie patrzeć, gry za ok. 70 zł przyznane przez Ghosta za komiks, który za był praktycznie rozpowszechnieniem mojego hobby jakim jest rysowanie :) Greatz!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weee ! !:D Kapitalna gra RPG :D Do tego Maluch Racer ;D Maluch Racer to mój faworyt ! :D Ale gdyby ktoś chciał się wymienić ze zwycięzców np za NeverWinera 2 lub Gothica 3 bo już ma/ bo już przeszedł to jestem otwarty na taką zamianę, gdyż tamtych gier również jeszcze nie przeszedłem. Dzięki Ghost ! :D A Koszulka będzie hitem w szkole ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81 - Arthizo - Join Task Force + Premier Manager 2002/2003

O kurczę! :shock:

Własnie gdy to przeczytalem wrocilem ze szkoły, a dokładniej z probnych testow gimnazjalnych. Poszło mi w miarę dobrze, a tu przychodzę, włączam PC i Forum Actionum i taka niespodzianka! :)

Bardzo dziękuję osobom, które na mnie zagłosowały i ponownie biję brawa dla Ghosta za powtórzenie konkursu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...