Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Bethezer

Polecane posty

Wygląda inaczej ponieważ programiści dążyli do tego aby Desmond jak najbardziej przypominał swojego odpowiednika z prawdziwego życia.

Reszta też wygląda inaczej ale ja nie przywiązywałem do nich zbytniej uwagi. Coś tam gadali, coś tam robili. Dla mnie najważniejszy był zawsze asasyn. Ubi od pierwszej części tworzy ikoniczne postacie. Altair, Ezio i Connor ich wygląd jest po prostu idealny. Świetnie odzwierciedlają daną epokę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A seria 200 to właśnie GF9xxx. Kiedyś niezłe karty ale aktualnie dosyć stare (nawet 4890 zjada tą kartę na śniadanie) i nie dziwne, że pojawiają się błędy.

Spójrz na to w drugą stronę...mam aktualnie bardzo mocną kartę ale w zamian mam błędy lub problemy z uruchomieniem starszych tytułów (nawet GTA4) więc coś za coś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem fajnie Beatelsów : ) (swoją drogą kocham ten zespół...)

Nie oczekuje wiele po tej karcie, szczerze mówiąc. I tak cieszy mnie to, że dam rade pociągnąć na niej w sumie wszystkie tytuły. Wysokie, graficzne ustawienia są mi obce, ale w AC3 to nie przeszkadza. Gra wygląda bardzo ładnie : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z zalet tego tytułu to, że wygląda świetnie na najniższych ustawieniach graficznych. Jeśli zajmiesz się graniem graniem a nie oglądaniem i szukaniem dziury w dziurze i glitcha na glitchu to nic nie będzie Ci przeszkadzać.

Nie wiem jak stoicie z rozgrywką ale jedna misja może trochę gorzej działać... sparks all the way.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem trójeczkę. Szczerze mówiąc, nudziłem się trochę przy tej grze. Rzadko mi się to zdarzało przy asasynach, a w tej części było to dośc często. Na domiar złego nie mogłem się kompletnie zżyć z postacią Conora. Jak dla mnie sprawia on wrażenie wielkiego, bucowatego osiłka, nie mającego nic wspólnego z asasynami. Ot po prostu ktoś mu dał bronie strój, a ten biega i zabija tych, którzy mu podpadli.

W kwestii fabuły, jest dobrze. Byłem ciekaw tego co się wydarzy z biegiem gry. Zakończenie pozostawiło nas jak zwykle w momencie gdy wiemy, że powstanie kolejna część gry.

Gre oceniłbym na 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dokładnie przed chwilą UBI wypościło łatkę "1.02". Poprawia ona jednak tylko i wyłącznie bugi. Z "małym" wyjątkiem. Patch nie naprawia problemu, który powstał po premierze 1 DLC. Dźwięk graczom zanika, tak jak zanikał. Tyczy to się tylko posiadaczy SP lub tego DLC.

W tym miesiącu użytkownicy Radeonów dostaną nowe sterowniki, które wg. Ubisoft mają zniwelować problemy z fps.

Podsumowując patch nie łata w żaden sposób "optymalizacji" gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YJJE

Powstaje ale już nie z Desmondem, ten wątek jest zakończony. Chyba, że... ale wolę żyć i żyje w przekonaniu, że rok 2012 i data końca świata to koniec "tej" serii.

@MajkelAMG

Raczej nic oprócz sterowników tego stanu rzeczy nie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajkelAMG Wiesz może kiedy dokładnie te stery wyjdą? Nie mogę się do tej informacji dokopać ;/ Dowiedziałem się też, że sam mam problemy z kartą graficzną i po powrocie kompa z serwisu jeśli coś się poprawi to zagram - nawet jeśli ideał to nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawili by te skoki fpsów, u mnie się to waha od 70fps to 10fpsów czasem przy wyższych ustawieniach. Na najniższych jest lepiej ale nadal gra traciła fpsy przez co miałem bóle i zawroty głowy... a na grę poszło sporo kasy.

Przydał by się ten link o tych sterach od amd bo słyszałem o tym już w tamtym roku, przeglądałem forum ubi/ac3 i nic nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy karty Radeon hd4850 są nadal wspierane przez AMD? Bo ja mam sterowniki 12.6 i mówi mi, że te są najnowsze. Przepraszam za offtop, ale mam ten sam problem ze spadkami płynności co reszta. Wiem, że karta już leciwa ale miałem po cichu nadzieję na te stabilne 30FPS. Poza tym tak jak u reszty problem zaczyna się dopiero w Bostonie, niezależnie od ustawień graficznych/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000

Stery 12.11 beta i żadnej zmiany co do wcześniejszych sterowników.

@MajkelAMG

Dzięki, więc nowe sterowniki w środę? Jutro. Ale teraz pytanie czy poprawią stabilizacje tej gry. Oby. Bo mam ochotę przejść Asasyna Trzy jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę temat zszedł w stronę sterowników od AMD, które to miały być w Środę, a które wyjdą jednak w Piątek o.0

Podobno.

Wracając do gry. AC3 ma jeszcze multi i pytanie brzmi dlaczego już w niego nie gracie?

Za mało map. Mieli tyle czasu a ja cały czas biegam ni to po Mroźnym Przejściu lub po Browarze w Nowym Yorku. Za mała różnorodność, gdzie las i góry? Przecież do cholery da się to zrobić w tej grze. Gra ma magiczne ściany ograniczające wielkość mapy. imo jeden z pomysłów, który powinien znaleźć się w każdej grze. Wracając do mapki z lasem. To skoro ludzie łażą po zniszczonej-zlodowaciałej łajbie to czemu nie mogę łazić po lesie. To też mogło by być przejście. Ludzie idą z miasta do miasta. Przez las. Mogła by to być po prostu symulacja wykreowana przez Animusa.

Gonitwy po drzewach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blik

W multi nie gram z powodów już przez Ciebie wymienionych i przez to, że multi traktuję w 100% jako dodatek. Dla mnie ta seria to tylko SP. Multi sprawdzam tylko po to, by obczaić zmiany względem ACR i ACB. Nic poza tym.

Mapa z lasem byłaby genialna - to co, czekamy na DLC czy robimy petycję ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki już są dostępne na stronie AMD, sprawdzał ktoś czy coś dają? Ja nie mam w tej chwili dostępu do swojego PC, piszę z laptopa i nie wiem czy mój komp wróci dzisiaj z serwisu.

EDIT:

Zapomniałem o jednym - jak mam odblokować zawartość dodatkową z edycji Join or Die? Nie było żadnego kodu w pudełku, a sklep także nic mi nie dodał. Mam napisać do Ubi, sklepu, czy może zawartość jest w grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...