Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasyn09

Prenumerata koszulka/...

Polecane posty

@UP NIE NIE JEST MOŻLIWY

Ja rozumiem słuszne żale asasyna09. Ma oczywiście rację ale teraz to tak jakby mieć pretensje do nigeryjskiego księcia, że cię oszukał :) Kiedyś jeden z redaktorów też nie dostał angielskiej mapy do GTA tylko francuską i też miał pretensje (Qn'ik czy Hut). Mi poczta zgubiła książkę którą głupi ja wysłałem zwykłym listem i też mam pretensje. Wniosek jest jeden - DZIAŁ PRENUMERATY BAUERA SCHODZI NA PSY! :tongue::laugh::dry:

Tak a twoja wypowiedź już poraz któryś razi wysokim poziomem inteligencji. Co do sprawy ma że Ci książkę zgubili na poczcie, albo redaktor dostał złą mapę. To napewno Ci z bauera zrobili.

Co do tematu to na waszym miejscu walczyłbym o koszulkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha to dopiero się nazywa wtopa.... Ja zamawiałem koszulkę ze Starcraft'a a otrzymałem koszulkę z .... HORDY z WoW'a... Czyli porpostu Cię okłamali, że nie ma towaru bo jakim prawem mi nie przysłali ze Starcraft'a tylko z WoW'a??...

Naucz się cytować - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulkę zamówiłem 4 października czyli tydzień po pojawieniu się komunikatu, przed numerem listopadowym, a otrzymałem 9 listopada nie z numerem ale osobno. Koszulkę dostałeś razem z numerem listopadowym? Tak się składa że prośbę o wysłanie koszulki hordy razem z numerem wpisałem w informacjach dodatkowych do zamówienia, jeśli tak ją otrzymałeś to możliwe że paczki zostały zamienione i ja mam Twoją a Ty moją ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale jaki masz NUMER koszulki (tzn. nie dostałeś tego kodu, tylko należało PODAĆ kod, jak się zamawiało koszulkę. Rozumiem, iż podałeś 4 bo ja dostałem z numerem 4, ale nadal nie wiem czy koszulka którą zamawiałem, jest u Ciebie. Podałem ci link w którym są koszulki z numerami, i koszulkę którą dostałeś (tzn. podaj numer)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale jaki masz NUMER koszulki (tzn. nie dostałeś tego kodu, tylko należało PODAĆ kod, jak się zamawiało koszulkę. Rozumiem, iż podałeś 4 bo ja dostałem z numerem 4, ale nadal nie wiem czy koszulka którą zamawiałem, jest u Ciebie. Podałem ci link w którym są koszulki z numerami, i koszulkę którą dostałeś (tzn. podaj numer)

Aaa, myślałem że pytasz o numer pisma mój błąd. Dostałem koszulkę nr 5, a zamawiałem nr 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja zamawiałem z numerem 10, ale ta też jest dobra. Słuchaj, zrobimy tak. Poczekam , aż mi przyślą odpowiedź z Bauer. Jeśli odpowiedzą, iż nie ma możliwości zmiany koszulki, poprostu wyślemy sobie te koszulki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...