Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

jeśli rozwarzasz tą kwestię pod kątem ściśle obrażeniowym to tak, ale ma kilka wad.... malutki zasięg, droga amunicja, ta broń nie robi takich fajnych "rzeczy" (chodzi mi o przyciskanie oponentów do ziemii^^ albo giga krytyki), gausem łatwiej jest się nauczyć posługiwać perfekcyjnie gdyż jest to smal gun (tak tak).. A co do książeczki :D poczekaj na 100 nr CDA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jak zwykle wiem swoje... Najlepszy jest Pałer Fist! Jak się weźmie quick shot, bonus criticals i bonus h2h attack, to można zadać i 9 criticali w jednej rundzie! Przebijcie to^^ Horrigana da się pokonać w 1. rundzie bez czitów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wiem swoje... Najlepszy jest Pałer Fist! Jak się weźmie quick shot, bonus criticals i bonus h2h attack, to można zadać i 9 criticali w jednej rundzie! Przebijcie to^^ Horrigana da się pokonać w 1. rundzie bez czitów :D

Wiesz co zdaję sobie sprawę z możliwości zabicia Horrigana w jednej rundzie tylko ciekawi mnie ostatni kawałek mianowicie "bez czitów" mianowicie przeszedłem Fallouty (oba) po parę razy i w życiu nie spotkałem się z kodami do tej gry? Możecie mnie oświecić

Do mości Feo czekam z niecierpliwością ;) tylko jak w moim malutkim kiosku ma się zmieścić więcej jak jeden egzemplarz takiego dzieła toż to mała budka jest ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w życiu nie spotkałem się z kodami do tej gry? Możecie mnie oświecić

Hehe... A ja ledwo, co grałem i natknąłem się na trainery. I przyznam bez bicia, że nawet skorzystałem. I była jatka. Ale braku sympatii to Falla to nie zmieniło :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ale braku sympatii to Falla to nie zmieniło :?

wiesz, mnie na przykład (z niejasnych dla mnie powodów :?) w ogóle nie kręcą "postapokaliptyczne" rpg-i... kocham klimaty BG i podobne, nie mogę się doczekać kiedy dorwę KotOR'a, a do Falloutów sięnie mogę przekonć (chociaż próbowałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Falloutów sięnie mogę przekonć (chociaż próbowałem)
Nic dziwnego - bo w porównaniu z BG to crap... Hehehe, znowu się zaczyna, ke? :twisted: Fall jest fajny, bo zupełnie nieliniowy i można poczuć się wolnym... A poza tym Mad Maxy od 2. w górę też były niezłe 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mad maxy od 2 w górę czyli 2 i 3 :P........

"Nic dziwnego - bo w porównaniu z BG to crap... ".. No stary jak sie spotkamy to niepoczęstuje się Root goodem :D a już chciałem no .......

A pozatym Twoja matka jest...... ee..... Myronem :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, mnie na przykład (z niejasnych dla mnie powodów :?) w ogóle nie kręcą "postapokaliptyczne" rpg-i... kocham klimaty BG i podobne, nie mogę się doczekać kiedy dorwę KotOR'a, a do Falloutów sięnie mogę przekonć (chociaż próbowałem)

A ja właśnie do takich klimatów nic nie mam. Ni mnie grzeją, ni mnie chłodzą :wink: Mad Maxy mi się podobały, parę książek w takich klimatach też, ale Fall jakoś nie. Ale przecież jak to powiedziała panna Joanna Brodzik: De gustibus non omnibus :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie do takich klimatów nic nie mam. Ni mnie grzeją, ni mnie chłodzą :wink: Mad Maxy mi się podobały, parę książek w takich klimatach też, ale Fall jakoś nie. Ale przecież jak to powiedziała panna Joanna Brodzik: De gustibus non omnibus :P

wiesz, ja też lubię książki i fimy w tych klimatach, tylko go gier się jakośnie mogę przekonać :?

Pan Miodek natomiast twierdzi iż mówić winno się Mleć a nie Milelić i florma Mielili jest niepoprawna i powinna być zastąpiona przez Mlęli.. (tak samo Mlęliśmy a nie Mieliliśmy)

a ty, Feo, do czego pijesz? :P (a może do czego mielisz? :lol:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nic dziwnego - bo w porównaniu z BG to crap... ".. No stary jak sie spotkamy to niepoczęstuje się Root goodem a już chciałem no .......
Słyszałeś może o czarze "Obśmianie na odległość"? Właśnie wypowiadam inkantację^^
A pozatym Twoja matka jest...... ee..... Myronem :>
Ach tak? To ty jesteś spłuczką w siedzibie Bioware... Nie trzeba było zaczynać... :twisted:

A tak w ogóle chcę dodać, że zamiast root gooda masz mi dać boat gooda... wiesz jakiego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, najbardziej żal mi tego że nie będzie BG3 (chociaż kto wie). BG Dark Alliance i BG Dark Alliance 2 mimo że wypasione giery (z extra fabułą!) powodują pewny niedosyt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym Sport Travelerez mówisz :D..... hehehe..... to może ponad 100 letni boze w zamian ^^......

A co do spłuczki w Bioware, człowieku to moje mażenie mieć chociaż zapachowy kontakt z twórcami Falloutów.......

Ty za to jesteś tym gościem co siedzi na najniższym piętrze w Vault 8 z Vault City :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może o czarze "Obśmianie na odległość"? Właśnie wypowiadam inkantację
Khem, myślę że subtelniejszy byłby czar/pułapka 'tronowa detonacja' - you know what I mean :D (podpowiedź dla Feo - coś w rodzaju atrakcji w Modoc'owym wychodku ^^)
Eh, najbardziej żal mi tego że nie będzie BG3
Mi to mówisz? Ale baldur to od początku była zamknięta trylogia, i już po wydaniu throne of bhaal wiadomo było że czegoś równie świetnego już nie uświadczymy... Chociaż oczywiście wszyscy fani - w tym ja - nadal wierzyli i wierzą że BG powróci w chwale ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, najbardziej żal mi tego że nie będzie BG3
Mi to mówisz? Ale baldur to od początku była zamknięta trylogia, i już po wydaniu throne of bhaal wiadomo było że czegoś równie świetnego już nie uświadczymy... Chociaż oczywiście wszyscy fani - w tym ja - nadal wierzyli i wierzą że BG powróci w chwale ;)

może to i podpada pod statsiarstwo ;) ale ograniczę się do stwierdzenia:

MĄDRZE PRAWI! DAĆ MU PIWA! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty za to jesteś tym gościem co siedzi na najniższym piętrze w Vault 8 z Vault City
Ach tak? To ty masz na nazwisko Grey i tak samo wyglądasz :twisted:
Chociaż oczywiście wszyscy fani - w tym ja - nadal wierzyli i wierzą że BG powróci w chwale
Pewnie, że powróci, ale wobec BG1 i 2 będzie tym czym piosnki Britnej wobec dokonań Paradise Lost
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i będzie BG3 ale to już nie będzie Black Isle Studio, więc pewnie wykorzystają tylko nazwę i zrobią jakąś kaszanę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ty jesteś Tym Facetem ! .... i zaraz wykończe cię Nabe-hame-ha... na moc Afro !.......

Hmm jak chcą niech sobie robią te Baldury^^ ważne aby Fala skończyli !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionum gatunkiem gier jest RPG. Kotor mi sie podoba ale szkoda ze polonizacji jeszcze nie zrobili, :( a jeśli tak to skąd go wziąść :?:

Ale i tak ŻADNA gra rpg nie przebije boskiego Fallouta. nie wiem co o tym myślicie ale moją ulubioną częscią jest Fallout Tactics. Ale czy to wogule RPG :?:

fanów fallouta prosze o kontakt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się niezdrowo napaliłem na nowy dodatek do NWN. Narobił mi smaka Allor no 8) Miał ktoś jakiś bliższy kontakt czy może jakieś opinie? Trzeba rozważyć wszsytkie za i przeciw :P

Jak ja czytalem te recke to sie slinilem jak pies chory na wscieklizne :D

Ile kosztuje "pak" NWN? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotor mi sie podoba ale szkoda ze polonizacji jeszcze nie zrobili, a jeśli tak to skąd go wziąść
Oops, nawet nie zadawaj takich pytań, bo za to ostrzeżenia lecą aż piszczy...
Ale i tak ŻADNA gra rpg nie przebije boskiego Fallouta. nie wiem co o tym myślicie ale moją ulubioną częscią jest Fallout Tactics. Ale czy to wogule RPG
Nawet biorąc pod uwagę, że Fall nie umywa się do BG, to i tak nijak nie da się zaliczyć Tactics do RPG. W ten sam sposób Jagged Alliance też byłoby erpegiem... To raczej tactical combat simulator^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P+-->

(Car-raho :P)
tactical combat simulator
Hmm, czyli TCS? Kolejny podgatunek w przepastnym morzu nic nie znaczących skrótów ;) Btw, ciekawe czy ktoś kiedyś wymyśli grę która będzie należała do gatunku 'ZSRR'? :P Zebra Sabotage Racist Race?

Hmm, dodatek do NWN może być całkiem niezły... dla ludzi którym wogóle neverwinter się podobał ;) Dla mnie to do bólu liniowy i schematyczny cerpeg z banalną fabułą i fatalnym międzymordziem... cóż, wolę już KotOR'a.

Btw, właśnie ww. grę przeszedłem - jest świetna! Muszę powiedzieć że nie spodziewałem się produkcji tak udanej i dopracowanej. Grafika, dialogi i fabuła rządzą. Szkoda tylko że znowu ograniczenie do 20 poziomu daje się we znaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli TCS? Kolejny podgatunek w przepastnym morzu nic nie znaczących skrótów Btw, ciekawe czy ktoś kiedyś wymyśli grę która będzie należała do gatunku 'ZSRR'? Zebra Sabotage Racist Race?
Zoo Sex Reality Renderer? :D Ja wolę Real Open True Full Life :D
Hmm, dodatek do NWN może być całkiem niezły... dla ludzi którym wogóle neverwinter się podobał Dla mnie to do bólu liniowy i schematyczny cerpeg z banalną fabułą i fatalnym międzymordziem... cóż, wolę już KotOR'a.
NWN to faktycznie niewypał mojego życia. Ech, od tego czasu na żadną grę nie będę czekał z utęsknieniem - nie warto się tak rozczarowywać. A w KotORka nie grałem, będzie trzeba w wolnym czasie nadrobić zaległości :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...