Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Gość Radyan

Znowu NPC w Falloutach? O tym było już 1000 razy! Ale nic to, o Falloucie zawsze można pogadać :).

Więc oczywiście na pierwszym miejscu Sulik (nie ma to jak lać gości w Power Armorach z piąchy :)), na drugim Marcus (dajcie mu Vindicatora, to poszatkuje pół planszy z Wami włącznie :)) i Goris, czy jak tam temu Deathclawowi było....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepszy jest Cassidy. Może przyrządzać na poczekaniu drinki, no i jego tekst "I wish I had a limit break" rządzi... Poza tym to luzak i nieźle wali z combat szotgana :D

Goris jest fajny, ale za często pcha się pod lufę - można go trafić i awaria.

Marcus odwrotnie - jak staniesz mu na drodze, to po tobie :P

Sulik - Bwahahaha. :D Bag of 7 demons^^

A z jedynki - Dogmeat! Nie ma to jak Iguana-on-a-stick :D Szkoda, że tak łatwo ginie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość m6a6t6i

moje ulubione gry rpg :

gothic 1 i 2

divine divinity

icewind dale 1 i 2

baldursgate 1 i 2

fallout 1 i 2

morrowind

neverwinter nights

might and magic 6 i 7

gorasul

oraz oczywiscie diablo 1 i 2 choć to tylko action RPG ale w sieci nie ma sobie równych. grałem/gram w te gry i nie potrafie wybrać tej JEDYNEJ. dlatego wymieniłem ich tyle. (pomijam starocie jak dagerfall czy kultowe dla mnie betrayal at krondor etc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goris pod lufe wchodzi >?> że jak ....... trza mu dać mega power gfist, zastrzyk psyho..... i wio :D.....

A Sulikowi tylko super sledga..... meat słąby.... jest taki pies z kulawą nogą on ma dużo HP :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Taaa. a Wasz ulubiony NPC z Gothica, jhę?

Mój to.. tadamtadam... Wrzód! ten gość łazi za tobą póki go nie zabijesz.. i zagaduje :D . Ah, tylko zasiachać... zrobiłbym to szybciej, gdyby pathfindind w Gothicu był taki jak w Morrowindzie :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati666 - a gdzie Planescape Torment, pytam się? :wink:

betrayal at krondor
Ja preferuję Bertrayal at Antara, chociaż nigdy nie lubiłem FPP RPG. No, może jeszcze ujdzie Mandate of Heaven... Gdyby ne to strzelanie z blasterów na końcu :P

Aha, może ktoś grał w Albion? To dopiero była gierka... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczelanie z blasterów...... hmmmmm to tak jak z wizardy zy do niego z łukie i mieczem a tu wyszkoczy android z jakimś laserowym ustrojstwem..... android nie ma szans :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

A co sądzicie o cRPGu z najnowszego CDA, czyli Wizards & Warriors czy jakoś tak. Dla mnie to dno totalne... Ale mozna się pośmiać z gestykulacji NPC ów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o cRPGu z najnowszego CDA, czyli Wizards & Warriors czy jakoś tak. Dla mnie to dno totalne... Ale mozna się pośmiać z gestykulacji NPC ów :P

Hm, ja tam nawet nie dotknelem tych plytek z gra :P Bardziej wkrecilo mnie Crazy Taxi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o cRPGu z najnowszego CDA, czyli Wizards & Warriors czy jakoś tak. Dla mnie to dno totalne... Ale mozna się pośmiać z gestykulacji NPC ów :P

Hm, ja tam nawet nie dotknelem tych plytek z gra :P Bardziej wkrecilo mnie Crazy Taxi...

a mnie wciagnal Virtua Cop 2 ;)

a co do rpg - z tych komputerowych IMO najlepsze sa: Baldur 1 i 2, Torment i Gothic :D

ale to i tak wymieka przy... prawdziwej sesji rpg :D

ostatnio kumpel mnie wkrecil do ekipy grajacej w Warhammera... zaden komrupterowy erpeg nie ma podskoku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A co sądzicie o cRPGu z najnowszego CDA, czyli Wizards & Warriors czy jakoś tak. Dla mnie to dno totalne... Ale mozna się pośmiać z gestykulacji NPC ów :P

Nawet nie grałemj, bo jak się dowiedziałem, że to Wizadropodobne jest to już znienawidziłem :D . (p.S. - Wizadry * to IMO gra beznadziejna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Panie i panowie.

Jesteście świadkami epickiej walki dwóch odwiecznych wrogów, dwóch przeciwnych wartości... Ksiądz666&theStranger Studios prezentują... FALLOUT VS BG, EPIZOD PIERWSZY, oraz NOWOŚĆ- EPIZOD DRUGI! Z radością informuję Państwa, że udało nam się zoptymalizować nasze usługi i pliki mają teraz dużo mniejszy rozmiar (oba okolo 1mb).

Ksiadz666&theStranger Studios życzą miłego słuchania.

---

jest taki pies z kulawą nogą on ma dużo HP :D

Jak tylko zobaczycie na pustyni psa, a wokol niego pelno zwlok to biegnijcie jak najszybciej w przeciwnym kierunku, bo to wlasnie on... :wink: Paryah przylacza sie do druzyny i obniza wszystkim Luck do 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Niech Was piekło pochłonie z tym Falloutem 8) Wychodzi na to, że jestem tu chyba jedyną osobą, której nie spodobała się ta gierka. No, ale wyrzutów sumienia przez Was nie będę miał, bo podchodziłem parę razy do obu części i za nic nie mogę się przekonać. Na pohybel :D

Ja sobie ostatnio ściągnąłem MuOnline ( www.muonline.com ) i pykam jak jestem w domciu. Jeśli ktoś chętny do posiekania w darmowe MMORPG z całkiem ładnym eginem - jak na darmówkę oczywiście - to zapraszam :) No, ale dopiero w czwartek, bo dziś znów powrót do Poznania. Jak się spodoba to możemy pograć razem... poza tym Polaków tam gra całkiem sporo. Ale uprzedzam, że to hack&slash :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba pochłonie cię atomowy płomień ! Podejdź raz jeszcze z nastawieniem aby nabić 10 level...... do tego czasu MUSI ci się spodobać :D

A tam perk czy trait każdy wie o co chodzi, a jak niewie to pokażu mu kamastura master i wszystko stanie się jasne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W&W - ale kaszana :D Wyszedłem z wioski, pokonałem pierwszą sforę czworonogów i mi się gra znudziła. Boshe, ale crap^^

I daje jinxed ulubiony perk masohistów.....
Sadystów też :D Ale i tak najlepszy jest Night Vision - nie zauważyłem, by coś dawał, mimo że walczyłem tylko nocą. Mój chłop walił po księżycu aż miło :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Sorry że wam przerwę dyskusje o Fallucie i innych takich bzdetach., ale wpadłem na po mysł na genialnego rpga :D .

otóż nasza postać to PALEC i jej zadaniem jest oczyszczać świat z potworków. Ale te potworki nie są normalne - są to palce u nÓ a jjak dobrze wiemy palce old rąk i nóg się razem nienawidzą. of coz możesz sobie wybrać na początek stronę konfliktu. co o tym sądzicie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm gdybym ja był MG a ty palcem to wsadził bym cie do śmierdzącego ciemnego włochatego i ciasnego miejsca.... domyśl się gdzie.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to i tak wymieka przy... prawdziwej sesji rpg

ostatnio kumpel mnie wkrecil do ekipy grajacej w Warhammera... zaden komrupterowy erpeg nie ma podskoku

Komputerowy nie ale jak dla mnie WarMłotek wymięka przy DnD 3rd edition ostatnio się przenieśliśmy drużyną do systemu Drizzta i Elminstera i od razu... schody jest o niebo bardziej skomplikowany, ale gra się przyjemniej :D

A co do Komputerowych to jak dla mnie istnieją tylko gry z dwoma częściami (tak się złożyło) Fallout 1&2 ( o tacticsie lepiej przy mnie nie wspominać) Baldurki1&2 Icewind Dale 1&2,

A wiem że w tej liście brakuje Gothica który miał dwie częsci ale mnie nie wciągnął

A co do Falloutów to najfajniej się gra tworząc postać tylko dla znajdowania lokacji specjalnych naprawdę extra się gra z Luck 10 i Strenght 1 żaden przeciwnik nie ma szans (nas zostawić przy życiu :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zdobędziesz APA i gauss rifle to żaden wróg nei ma szans przeżyć :D twojego krytyka, który będzie ścielał się gęsto i często ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zdobędziesz APA i gauss rifle to żaden wróg nei ma szans przeżyć :D twojego krytyka, który będzie ścielał się gęsto i często ^^

Tylko najpierw trzeba dojść do miejsca gdzie mogę zdobyć Gaussa, a ja osobiście wole karabin i pistolet z serii YK to mają mniejszy zasięg, ale zadają większe obrażenia, a z tego co pamiętam to w grze pojawia się przed Gaussem.

PS. jakiego gnata miałeś na myśli pisząc APA bo nie mogę rozszyfrować tego skrótu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Adwanced Power Armor (Pedalski żuczek) dzięi temu tepadlstwu siła z 1 podskoczy ci do 5 ..... gauss pojawia się pierwszy i jest lepszy..... A fusion cele szkoda marnować na szczóry lub floatery......

Jest jeszcze alternatywa 233 pistol :D ulubiona giwerka palna z 1 ^^ cakco nad cackami.. a jak lubisz po burstować to polecam H&K g11e załądujesz moc amunicji a potem jazda ^^ broń bardzo dobra a amunicjas ma wilką penetracje i siłe obalającą..... dobre na centaury....

(heheh Feanororwe wademekum młodego Fallmaniaka ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Feo nie myślałeś o wydaniu takiej małej ksiązeczki o falloucie?

Mam nawet tytuł dla niej "Feanorowa encyklopedia Falloutowa we 12 księgach wierszem;)) A ja wciąż sądzę że YKi są lepsze od Gaussów i tylko ze względu na obrażenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...