Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Gość Ksiądz666
No to mi nie podskoczycie, bo ja w życiu (licząc powtórne przejscia) przeszedlem okolo 70 gier!!! :shock:

Ja na kompa koło 20, ale kilka z nich przeszedłem ponad jeden raz. A doliczając do tego GB i Pegasusa, to będzie z 50-60...

<Ostatnie 5 minut spędziłem wklepując serię retorycznych pytań nawiązujących m.in do tego, że w ataku skrajnego żalu rozwaliłem sobie dłoń na drzewie, o ból fizyczny dający chwilę odpoczynku od cierpienia psychicznego, o autoagresję i nienawiść do samego siebie, o ocieranie się o granicę obłędu itp...ale stwierdziłem, że to nie jest temat na publiczne forum, więc to wyciąłem. Zresztą wiersz mówi wszystko...

Ja dodam tylko, że takich 4 m-cy nie życzę absolutne nikomu!>

W takim razie moją ripostą będzie inny wierszyk, w którym nie użyczycie rymów :0 .

I chodź wieki temu szatański pomiot niebiosa wypędziły,

Tajemniczy śmiertelnik wielka trójcę zgładził,

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby oni znowu powrócili.

Jeden z aniołów niespodziewanie zdradzi,

Skradnie klucz do niebios i odda go istotom piekielnym,

A te, korzystając z okazji,

Nagle zaatakują.

Rzeczony zdrajca zwać się będzie Aldren.

Wiele lat plugawiec ten żyć będzie w cieniu.

Odłączy się od niebiańskiego narodu,

Aby czas mu płynął na uboczu.

W latach jego dojrzałości do braci powróci,

Aby splugawić anielskie imię,

I przejść na drugą stronę ciągnącej się przez wieki wojny.

Gdy już w otoczeniu mrocznej trójcy Aldren zaatakuje,

Siejąc tym samym panikę wśród narodu niebiańskiego,

Złocista, tak cenna anielska krew poleje się,

Tworząc świetliste rzeki w niebiosach,

Ukazując śmiertelnikom plugawą prawdę.

Niebo ugnie się pod szatańskimi grzmotami,

Chmury zapłaczą ognistymi łzami,

Ślepcy przejrzą na oczy,

Że zło pośród nich szturmem wkroczy.

Ziemskie bramy załamią się pod ciosami diabelnego pomiotu,

Niebiosa ukryją swe dumne lico, ustępując drogi piekielnym braciom.

Bohaterska krew lać się będzie strumieniami tworząc jeziora.

Będzie to plugawy dowód tego, jak okropna potrafi być śmierć.

Koszmar ponownie zapuka do twych drzwi…

Jeśli chcecie mogę umieścić tu jakąś historyjkę (2-3 str.) z fantastyką mocno powiązaną właśnie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Rany, kącik złamanych piór nam się tu robi... Jak mnie najdzie wena to i ja coś sprezentuję, ale wtedy schowacie się pod biurka. Ewentualnie na chwilę obecną mógłbym na żywca zrobić jakiś tekst dla czarnego (black^^) hiphopowca... To NIE będzie black metal, ale black hiphop... Możecie zacząć mnie przekonywać, żebym go tu zamieścił^^

Wolv... Whoa :shock: Nie wiem co powiedzieć, ale szczerze mówiąc to Smutny - Ghall się chowa.

Więc ojcze, jeśli popełniasz grzech pożądania i pragniesz tych romów daj tylko znak!
No, myślałem, że wczoraj mnie już nic nie rozśmieszy, ale jak to przeczytałem, to rotfla wykręciłem :D Ale note: Chyba gdzieś będę musiał zamieścić info, że moja ksywka jest adżektiwem, nie nałnem^^
Z ciekawostek: Mam Shadowruna na SNESa! Co prawda to zręcznościówka z cechami RPG, a nie rasowy RPG, ale klimat systemu trzyma. Warto spróbować!
OOO, Łaaał! Czad..! Lepsze od 'skrzyneczki'!^^

Kłeszczyn: Ile takie przyjemności ważą? Jeżeli sporo, to mam wrażenie, że mogą wystąpić kłopoty przesyłowe^^ Rany boskie, mogłeś nie wspominać, teraz jestem napalony :D Ja uwielbiam kółeczka i kwadraciki^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardi: Romy na SNESa zajmują średnio 1-3 mega, także z przesyłem nie powinno być tak źle. (Shadowrun zajmuje 1mb). Skontaktuj się na gg, to pogadamy bliżej :wink:

Hmmm... jeśli zsumować wszystkie platformy ilość gier, które przebyłem swobodnie przekracza 100<a kto wie czy i 200 nie sięgnie>. Ile ich było dokładnie nie wiem <w czasach, gdy miałem jeszcze pegasusa prowadziłem ewidencję, potem mi się odechciało, ale jeszcze przed pecetem zdązyłem przejść ok.40 gierek na NESa, a zapewniam, że nie było to mój najpłodniejszy okres>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Mój okres przechodzenia gier od deski do deski nastąpił jakiś rok temu... chodzi mi oczywiście o gry na kompa. Wcześniej przestawałem, jak sobie nie radziłem z jakimś questem tudzież misją. A teraz na odwrót - nie daję tak szybko za wygraną. Inna sprawa, że jestem nieco starszy i nabrałem nieco sprytu :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Ja myślę,że moja lista zamyka się w granicach 40-stu tytółów. :D

Wracając do rpg: Co myślicie o World of Warcraft???

Zdaje mi się, że to będzie porządny erpeg. :)

Jasne ze bedzie porzadny, ale jak zaplacisz 5 dolarow miesiecznie... :cry:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ja myślę,że moja lista zamyka się w granicach 40-stu tytółów. :D

Wracając do rpg: Co myślicie o World of Warcraft???

Zdaje mi się, że to będzie porządny erpeg. :)

Jasne ze bedzie porzadny, ale jak zaplacisz 5 dolarow miesiecznie... :cry:

No cóż, jeśli byłaby to gra conajmniej genialna, żrnęło by w nią tyle osób co dzisiaj w ETka i byłaby na ustach wszystkich to ostatecznie przebolałbym te 5 dolców... wtedy jednak zaś nie widzielibyście mnie już na forum, bo cały czas grałbym w WoW-a :) . Ale że postawiłem tej grze wysokie wymagania, toteż mała szansa, że będę w nią grał :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

ET osiągnęło sukces dzięki ogrmnej grywalności i, to chyba najwazniejszer, fakt ze jest ZA DARMO. Masz ochote placic ponad 40zł dodatkowego abonamentu? :? i to jeszcze z takim pingiem? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
ET osiągnęło sukces dzięki ogrmnej grywalności i, to chyba najwazniejszer, fakt ze jest ZA DARMO. Masz ochote placic ponad 40zł dodatkowego abonamentu? :? i to jeszcze z takim pingiem? :?

Hmm, to dlaczego dopiero teraz zrobiło się wokół niej tyle szumu? Przecież to stara gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Mowisz o ET czy WoW? Zakladam ze o ET, bo WoW jeszcze nie ma :) O ET był szum od kiedy tylko wyszedł. Na jakiej podstawie twierdzisz ze szum jest dopiero teraz?! Teraz to się NASILA, ale był od początku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Mowisz o ET czy WoW? Zakladam ze o ET, bo WoW jeszcze nie ma :) O ET był szum od kiedy tylko wyszedł. Na jakiej podstawie twierdzisz ze szum jest dopiero teraz?! Teraz to się NASILA, ale był od początku...

Ta, oczywiście chodziło mi o Etka. Ale zauważ, że takiego szału na punkcie gry po necie nie było od czasów CSa... i chyba powoli Et zaczyna przejmować jego pałeczkę najbardziej rozpowrzechnionej gry na necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, oczywiście chodziło mi o Etka. Ale zauważ, że takiego szału na punkcie gry po necie nie było od czasów CSa... i chyba powoli Et zaczyna przejmować jego pałeczkę najbardziej rozpowrzechnionej gry na necie.

CS (1.6) króluje w kawiarenkach...a ET w Sieci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ta, oczywiście chodziło mi o Etka. Ale zauważ, że takiego szału na punkcie gry po necie nie było od czasów CSa... i chyba powoli Et zaczyna przejmować jego pałeczkę najbardziej rozpowrzechnionej gry na necie.

CS (1.6) króluje w kawiarenkach...a ET w Sieci!

A tu się zgdzoe.... kurcze, a wszyscy o Half Life'ie pozapominali :) A ma taki zaroąbisty Multiplayer (i Single zresztą też).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy o Half Life'ie pozapominali A ma taki zaroąbisty Multiplayer
W którym miejscu? Bez CS nie stwierdziłem :P

ET jest szałem od samego początku^^ Nie wiem, jakim cudem zostało ono wypuszczone darmowo - chyba tylko po to, żeby ET2 kosztowało $55 i $15 miesięcznego abonamentu :D CS odchodzi do lamusa, ale imperatyw kucania ciągle się trzyma^^

Co do WoW - hehe, jak to ktoś ładnie stwierdził, że miała być w grudniu 2002 roku... Nice^^ Jeszcze sobie poczekamy. A potem i tak nikt w Polsce nie będzie grał ze względu na koszty i lagi... Phew^^

@Cardi: Romy na SNESa zajmują średnio 1-3 mega, także z przesyłem nie powinno być tak źle. (Shadowrun zajmuje 1mb). Skontaktuj się na gg, to pogadamy bliżej
Duh, będzie trzeba zrekonstruować GG... Maybe some day :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Co do WoW - hehe, jak to ktoś ładnie stwierdził, że miała być w grudniu 2002 roku... Nice^^ Jeszcze sobie poczekamy. A potem i tak nikt w Polsce nie będzie grał ze względu na koszty i lagi... Phew^^

małe pytanie: dużo osób gra w Polsce w Ultimę?

A z WoWem pewno tak będzie... ale nie zapeszajmy. Ja i tak zostane przy BNcie Diablowskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak sobie wyskoczę jako ten Filip z konopii... W jakie MMORPG gracie? Ja z wiadomych powodów ostatnio w żadne, ale pogrywałem w Everwars. Ktoś grał może? Widziałem tam całkiem sporo graczy w Polski. No i tak w ogóle to jesteśmy netowo aktywnym narodem... i to mimo tepsy :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No ja tak sobie wyskoczę jako ten Filip z konopii... W jakie MMORPG gracie? Ja z wiadomych powodów ostatnio w żadne, ale pogrywałem w Everwars. Ktoś grał może? Widziałem tam całkiem sporo graczy w Polski. No i tak w ogóle to jesteśmy netowo aktywnym narodem... i to mimo tepsy :?

Ja tam osobiście swojego czasu grałem w Tibie, ale przestraszył mnie lagi, ilość grających osób i brak możliwości dostania się po godzinie 19.00. A teraz - no cóż, osobiście wolę pograć w Diablo po lanie... (przynajmniej ping mniejszy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Diablo II. Swietna gra. :wink:

A to to ja wiem. Przeszedłem do połowy poziomu Hell, więc troche popykałem. Co nie zmienia faktu, że zbyt rozbudowana ona nie jest. No i nie jest to MMORPG... Mi bardziej chodzi o coś w stylu Ultimy Online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. w najnowszym ŚGK piszą o grze Dragon Raja. Zbliżona do Ultimy, też świat Fantasy, też podobne klimaty. No i jest darmowy serwer.

Jedno zastrzeżenie: gra jest opatrzona mangowymi ilustracjami. Mnie to się bardzo podoba, ale nie wszyscy lubią te klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zapowiada się bardzo smakowicie. Jeśli gra będzie dobra to odrobina mangi nie przeszkadza. Zwłaszcza, że mi manga w ogóle nie przeszkadza :wink:

ŚGK - Egmont zrezygnował z wydawanie, ale znaleźli nowego wydawcę i wrócili na rynek. I dobrze, bo to bydgoskie czasopismo :!: Żeby jeszcze Śledziu wrócił :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚGK - Egmont zrezygnował z wydawanie, ale znaleźli nowego wydawcę i wrócili na rynek. I dobrze, bo to bydgoskie czasopismo :!: Żeby jeszcze Śledziu wrócił :roll:

Bez Śledzia to już nie to samo:P Ogólnie jakie wrażenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

WRAŻENIA?! Ej, mieliśmy nie pisać o konkurencji :P Ogólnie nigdy nie lubiłem ŚGK... jednak że nie mam za wiele numerów to od szerszej opinii się powstrzymam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...