Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Gość the_Stranger
I co to GOTY :?:

Game Of The Year Edition, wersja w jakiej jest sprzedawana przez SoldOut Software. Mam zwykłą i GOTY (...maniactwo :P ) i cały czas nie widzę żadnych zmian!!! Hełp!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

>>>Qbuś

Niezłe te teksty kolegi. :wink:

>>>Cardinal

Mógłbyś opisać, co to jest Produkt? Zaciekawił mnie cytat innego forumowicza - "Trup został zgwałcony w lewy oczodół" :shock: :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC 3:

Skąd znasz "kątownię"? Myślałem, że ten wyraz stosuje tylko kilku moich kolegów.

Zawsze myślałem, że to powszechnie znane hasło... Ja w każdym razie non stop się na nie natykam i szacunkowo znam je od ok. 4-5 lat.

OFFTOPIC END

Czy ktoś miał okazję grać w GURPSowego Discworlda RPG? I czy słychać coś o próbie wydania na polskim rynku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Wolv

U nas jest to hasło na tyle niszowe, że, grając w Counter Strike, dopisujemy sobie [ktwn] do nicków jako wspołnota (nie mylić z klanem) dla odróżnienia od innych, którzy nie wiedzą, o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kątownię każy w Polsce zna! No prawie :D Skąd? Z Produktu^^

Heh, ja akurat nie z "Produktu" :D Ale "Osiedle Swoboda" jest świetne. Dżwiedziu rulez :D

JHMN: :Produkt" to magazyn komiksowy pod redakcją Michała Śledzińskiego szerzej znanego jako Śledziu (debiutował m.in. w Secret Service, później miał swój stały dział w ŚGK). Pismo słynie z dość kontrowersyjnych treści zawartych w prezentowanych komiksach. Poza kilkoma historami komiksowymi (w tym świecącym tryumfy stałym "Osiedlu Swoboda") w każdym numerze można znaleźć aktualności ze swiata komiksu, recenzje, sylwetki twórców, relacje z imprez, ciekawostki, itp.

To tak w skrócie :wink:

<pardon za dubla i offtop>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jeszcze, że gwałcenie w lewy oczodół (matrwej babci, nawiasem mówiąc^^) znajdziemy w opowiadaniach Minkiewicza o Wilqu Superbohaterze :D Po prostu mega kozioł... To trzeba zobaczyć. Minkiewicz zaczynał właśnie na łamach produktu - skończył jako spełniony scenarzysta komiksowy, a jego pierwszy album został wykupiony na pniu. Zresztą nic dziwnego :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam jeszcze od siebie ( cóż za oryginalny początek :P ), że Wilq ma już swoje trzy albumy. Wszystkie czytałem i ciagle jest w formie. To trzeba przeczytać. No i jeszcze jeden mały bonusik. Sławne "Osiedle Swoboda" to nic innego jak ( także sławne - z różnych powodów ) bydgoskie Szwederowo przeniesione na łamy Produktu przez Śledzia. Ot i wsio. A pamięta ktoś komiks o parówkach? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam jeszcze od siebie, że skoro mamy tylu miłośników komiksu, to może przenieśmy dyskusję do "Forum Książki" (które nawiasem mówiąc możnaby przemianować na "Forum Czytelnictwa", nazwa obejmowałaby wtedy wszystkie dziedziny).

Strasznego OFFA tu robimy :wink:

A jeśli o Wilqa chodzi, najbardziej lubię ALC-MANA, ma taki przyjemny usmiech :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Jeśli o komixy chodzi, najbardziej uwielbiam komiksy Gwiezdnych Wojen Dark Horse'a, ponieważ mają świetną grafikę, dobry klimat, dobrze sie czyta, nie ma nadmiaru tekstu, ani nadmiaru obrazków. To jest to! KARMAZYNOWE IMPERIUM RULEZ!!! VIVA LA EMPIK ŻE MOŻNA CZYTAĆ ZA DARMO!!!! No i razem z Księdzem oddajemy cześć każdemu komiksowi Jeża Jerzego.

...a ja ponawiam moje pytanie- Jaka jest różnica między zwykłym Deus Ex, a wersją Deus Ex Game Of The Year Edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja ponawiam moje pytanie- Jaka jest różnica między zwykłym Deus Ex, a wersją Deus Ex Game Of The Year Edition.
Pewnie w cenie...pudełka też są pewnie różne:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiks też książka! Wszystko co wydrukowane na papierze jest książką^^ Forum papiernicze... hmm, tartak forum... :D

A w Wilqu najlepszy jest Entombed - dziwnym nie jest! Najlepiej sobie przeredagować numery w komórce wg. Wiqowskiego schematu - Buc1, Buc2, Buc3 itd.^^

Różnice... Może nie ma instrukcji? :D No ma tą nazwę!^^ Poza tym pewnie ma większe wymagania systemowe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiks też książka! Wszystko co wydrukowane na papierze jest książką^^ Forum papiernicze... hmm, tartak forum... :D
Qrcze, niedawno oglądałem jakiś program, w którym pewnien pan otwarcie mówił, że komiks to najgorszy rodzaj sztuki, dla najprostszych ludzi, takich co to nie potrafią czytać i wyobrażać sobie różnych scen, miejsc i wydarzeń... Krótko mówiąc uważa że komiksy są dla "głąbów"...

Kto może oglądał niedawno coś podobnego?

IMO Osobiście przekładam książki nad komiksy, ale czasem i coś wpadnie w moje łapska... Że nie wspomne o dzieciństwie:P W każdym bądź razie szkoda że ludzie potrafią wygłaszać takie głupie teorie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Hmmm, racja... pudelko inne, cena inna, nazwa inna, wymagania sporzxetowe wyzsdze (SIC!!!), instrumkcji też nigdzie nie widze... ej co jest, to ma być wersja lepsza ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiks też książka! Wszystko co wydrukowane na papierze jest książką^^

W imieniu ulotek reklamowych, rachunków telefonicznych i ozdobnych serwetek czuję się zaszczycony :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także. Okazuje się, że jestem autorem książek, ale jeszcze żadnego wynagrodzenia nie dostałem od wydawnictwa. Taaaatoooo!!!! :wink:

Komiksy czytałem w dzieciństwie, ale takie Supermany i inne Batmany. niestety niczego porządniejszego nie było mi dane obejrzeć. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy czytałem w dzieciństwie, ale takie Supermany i inne Batmany. niestety niczego porządniejszego nie było mi dane obejrzeć. :(

No, no, no. Proszę mi tu Supermanów i innych Batmanów nie obrażać :lol: Niektóre z nich nie były aż takie tragiczne. Batman miał sporo bardzo dobrych odcinków - Venom czy ostatnio wydane black&white'y. Szukajcie, a znajdziecie :wink: Ale racja - ja też ich już od dawna nie czytam, lecz wspominam dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komiks nie jest zły... Nie znacie się :P Skoro Wolv jest koneserem komiksu (jak ja^^), to pewnie wie skąd pochodzi mój podpis :D

Serio Rad coś drukowałeś? Ano, tak... Ale nie wydali... Albo zrobiłeś to dla rozwoju czytelnictwa... Albo o tobie po prostu zapomnieli^^

Ulotki reklamowe rządzą! Sam znajduję codziennie parę książek pod drzwiami i nie narzekam^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotki reklamowe rządzą! Sam znajduję codziennie parę książek pod drzwiami i nie narzekam^^
Dzięki temu poziom czytelnictwa w Polsce powinien bić światowe rekordy;P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komiks nie jest zły... Nie znacie się :P Skoro Wolv jest koneserem komiksu (jak ja^^), to pewnie wie skąd pochodzi mój podpis :D

Jakżeby inaczej:)

Enki Bilal "32 grudnia" - drugi tom trylogii, kontynujący wątki ze "Snu potwora"

A autorem happeningu pt. "Absolute Evil Art" jest niejaki Warhole, nieprawdaż? :wink:

Ciekawi mnie kiedy ciachną nam całą tą dyskusję...

Nie chciałbym tego, więc może przenieśmy się z tym do właściwego kącika? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie przenoszę, tu mi dobrze :D Poza tym i tak tu żaden admin nie zagląda^^

Ech, Enki Bilal to mistrz... Tylko dlaczego tak wolno rysuje... Nie chce mi się czekać pięciu lat na zakończenie serii :cry: Ale tak w ogóle happening All White zapamiętam sobie na całe życie - mało jest scen, które mną wstrząsnęły, ale ta do tych należy. Przy okazji o co chodzi z tymi rybami?^^ (Nieważne, że oprócz nas nikt nie kapuje o co chodzi - tak bywa :D ) Poza tym Holeraw to Very Great Artysta^^. Też się zorientowałem dopiero, kiedy Milorad Zikovic zaproponował dolewkę śliwowicy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Dobra chopaki, jakoże długo mnie tu nie było nie będę wnikał w wasze dyskusje. :) Sorry, czsowa ni mam. Tak więc w czym sprawa? Otóż sprawa popisuje się tak a nie inaczej: czy polecacie mi MythIII? Kosztuje teraz w media markcie 9,99 i sie zastanawiam, czy kupić :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak w ogóle happening All White zapamiętam sobie na całe życie - mało jest scen, które mną wstrząsnęły, ale ta do tych należy. Przy okazji o co chodzi z tymi rybami?^^ (Nieważne, że oprócz nas nikt nie kapuje o co chodzi - tak bywa :D ) Poza tym Holeraw to Very Great Artysta^^. Też się zorientowałem dopiero, kiedy Milorad Zikovic zaproponował dolewkę śliwowicy :)

Hmm.. Cardi będzie problem, do Białego nie dotarł jeszcze "32 grudnia" i jeszcze go nie czytałem. Także na dana chwilę nie wiem o co chodzi z rybami :D Ale postaram się jak najszybciej zaopatrzyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Dobra chopaki, jakoże długo mnie tu nie było nie będę wnikał w wasze dyskusje. :) Sorry, czsowa ni mam. Tak więc w czym sprawa? Otóż sprawa popisuje się tak a nie inaczej: czy polecacie mi MythIII? Kosztuje teraz w media markcie 9,99 i sie zastanawiam, czy kupić :) .

Nie gralem, ale z recenzji w CDA pamietam ze byla fatalna w porownianiu do poprzenich czesci, ale jako RTS calkiem strawna. ceń sam... z tego co mi wiadomo nie przepadasz za RTSami..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serioznie? Whoa... u mnie da się nabyć 32 Grudnia od jakichś trzech miechów... A dwóch na pewno. Ale powinieneś czuwać - ten komiks to rarytas... Myślałem, że Enki Bilal jest jednym z wielu, bo TRylogia Nikopola mnie nie przekonała... ale to jest po prostu szok!

Co do Mytha III - to zależy tylko od cebie. Za 9.99 warto spróbować... Ale czy zaufałbyś firmie pod nazwą 'Mumbo Jumbo Entertainment', która tworzyła trzęcią część? Bo ja chyba nie. Nie grałem, ale ze wszystkich recenzji jakie czytałem wynika jedno - gra jest perfekcyjnie spie... no, nie bez takich epitetów... Zjeb... Ma być kulturalnie, ale nie odnajduję odpowiedniego słowa, by wyrazić, co oni zrobili z tą grą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...