Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

A ja tam będę uparty :) Oficjalnie, nie oficjalnie, ale nie wiadomo co z X lat będzie z Blizzardem... Nowy właściciel, szef, etc. - ktoś może wskrzesić Diablo. Ale sam nie wiem czy tak na prawdę bym chciał... Lepiej niech zrobią coś nowego i basta.

I na koniec pytanko. Co sądzicie o Pool of Radiance? Pytam przy okazji pełnej wersji dołączonej do bodajże Gamestar'a. Opłaca się? Można pograć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Za tę cenę się opłaca. W sumie to gierka jest niczego sobie. Co prawda zapowiadano ją jako pierwszą gierę opartą na trzeciej edycji D'n'D, a to co tam mamy to jakieś popłuczyny, ale i tak warto. Tylko zeby to była angielska wersja jezykowa, bo polska jest skaszaniona
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
I na koniec pytanko. Co sądzicie o Pool of Radiance? Pytam przy okazji pełnej wersji dołączonej do bodajże Gamestar'a. Opłaca się? Można pograć?

Telepatia jakaś czy jak? tak się składa, że gdy ty pisałeś tego posta ja PoR kupowałem :) . Osobiście radzę Ci kupić sobie w Empiku za 19,90 z mapą, intruksją i jakimiś historyjkami oraz przewodnikiem niż z gamestarem. Czy fajna? Jeszcze Ci nie powiem bo niedawno zainstalowałem. Ale pierwsze wrażnie - bardzo dobre. Z tego co pamiętam w CDA dostało 7, w Clicku 5. Więc się opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niach, pool of radiance jakoś mi nie podpasowało: może dlatego, ze było raczej średnie? już wolę genialnego baldura ( :D ) bo ta gra to są tak naprawdę popłuczyny... i jeszcze ta pseudo 3E D&D, pamiętam że nieźle się na to napaliłem ;) - przez co może się trochę zawiodłem. Ale jeśli mówicie, że gra jest dostępna za 19zł. to może warto kupić, ostatecznie niewiele jest tak tanich gier na w miarę przyzwoitym poziomie. No, może poza nowym Etherlordsem, ale to już inna bajka ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Taa, Etherlords 2 - znakomita gra za genialnie niską cenę. Swoją drogą to zostałem bardzo mile zskoczony - w końcu premiera i już na wiejściu taka niska cena! Cudownie. Patrzcie, panowie z Lucasu, że można robić gry bardzo fajne i wypluwac je na rynek za niską cenę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx to all za porady. Chyba jednak zaryzkuję - w końcu majątek wielki to nie jest. Ale jako student wszystko inaczej kalkuluję :lol: A do Etherlordsów mam niejaki sentyment, bo lubię od czasu do czasu popykać w M:tG. Może też kupię... Tylko co z jedzeniem? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Tylko co z jedzeniem? :wink:

Deszczówka + suchary to taki optymalny zestaw:P I portfel będzie grubszy i sylwetka się poprawi;)

Stary, nie przesadzaj! Ja tam bym ziemię żar i kałem (własnym) deskę smarował... i wiesz ile byś zaoszczędził? Wzięli by Cię do szpitala, a tam żarcie za darmo. Potem zdechniesz i... czysty zysk! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuhhh.. Qba, uważaj, bo jak ktoś z redakcji to zobaczy, to wstawią ci bana do końca życia za reklamę Qńik'urencji :wink: :lol: .

F the system jak to mówią :lol: Ale wierzę w tolerancję włodarzy forum. Poza tym rzeczona gazetka ( to celowo i perfidnie :twisted: ) chyba nie stanowi dla CDA zbyt dużego zgrożenia :) Ale Pool im się udało :wink:

Deszczówka + suchary to taki optymalny zestaw:P I portfel będzie grubszy i sylwetka się poprawi;)

Hehe - bardzo dobra rada. Dodajmy jeszcze do tego raz w tygodniu wykwintny zestaw bułka+kefir i możemy tak ciągnąć do końca studiów 8) A jak nie to zawsze zostają koledzy i ich zapasy... Szkoda, że czasem życie nie jest jak RPG - jeść nie trzeba, pić nie trzeba, a żyć się żyje. Nie wszystkie RPG, ale jednak spora większość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Wicie co? Wpadłem na arcydebilnie wypaczony pomysł. Zamiast Zew Cthuhlu to Odzew Ghulu. Jesuuuu, jaki ja głupi....... :)

A tak swoją drogą to słyszałem o gościu, który na wyżywienie roczne wydawał 10zł. W jaki sposób się pytacie? Jego głównym pokarmem jest trawa, pod różnymi postaciami. Albo mielona, gotowana itp. Jakiś gruby to on nie jest, ale żyje. Też sposób, prawda? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Tu się DZiEje? Trzy dni was zostawić i już się robi z tego topicu coś w stylu "książki kucharskiej studenta całodobowego" or something. Ja wam dam... suchy chleb dla konia (hmm, Qnik wleci i jeszcze się obrazi :D ) Ale skoro już offujecie, to ja z wami!^^

Mówicie, że Gejmstar daje PoR? Oooo, ale czad! Mega kozioł! Super hiper, ekstra bomba i-tak-nie-kupię.^^ Nie mam czasu na spanie, a co dopiero na granie... Na forum też zaczyna nie stykać :wink: No i Etherslords 2 też mieć nie będę. :(

Aha, ja nie jadłbym trawy, podobno ciężkostrawna^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Aha, ja nie jadłbym trawy, podobno ciężkostrawna^^

Ciężkostrawna? Hmmm, to ten gość musiał mieć niezłe "wzdęcia" :) . Zresztą co tam - zawsze te kilka złoty dzięki temu oszczędzisz, nie?

A teraz nieco zwichnę temat. Wpadłem po raz kolejny na arcydebilnie wypaczony pomysł, tzn. żebyśmy za pomocą TES: Construction Seta (do Morrowasa) zrobili swój własny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju dodatek. Co wy na to? Podzielilibyśmy się robotą, tzn. hexami, każdy działałby według ustalonego szkicu, potem by się to szystko w kupę zlepiło i... kto wie? Może sława, wielki świat, a potem Hollywood? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belli'Mar Juraviel
I na koniec pytanko. Co sądzicie o Pool of Radiance? Pytam przy okazji pełnej wersji dołączonej do bodajże Gamestar'a. Opłaca się? Można pograć?

Telepatia jakaś czy jak? tak się składa, że gdy ty pisałeś tego posta ja PoR kupowałem :) . Osobiście radzę Ci kupić sobie w Empiku za 19,90 z mapą, intruksją i jakimiś historyjkami oraz przewodnikiem niż z gamestarem. Czy fajna? Jeszcze Ci nie powiem bo niedawno zainstalowałem. Ale pierwsze wrażnie - bardzo dobre. Z tego co pamiętam w CDA dostało 7, w Clicku 5. Więc się opłaca.

No niezłe niezłe...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do starych wyjadaczy RPG: do tej pory siedziałem głownie nad RPG-ami w Forgottem Realms, wiecie: Baldury, Icewindy, NWN plus oczywiście Torment na dokładkę, czyli mniej więcej zbliżony sposób rozgrywki. Mma w domu Morrowinda i słyszę wciaż o genialności tej gry. Jak się do niej przekonać, co zrobić, bo jakoś mnie nie ciągnie... Doszedłem do jakiegoś drugiego miasta (a właściwie dojechałem)... Czy jest sposób, by się do nie jzapalić? Jesli tak, odpowiedzcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A ja mam pytanie do starych wyjadaczy RPG: do tej pory siedziałem głownie nad RPG-ami w Forgottem Realms, wiecie: Baldury, Icewindy, NWN plus oczywiście Torment na dokładkę, czyli mniej więcej zbliżony sposób rozgrywki. Mma w domu Morrowinda i słyszę wciaż o genialności tej gry. Jak się do niej przekonać, co zrobić, bo jakoś mnie nie ciągnie... Doszedłem do jakiegoś drugiego miasta (a właściwie dojechałem)... Czy jest sposób, by się do nie jzapalić? Jesli tak, odpowiedzcie!

Jeśli chodzi o mnie, to do Morrowinda moja miłość zrodziła się zaraz po jej włączeniu. Poważnie! Już samo menu mnie urzekło, aby chwilę potem,dosłownie po dziesięciu minutach obcowania z tą grą dosłownie ją pokochać. Ale nie każdy musi mieć aż takiego świra jak ja :) . Pograj jeszcze trochę,a Ci się spodoba. Zobaczysz, gwarancja poxipolu :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Morrowinda majlepiej grać w całkowitych ciemnościach z słuchawkami na uszach, coby wczuć się w klimat. Pograj jeszcze troszkę, to zobaczysz, że cie wciągnie. Na początku gra odstrasza swoim stopniem złozoności itp., ale jak już mniej więcej skumasz o co chodzi, to sie zacznie zabawa... No i ta muzyka. Przebija wszystko co do tej pory słyszałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizus, na chwilę was zostawić i ... @_@ temat o sucharach? chyba w polsce faktycznie bida aż piszczy ;)

no ale tak btw wracając do wątku ;P

ja mam bardzo podobne zdanie do Colidora: Morowinda mnie raczej nie przekonała. Powód? sam nie wiem :P - wolę chyba klimaty bg, choć morrowind ma kilka świetnych rozwiązań, jak np. widok pierwszoosobowy. Aczkolwiek kilka rzeczy może przeszkadzać (argh, ten sposób prowadzenia rozmowy 'z listy' i fatalny dziennik...). Ja chciałem na samym początku sobie jak najbardziej rozwinąć postać i biegałem w ścianę czy puszczałem fireballe w powietrze ;) Przez chyba 2 tyg. grałem i wrażenia miałem raczej średnie. To zmieniło się po dojściu do Balmory, na co nakłonił mnie mój kumpel (pozdro for Marmach ^^), ale to już inna historia :D - i ta grafika! &_&

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Heh, jeśli ma się podejście do Level upowania jak Lukas to się nie dziwę :) . Chociąż czasami też tak robiłem, porywając się np. do pasjonującej walkin pięści z pędrakami. Niedawno też zmieniłem używaną broń z toporu (uzyskałem już max. poziom tej broni) na miecz jednoręczny.

Taaaak, Balmora rulezzz. Moje ulubione miasto w TESIII :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind... Jak pokochać Morrowinda, hmm... Myślę, że potrzeba ciut samozaparcia, bo jak to mówia: najtrudniejszy pierwszy krok. Spróbuj posmakować w swobodzie :wink: Ja radziłbym na początek wykonać te pierwsze zadania z questa głównego, a potem zacząć sobie latać po wyspie jak popadnie :wink: No, a na koniec wkopać Vivecowi 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Morrowind... Jak pokochać Morrowinda, hmm... Myślę, że potrzeba ciut samozaparcia, bo jak to mówia: najtrudniejszy pierwszy krok. Spróbuj posmakować w swobodzie :wink: Ja radziłbym na początek wykonać te pierwsze zadania z questa głównego, a potem zacząć sobie latać po wyspie jak popadnie :wink: No, a na koniec wkopać Vivecowi 8)

No cóż, u mnie ta miłość zaczęła się właśiwie od Menu gry, nie mowiąc już o wykonaniu 2 czy 3 zadanek w Ceydzie. Pozatym zacząłem od zadań dla gildii (magów i wojowników), potem dopiero się wziąłem za questy z fabuły :) . Czyli, mowiąc krótko - wszystko na odwrót, jak radzi Qbuś :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Qbusia i nietylko;) :

"W jaskini lwa"

Już w grudniu, z mej starożytnej uczelni wyruszy drużyna którą będe miał zaszczyt poprowadzić do zasłużonego zwycięstwa;) Najpierw jednak musimy wybrać droge...albo Bydgoszcz, albo Grudziąc. Mam pytanie, czy ty Qbusiu będziesz uczestniczył w Olimpiadzie Tolkienowskiej?;)

Kiedyś napisze siąkąś relacje z wyprawy toruńskich paladynów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Do Qbusia i nietylko;) :

"W jaskini lwa"

Już w grudniu, z mej starożytnej uczelni wyruszy drużyna którą będe miał zaszczyt poprowadzić do zasłużonego zwycięstwa;) Najpierw jednak musimy wybrać droge...albo Bydgoszcz, albo Grudziąc. Mam pytanie, czy ty Qbusiu będziesz uczestniczył w Olimpiadzie Tolkienowskiej?;)

Kiedyś napisze siąkąś relacje z wyprawy toruńskich paladynów:)

:?: Co, gdzie jak?! Dlaczego nic o tym nie wiem!?!? Jakieś szczegóły mogę prosić, Volt? Zakres wiekowy itp.? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...