Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Gość Ksiądz666
eeeeeee Niemcy na madagaskar ?? :shock: :shock:

no co, nie fajny tekst? Wiem że głupi, ale śmieszny :) .

A tak swoją drogą to odsyłam wszystkich zainteresowanych głupimi zabawami Strangera i moimi o stronke wcześniej, bo to był dość świeży post a niestety topic otworzył następną stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Heh, za moich czasów to były inne zabawy, brałeś takiego kałasza, zebrała się horda żółnierzy chętnych do zabawe w "Wojne" i fruuu do lasu...tiaa, to były czasy:P Teraz to sie wstyd pokazać z takim czymś:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Heh, za moich czasów to były inne zabawy, brałeś takiego kałasza, zebrała się horda żółnierzy chętnych do zabawe w "Wojne" i fruuu do lasu...tiaa, to były czasy:P Teraz to sie wstyd pokazać z takim czymś:P

Eeeee, stary, to młody jesteś! Ja tam jeszcze bitwę pod Grunwaldem pamiętam jak żeśmy z mieczykami latali! To były czasy! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dopiero fajne zabawy... Poczekajcie tylko jeszcze parę latek, a wszystko skończy się jedynie na zalewaniu robakas co tydzień, regularnym uczęszczaniem na imprezki i uprawą zielonych pomidorów. W sumie na imprezkach też są fajne zabawy w stylu: Kto dalej ciepnie komórką (nie swoją jeszcze na dodatek :wink: ) albo wyrzuć butelkę/wieże stereo/kumpla przez okno i pomóż mu w lądowaniu, choćby to miało oznaczać nabicie się na sztachety dziesięć metrów niżej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
To są dopiero fajne zabawy... Poczekajcie tylko jeszcze parę latek, a wszystko skończy się jedynie na zalewaniu robakas co tydzień, regularnym uczęszczaniem na imprezki i uprawą zielonych pomidorów. W sumie na imprezkach też są fajne zabawy w stylu: Kto dalej ciepnie komórką (nie swoją jeszcze na dodatek :wink: ) albo wyrzuć butelkę/wieże stereo/kumpla przez okno i pomóż mu w lądowaniu, choćby to miało oznaczać nabicie się na sztachety dziesięć metrów niżej :)

Możliwe, jednak wiem jedno: przez ten nasz dzisiejszy wyskok (zaprezentowanie na korytarzu naszych nowych zabaw) cała szkoła bierze nas za totalnych debili, idiotów i wogule. No bo wyobraź sobie: Ni z tego ni z owego dwóch gości wpada na hol udając, że teren obstawia, po czym któryś z nich drze się "sziłka na 12!" i rzucjają się na ziemię. Trochę głupio to wygląda, nieprawdaż? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, za moich czasów to były inne zabawy, brałeś takiego kałasza, zebrała się horda żółnierzy chętnych do zabawe w "Wojne" i fruuu do lasu...tiaa, to były czasy:P Teraz to sie wstyd pokazać z takim czymś:P

Za moich czasów to kałasza trzeba bylo sobie zrobić samemu :) Najlepiej wystrugać z drewna lub zbić z listewek. Imitacja broni z tworzywa sztucznego to był rarytas (można było zostać przez to kapitanem) :lol:

Teraz to można w każdym zabawkowym kupić plastikowe badziewie z Chin :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dopiero fajne zabawy... Poczekajcie tylko jeszcze parę latek, a wszystko skończy się jedynie na zalewaniu robakas co tydzień, regularnym uczęszczaniem na imprezki i uprawą zielonych pomidorów. W sumie na imprezkach też są fajne zabawy w stylu: Kto dalej ciepnie komórką (nie swoją jeszcze na dodatek :wink: ) albo wyrzuć butelkę/wieże stereo/kumpla przez okno i pomóż mu w lądowaniu, choćby to miało oznaczać nabicie się na sztachety dziesięć metrów niżej :)

Możliwe, jednak wiem jedno: przez ten nasz dzisiejszy wyskok (zaprezentowanie na korytarzu naszych nowych zabaw) cała szkoła bierze nas za totalnych debili, idiotów i wogule. No bo wyobraź sobie: Ni z tego ni z owego dwóch gości wpada na hol udając, że teren obstawia, po czym któryś z nich drze się "sziłka na 12!" i rzucjają się na ziemię. Trochę głupio to wygląda, nieprawdaż? :lol:

Ja bym się uśmiał do łez jakbym to widział, hyhy. A co byś powiedział na wparowanie do szkoły w hełmach wojskowych a potem robienie sobie zdjęć na ulicy? Zrobiliśmy raz tak z kolegami. Była faza :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, za moich czasów to były inne zabawy, brałeś takiego kałasza, zebrała się horda żółnierzy chętnych do zabawe w "Wojne" i fruuu do lasu...tiaa, to były czasy:P Teraz to sie wstyd pokazać z takim czymś:P

Eeee... wydaje Ci się boś młody ;) Teraz to się nazywa paintball, hyhy. A z patykami też biegałem, ale nie po lasach tylko po piwnicach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Osobiście miałem taki pomysł żeby przebrać się za mrocznych wędrowców, wrzucić na siebie kolczugi i trzymać przed sobą dwoma rękami miecze. I w ten sposób paradować po korytarzach. To też by było sprytne, nie uważasz?

Póki co próbujemy ze Strangerem tę zabawę udoskonalić, tzn. z puszek zrobić Flashbangi. Wytarczyłoby je pomalować, dorobić co nieco i broń gotowa. A gdyby jeszcze do środka przed każdym rzutem wrzucić kolka zapałek, to hoho!...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Diablo3 nie powsatanie nigdy... oto powody

:arrow: Brak możliwości kontynuacji fabuły (diablo i jego bracia zostali ostatecznie zgladzeni- a wlasciwie sa zgladzani nadal- biedny Mefisto...)

:arrow: Nie ma to sensu z finansowego punktu widzenia- w D2 wciaz grają miliony osób, i caly czas naplywaja nowi

:arrow: Zamiast liczyc na d3, ja bardziej liczylbym na kolejny dodatek (ale w sumie ten tez jets watpliwy)

:arrow: Blizzard jest wbrew pozorom firmą małą (tzn. nie pracuje w niej wiele osóB) i już i tak są wystarczająco zajęci obecnymi proektami: SC: Ghost, SC2, World of Warcraft.. a jeszcz przyponijmy sobie, że D2 było robione w strasznych mękach przez (chyba) 4 lata. Chce ci sie czekac drugie tyle? :?

:arrow: Zadne znaki na niebie ani na ziemi nie wskazuja na kontynuacje...

I co mialo znaczyc to 'lol' na koncu?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo3 nie powsatanie nigdy... oto powody

:arrow: Brak możliwości kontynuacji fabuły (diablo i jego bracia zostali ostatecznie zgladzeni- a wlasciwie sa zgladzani nadal- biedny Mefisto...)

:arrow: Nie ma to sensu z finansowego punktu widzenia- w D2 wciaz grają miliony osób, i caly czas naplywaja nowi

:arrow: Zamiast liczyc na d3, ja bardziej liczylbym na kolejny dodatek (ale w sumie ten tez jets watpliwy)

:arrow: Blizzard jest wbrew pozorom firmą małą (tzn. nie pracuje w niej wiele osóB) i już i tak są wystarczająco zajęci obecnymi proektami: SC: Ghost, SC2, World of Warcraft.. a jeszcz przyponijmy sobie, że D2 było robione w strasznych mękach przez (chyba) 4 lata. Chce ci sie czekac drugie tyle? :?

:arrow: Zadne znaki na niebie ani na ziemi nie wskazuja na kontynuacje...

I co mialo znaczyc to 'lol' na koncu?!

Heh odrobine wiary w Blizzarda :) moze wypuszcza Diabl III... a lol to nie powiem co to znaczy jak nie wiecie

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
a lol to nie powiem co to znaczy jak nie wiecie

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wlasnie o to chodzi, ze wiem az za dobrze co to znaczy... w jezyku diablowiczow jest to najzwyklejsza bluzga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lol to nie powiem co to znaczy jak nie wiecie

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wlasnie o to chodzi, ze wiem az za dobrze co to znaczy... w jezyku diablowiczow jest to najzwyklejsza bluzga...

Nie lol nie wiem co to znaczy wedlug ciebie w jakims jezyku diabolicznym. Ale wiem co to znaczy lol po angielsku :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

? To lol jest po angielsku? Na smoka, nie wiedziałem. Nie chodzilo mi o jezyk diablocziny tylko jezyk diablowiczów (czyli osób grających w diablo2 :wink: ) Cóż, jeżeli tam rzucisz na kogoś 'lol' to ten sie obraża i w większości przypadków wypowiada ci wrtogość...

Swoją drogą, lol w różnych środowiskach oznacza cos innego (np. w Jedi Acadmey lol oznacza "ja cie ni moge" :wink: , na tym forum oznacza śmiech... )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, dziadek Cardi opowie wam teraz bajeczkę. A więc dawno, dawno temu, za sześćset sześćdziesięcioma sześcioma górami, sześćset sześćdziesięcioma sześcioma lasami i sześćset sześćdziesięcioma sześcioma morzami dwóch >_< kłóciło się o lola... Run, Lola, run! :D

Zacznijmy od wykładu encyklopedycznego. LOL=loads/lots of laughing. Synonimy: ROTFL, ROLFMAO, JONCL, bwahahaha^^ Tylko jakimś dziwnym trafem na battlenecie (bo z tego co wiem nie tylko w Diabole) słówko to nabrało odcienia pejoratywnego i używanie go nie podchodzi pod tzw. normy językowe. Tyle teorii, praktyki nie będzie, to nie lekcje wychowania seksualnego^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... Ech, te lole... Ostatnio na GE ( General English ) poznałem innny ciekawy skrót. DINKY - określenie podobne do yuppie, a rozszyfrowujemy je tak:

Double

Income

No

Kids

Yet

Ale wracając do RPG. Nie ma możliwości kontynuuowania??? Eee... Fabuła D nie była zbyt wysokich lotów, więc dodanie do niej jakiegoś nowego arcyzłego super ziomka nie powinno być problemem ( vide DragonBall ). Dużo ludzi gra? No i co - niech gra jeszcze więcej :wink: Ja sam chętnie znów bym pograł - niby taka durna łupanina, a ile radochy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie takich rzeczy się człowiek na englishu czasem dowiaduje ^_^

ale szczerze się przyznam, iż zapomniałem, że na bn lol może być określeniem pejoratywnym... stąd moje zdziwienie dyskusją :D (ech, skleroza nie boli -_-') - widać znaczenie zawsze zależy od kręgu kulturowego ;) (tak poza tematem, to j. węgierski rulez - nie wiecie dlaczego? wybierzcie się do budapesztu, a nie pożałujecie ^_^ )

teorii, praktyki nie będzie, to nie lekcje wychowania seksualnego^^

tobie to jedno w głowie :P - ale cóż, wszyscy jako płeć jesteśmy w swoich skojarzeniach dość monotematyczni ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że się offtop zrobił na dwie stronki? Moderuje ktoś to forum wogóle? :) To ja może wrócę do tematu RPG, a właściwie czegoś pokrewnego. Widzieliście może Fantasy Corner w AM? Jak dla mnie świtny. Layout na naprawdę wysokim poziomie, a i teksty trzymają poziom, mimo tego, iż jest to pierwszy numer. Już się szykuje do tego, żeby cos im skrobnąć. A wam jak się podoba??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiii, nie wywołuj wilka z lasu ^^

hmmm, no nie powiem, layout w fantasy corner całkiem całkiem (ale jak chcesz jeszcze porównania, to zajrzyj na ten na mojej stronie ;) ) - mam nadzieję, że utrzymają poziom przez następne wydania, bo to jest dopiero sztuką. Pożyjemy, zobaczymy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Jezu, dyskusja wysokich lotów... geneza słowa "Lol". Znakomicie. Pozatym nie zepiajcie się lola bo to jeden z fajniejszych smiley-ów na tym forku :lol:

Diablo III, taa, niespełnione marzenia. Niestety, Blizzard już oficjalnie ogłosił, że Diablo II to ostatnia część serii. Dla mnie i tak Diablo jedyneczka jest niedościgniona.

Sześćset sześćdziesięcioma sześcioma(...)

Ekhm, jakieś aluzje? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...