Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

>>>Qbuś

Prawie. O drugiej części nicka nie pisałem wcale, bo nie miałem pomysłu na zagadkę z nią związaną, a to "h" miało być po prostu w środku częsci pierwszej. Na szczęscie wymyśliłem zagadkę do częsci drugiej: przypomnij sobie, jaki naród najechał Egipt (musisz strzelac, ale podpowiedź - nie Hetyci), utwórz rzeczownik oznaczający meskiego przedstawiciela tego narodu i ostatnią literę zamień na "n". Zobaczymy, czy proste. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość the_Stranger
Napisałem:
the_Stranger - oto to co obiecywałem:

http://kenshiro.webpark.pl - fantasy

i

www.deadlock.w.pl - cyberpunk.

Niestety, ale gdy dziś wszedłem na tą pierwszą stronę, to okazało się, że system fantasy NIE JEST już darmowy :cry: :cry: :cry: (w sumie to się nie dziwię - tyle roboty za darmo to byłoby aż nieuczciwie).

Ale ten drugi JESZCZE jest. Więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to musi się pospieszyć!

HAHAAHAHAHA!!!! A ja zdążyłem :twisted: jeżeli ktoś chce ten pierwszy, to moge wysłać na maila jakby co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Qbuś

Prawie. O drugiej części nicka nie pisałem wcale, bo nie miałem pomysłu na zagadkę z nią związaną, a to "h" miało być po prostu w środku częsci pierwszej. Na szczęscie wymyśliłem zagadkę do częsci drugiej: przypomnij sobie, jaki naród najechał Egipt (musisz strzelac, ale podpowiedź - nie Hetyci), utwórz rzeczownik oznaczający meskiego przedstawiciela tego narodu i ostatnią literę zamień na "n". Zobaczymy, czy proste. :wink:

sorry, że się wtrącam, ale się nie mogłem powstrzymać : )

w Okresie Przejściowym między Średnim Państwem a Nowym Państwem północną część Egiptu opanował lud Hyksosów.

Wojny z Hetytami były już za czasów Nowego Państwa.

ew. może chodzić o panowanie perskie w Egipcie (dwa razy zresztą ich podobili), już po zakończeniu Okresu Późnego, ale przed czasami Aleksandra Wielkiego?

@Brethil - od czego są emaile ; ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem:
the_Stranger - oto to co obiecywałem:

http://kenshiro.webpark.pl - fantasy

i

www.deadlock.w.pl - cyberpunk.

Niestety, ale gdy dziś wszedłem na tą pierwszą stronę, to okazało się, że system fantasy NIE JEST już darmowy :cry: :cry: :cry: (w sumie to się nie dziwię - tyle roboty za darmo to byłoby aż nieuczciwie).

Ale ten drugi JESZCZE jest. Więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to musi się pospieszyć!

HAHAAHAHAHA!!!! A ja zdążyłem :twisted: jeżeli ktoś chce ten pierwszy, to moge wysłać na maila jakby co.

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale jako premierowi użytkownicy otrzymujemy możliwość natychmiastowej rejestracji, a co za tym idzie darmowego dostępu do dodatków i nowych gier (no chyba że się nie wpisałeś w księdze gości... :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Zahcon... Wcześniej już na Krakon bym się wybrał :wink: Ale kto wie, kto wie. Brak tylko czasu, kasy i ochoty :D

Swoją drogą w przeciwieństwie do innych konwentów Zahcon jakoś się trzyma. Nie powiem - chętnie bym się tam znalazł, ale brak środków raczej mi to uniemożliwi. Ale za to wiem kto będzie: Połowa dresów z Bydgoszczy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to wiem kto będzie: Połowa dresów z Bydgoszczy :twisted:
Hehe, dobrze że Qbuś tego nie czyta:P A tak na serio, na konwentach zawsze jest Kultura przez duże "K";) A Zahcon ma swój klimat, świetne miejsce...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki ale będę się na forumku udzielał bardoz sporadycznie ...... chędożona szkoła......

Hm a jeśli naprawdę coś wartego obejrzenia, zweryfikowania się znajdzi eto walcie na maila Pan_Feanor@poczta.onet.pl albo na gg 2827938 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Po pierwsze: ja być nieobeznany mały żuczek ( :twisted: ) i nie wiem, o jakie konwenty chodzi? (tzn. czego? fantasy?)

Po drugie: Ty Feanor wogóle sie jakoś tak rzadko odzywasz :) w każdym razie wspólczucia- u mnie może nie tak źle jak u ciebie, ale i tak jest to dla mnie za dużo

Po trzecie: Buuuu.... dlaczego nie ma żadnych konwentów w łodzi???! ot, np taki otaku... nareszcie wszyscy moi otaku-kumple by sie zebrali, a ja nie mam jak do nich jechac :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo, nie za wygodnie ci? ^_^

>>>Dobrze że ma czas na ET:P

A co do Qbusia - specjalnie zaleciałem z TĄ Bydgoszczą (??), ale w końcu teraz jest już w Poznaniu :)

>>>I czyta to z miejscowego kompa:)

Ilu tak średnio ludzisk przyjeżdża na konwent w Toruniu?

>>>W morde jeża, od cholery:P Raz że tak wielkie i poważne konwenty nie odbywają się często, a Toruń bardzo lubi takie rzeczy;)

"Po pierwsze: ja być nieobeznany mały żuczek ( ) i nie wiem, o jakie konwenty chodzi? (tzn. czego? fantasy?)"

>>>Najogólniej mówiąc RPG, wszystko co jest związene z fantasy, książki, przyjeżdzają autorzy, zapowiedzi wydawnicze, gierki figurkowe, karcianki, turnieje, piwo, krzyżacy, ognie, miecze, pojedynki, opowieści, sesje, Larpy , przede wszystkim towarzycho itd itp...

"Po trzecie: Buuuu.... dlaczego nie ma żadnych konwentów w łodzi???! ot, np taki otaku... nareszcie wszyscy moi otaku-kumple by sie zebrali, a ja nie mam jak do nich jechac "

>>>Osobiście Łódź nie koajrzy mi sie jakoś z RPG, a Toruń to bardzo klimatyczne miasto, przyjazne fantasy:P

Do Łodzi jade na początku Grudnia, zostałem zaproszony na Camerimage (heh, jak co roku :P ) i mam nadzieję że będzie jak zwykle extra, za to cenie Łódź (chociaż nam zabraliście ten festiwal :x )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Na ET zawsze jest czas :D...... no ale zresztą wiesz że nawet gram sporadycznie (swoją drogą co sądzisz o moich umiejętnościach walki granatnikiem :D ???)....

No w ET też jest doświadczenie więc to nie oftop :wink:

A z konwentów to lubie mangowe :D hehehehe (ale zemnie zboczylassss :>)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest dobry czas na ET... Hehehe, ja też trochę grywam, ale nie na serwie CDA, bo tam mam ping 999 :cry:

Hmm, Feo wiesz jak to jest - metal, o(t/sr)aku i gra w RPG... W PL jesteś przegrany na starcie :D

Najogólniej mówiąc RPG, wszystko co jest związene z fantasy, książki, przyjeżdzają autorzy, zapowiedzi wydawnicze, gierki figurkowe, karcianki, turnieje, piwo, krzyżacy, ognie, miecze, pojedynki, opowieści, sesje, Larpy , przede wszystkim towarzycho itd itp...
Tajest... Wyobraź sobie kilkuset ludzi, którzy spotykają się w jednym miejscu by grać/pić/palić/rabować/gwałcić/larpować/menelić niepotrzebne *podkreślić* ^_^ W sumie przednia zabawa... :roll:

A konwenty w Łodzi się nie odbywają, bo nikt nie wie, jak siępo tym mieście poruszać samochodem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Na ET zawsze jest czas :D......

>>>no, Eldowi się nie odmawia partyjki:P

no ale zresztą wiesz że nawet gram sporadycznie

>>>wystarczy że będziesz grał codziennie;)

(swoją drogą co sądzisz o moich umiejętnościach walki granatnikiem :D ???)....

>>>...niezłe, zabiłeś mnie tylko 2 razy (byliśmy w tym samym teamie :D )

No w ET też jest doświadczenie więc to nie oftop :wink:

>>>Dobra dobra, nie dostaniesz bana'na :P

A z konwentów to lubie mangowe :D hehehehe (ale zemnie zboczylassss :>)

>>>Wstydź się pedophiloo jeden:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale za to wiem kto będzie: Połowa dresów z Bydgoszczy :twisted:

Łoj, łoj, łoj. Połowa dresów z Bydgoszczy w pińć minutów podbiła by całe Jaworzno :twisted: Teraz piszę z tej :wink: Bydgoszczy, bo mam całkiem miły plan.

Ale wracając do biznesu... Kiedy ZAHCON? Bo ja jutro jadę do Torunia na pewną miło zapowiadającą się parapetówkę :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej stronie najlepiej sprawdzac informacje o konwentach? Chciałbym na jakiś poznański sie wybrac a nie wiem gdzie szukac informacji :cry:

CENTRUM KONWENTOWE:

http://konwenty.gildia.pl/

-------------------------------------

Qbuś: W dniach 3 - 5 października 2003 w Toruniu, w Forcie IV przy ul. Chrobrego 86, róg ulicy Mlecznej odbędzie się konwent Zahcon 2003. Więcej szczegółów tutaj:

http://konwenty.gildia.pl/rozne/zahcon_2003

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, łoj, łoj. Połowa dresów z Bydgoszczy w pińć minutów podbiła by całe Jaworzno Teraz piszę z tej Bydgoszczy, bo mam całkiem miły plan.
Nie doceniasz Jaworzna :twisted: Zanim by wasza ekipa do nas dojechała, to połowa zginęłaby w wojnie domowej. A reszta to już betka dla naszych skejtów :D

PS Jutro całą klasa przebiera się za dresów... Może cyknę fotę i tu zapostuję, kto wie? :roll:

Co do stronki Zahconu - o Fallout! :wink: Feo już tam pewnie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże nie wiecie Feanor 3 to nie ja ! niezauważyliście że tamten post za mało dziwny i nie zawierał błędów !

Osz no teraz się we mnie właczył tryb krzyżowca który kazuje mi Eliminować Innnych Feanorów :D awięc giń Feanorze zaserwuje ci dawkę absurdu prosto s Shamo !

Troszkę absurdu BIte zehr...

Idem sobiem i patrzem aczkolwiek nie widząc nadchodzi do mnioe wielkie 12 kilomwetrowe tsunami i pyta czy niechciałbym wyjść..... JA na to oczywićcie jesiotry nie pływają w wodzie słonej a nie słodkiej na to tsunami wezwało ochraniaża który został pobity brzez stojącą mędzy moimi oczami staruszkę ! Tsunami na prawdę się wściekło i wyparowało dzięki czemo poska dostała dostep do ropy naftowej a mandzuryjskie chomiki i ślimaki Solamnijskie mnogą azwierać małżęstwa międzygatunkowe.

(by the way na Shamo mam status Oblepiacz Serem (prestiżówka :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe, niezła prestiżówka, ale mój kumpel grał w młotka 'spawaczem konstrukcji drewnianych' :D (nie pytajcie mnie o szczegóły...)

ale normalnie niezłego rotfla ostatnio wykręciłem... Feo jest w nowych "Plotkach z bLE" !! :lol: (chyba też nie przypadł im do gustu mało poprawny sposób wyrażania się naszego Feanora ^_^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(by the way na Shamo mam status Oblepiacz Serem (prestiżówka :D)

Nie wspominając o tym, że na shamowskim aviku szama :wink: kurczaka, nad pochodzeniem którego zastanawiają się wszyscy bywalcy "oparów absurdu" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...