Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Oki... sam się o to prosisz. Po pierwsze przyszło mi na myśl Strangler... Potem Stinker... Następnie Stubborn i tak spirala w dół :twisted: Prócz tego może być Ranger, Trailer, Straszny, Stringer (Springer? 8) ) no i last but not least Drinker (to już o mnie...)

A Wolvie - na początku kojarzył mi się z Voltem, potem z Voldem ze świata D&D, potem z Vladem (Tepesem, hi Qbuś! :) )Prócz tego może być: Worek, Wół, Woltyżer, Volvo ew. Woland. I chyba tyle na razie. Starałem się przytoczyć te delikatniejsze, ale akurat w wymyślaniu nazw własnych jestem niezły.

Ale prócz tego: Cardiolog to typowe określenie Fąflakoida na mnie... Nie spędzasz z nim za dużo czasu? (Ach, ten Fallout...)

Zna ktosik jakis programik specjalnie przystosowany do prowadzenia sesji? Wiem wiem- gadu gadu. Tyle ze gg mi nie dziala. Tak samo jak wiele innych komunikatorow.
Czegoś takiego jeszcze nikt nie wymyślił - może będziesz pierwszy. Które komunikatory ci jeszcze nie działają? Tlen itp.?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cardi: Hmm.. w pierwszej kolejności przyszedł ma na myśl Card. Durand (Doom Trooper), potem Urinal (był kiedyś taki śmieszny programik; bez urazy :wink: ), Caramon (Dragonlance), Card in all :D

Strange: Dr Strange, Alien, UFO, Ten Obcy, Destro :)

Jakiś czas temu próbowałem starwarsowego muda, ale to chyba była jakaś wersja robocza, bo nie reagowała na niektóre komendy. W zasadzie moje zwiedzanie skończyło się na kilku pokojach akademii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Argh :wink:

Nie chodzilo mi o zabawe w skojarzenia tylko przeinaczenia tzn. przstawianie/dodawania/odejmowanie pojedynczych liter, np. Raper: Traper, Rapier, Reaper (pila lancuchowa)...

Co do was nie przychodza mi do glowy zadne pomysly na przeinaczenia... no moze poza Volt- Mort :P (wiem ze calkiem sporo tu zmieniono ale swietnie brzmi :wink: ) I Wolv: NOLF (ta gra), norf :wink: (The Pinky and the Brain....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

BOŻE STRANGER TYLKO NIE RAPER!!! :lol: Jezu jak sobie tego gościa wspomnę to mi się pięści zaciskają. A mojego nicku nie przeimaczycie :D . albo przynajmniej ciężko wam będzie. A Stranger mi się ze stringami kojarzy (mojteczki takie fikuśne :lol: ). A. no i jeszce St. Anger :) . Co pozatym. Wolv=golf, Wolv=norf (Stranger, rozumiesz o co chodzi :wink: ). I chyba tyle. Jak mi coś do łba wleci to zarzucę. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojego nicku nie przeimaczycie :D

Faktycznie dość ciężko będzie go "przeimaczyć" :wink:, ale daj mi trochę czasu. Natomiast byków ortograficznych można w nim narobić co niemiara :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że coś mało tu postów o RPG. Czas to zmienić!

gothic = mniejszy, brzydszy, słabszy Morrowind :twisted: i po pojedynku 8) gothic poległ w 1 rundzie i z odgryzionym uchem wymknął się do szatni, uciekając przed rozjuszonym tłumem wielbicieli Morrowinda :twisted:

Coś widze że w Gothica nie grałeś! Też tak myślałem jak ty kiedy jedynie widziałem recenzje i screeny. Kiedy włączyłem G pierwszy raz przestraszyłem sie grafiki i troche sterowania, ale grałem dalej! Teraz nie żałuje! Sam ten klimat który tak wciąga że nawet nie wiesz że już tyle godzin minęło! Po prostu miód z boczkiem!! I kiedy tylko uzbieram kaski lece kupić GII!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Moje zdanie na temat GII vs. TESIII:M jest takie, a nie inne. Konkretnie uważam, że Morrowind jest lepszy, ale GII też lubię. GII jest po prostu mniejszy, ale za to NPC są lepsze (przypominam, że w TESIII:M to po prostu leży). Na pewno lepiej w GII jest rozwiązany problem walki, ale znowu sterowanie jest nieco pokręcone (mi to tam akurat nie przeszkadzało po przejściach z I, gdzie było jeszcze bardziej pogmatwane, niemniej jednak wiele osób na to narzeka). Nie ma róży bez kolców - dla mnie jednak GII tych kolców ma nieco więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Lionheart i Temple Of The Elemental Evil?

Co do nicków - mojego nie przekręcicie, ale możecie spróbować rozwinąć ten skrót. Nie uda wam się - chociaż podpowiem wam, że na pewnej stronie o Falloutach jestem newsmanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Co sądzicie o Lionheart i Temple Of The Elemental Evil?

LIonheart -> SPECIAL i fantasy - może być miód :) ale z 2 strony słyszałem opinie, że gra ma mnóstwo bugów i walka jest spiepszona :/ tak czy siak - zagrać trzeba :)

TOEE -> hmm słyszałem tylko parę opinii - za mało żeby się wypowiedzieć :? może ktoś by mi ją przybliżył :roll: ??

Co do nicków - mojego nie przekręcicie, ale możecie spróbować rozwinąć ten skrót. Nie uda wam się - chociaż podpowiem wam, że na pewnej stronie o Falloutach jestem newsmanem

JHMN - Jam Hrabia Monte Negro :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Niestety w obydwie gry nie miałem przyjemności grać ale w niedługim czasie pewno skuszę się na Lionheart'a. Grałeś? Jak wrażenia? Fajne?

Congratulations from the radio station! To miło że jesteś newsmanem. Zapewne nie masz dużo roboty z powodu braku materiału:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

JHMN- Jestem Henio Mitrężony Nosorożec :lol:

Co do Lionharta... za duzo tu nawiazan do RTS, a powiedziec ze jest duzo bledow to jak powiedziec ze Empire State Building to budyneczek.

TOEE- Czy to RTG? Tfu, RPG :D Śledzę postepy nad prawie kazdym RPG, ale ten jakos przeoczylem... ktos moglby mi to przyblizyc? Z gory dzieki

Kuurcze niech no ktos rzuci ciekawy temat :P taaakkkk mi sie chce podyskutowac (i nabic pare postow przy okazji :P ) Zawsze Cardinal byl w tym dobry.. gdzie on sie podziewa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Cardinal byl w tym dobry.. gdzie on sie podziewa?

Jest na wycieczce do Ustronia

JHMN - Jakże hłonne mam nozdrza :P

JHMN rzuć jaeszcze jakąś podpowiedź. Szykuje się zabawa w zgadywanki niegorsza od "przecieków"

A Lionheart cenię za S.P.E.C.I.A.L. , ale martwi mnie trochę to nastawienie na rozwałkę:(

Panel interfejsu też jest ładny:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JHMN- Jestem Henio Mitrężony Nosorożec :lol:

JHMN - Jak Haczyć Miłe Nastolatki (albo Ja Haczę Miłe Nastolatki :twisted: ) :P

powiedziec ze jest duzo bledow to jak powiedziec ze Empire State Building to budyneczek.

Hmm... czyżbym już gdzieś widział to określenie na tym forum? 8)

TOEE- Czy to RTG? Tfu, RPG :D Śledzę postepy nad prawie kazdym RPG, ale ten jakos przeoczylem... ktos moglby mi to przyblizyc? Z gory dzieki

Szczerze mówiąc też nie słyszałem :oops: .

Jeszcze "kwestia wschodnia" (wiem, że jestem już nudny, ale coż... life is hard :wink: ):

Qbuś, JHMN --> chodziło mi ogólnie o kultury Wschodu, nie tylko o japońską, czy chińską (czyli Hindusów też). JHMN --> masz rację, też uważam, że kultura arabska (muzułmańska) jest znacznie bliższa Europie niż np. rzeczeni Hindusi (a ci dopiero jak mi zaleźli za skórę! No, ale powiedzcie sami - czy wiecie jak się nazywa hinduski bóg ognia? Ja niestety nie wiedziałem. Co kosztowało mnie pewną kwotę :cry: ). Przecież islam ma nawet parę rzeczy wspólnych z chrześcijaństwem (choćby to, że uważają Jezusa za proroka, czy też m.in. mają taką "trójcę" jak modlitwa, post, jałmużna. To tak na początek mi się rzuciło, bo jeszcze parę rzeczy by się znalazło). Nie mówiąc o ogromnych zasługach tamtejszych naukowców dla nauki europejskiej (np. matematyków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No dobrze, ale ja już od wczoraj czekam, żeby ktoś przerobił mój nick. I co? Wszyscy obiecują, że zaraz coś wymyślą :wink: . A oto moje przeróbki:

JHMN: Józio Hara ma nogi.

Qbuś: Qpuś, Struś, Ruś, tubuś, Kapuś, Duduś.

The_Stranger: The_Stronger, The_Ranger.

:lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale ja już od wczoraj czekam, żeby ktoś przerobił mój nick. I co? Wszyscy obiecują, że zaraz coś wymyślą :wink: .

You asked for it ;)

Klecha999, Satan Priest, Hell Rydzyk, Ognista Sutanna, Cardinal :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
You asked for it ;)Klecha999, Satan Priest, Hell Rydzyk, Ognista Sutanna, Cardinal :twisted:

hahahahahahahaha :lol: :lol: . Stary, zarąbiste!. poczekajno, zemszcze się:).

Wolv: Golf, Woly (zwiedza świat), Wolfenstein i kura (z kurą to był żart:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...