Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

Wiesz Codiparze mi zostanei Valaram wcale nie przeszkadza ^^....

A gdybym mógł stać się iluwatarem to bym dla wszystkich Erpegowców świata sypał świeże owoce i gadające Śledzie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no właśnie, skąd pomysł na rangi z rpg? mi to tam nawet odpowiada, ale ciekawe dlaczego są właśnie takie...hm

ciekawe jaka ranga jest po przekroczeniu tysiąca :D tzn. elf był od 500, więc od 1000 powinno być coś nowego, tylko co? Panowie, postarajcie się, bo kilku z was niewiele już brakuje :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no właśnie, skąd pomysł na rangi z rpg? mi to tam nawet odpowiada, ale ciekawe dlaczego są właśnie takie...hm

ciekawe jaka ranga jest po przekroczeniu tysiąca :D tzn. elf był od 500, więc od 1000 powinno być coś nowego, tylko co? Panowie, postarajcie się, bo kilku z was niewiele już brakuje :wink:

Od razu widać, że nie czytasz regulaminu - tam jest hierarchia ważności.

Niejaki Dreux miałby co nieco do powiedzenia :lol: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Codiparze mi zostanei Valaram wcale nie przeszkadza ^^....
Drogi FeAnorektyku, z człowieka statsiarstwo wyłazi :D
heh, no właśnie, skąd pomysł na rangi z rpg? mi to tam nawet odpowiada, ale ciekawe dlaczego są właśnie takie...hm
No właśnie, mi one tu zupełnie nie pasują. Zmieniłbym je na coś bardziej związanego z komputerami, ale to kwestia gustu.
ciekawe jaka ranga jest po przekroczeniu tysiąca tzn. elf był od 500, więc od 1000 powinno być coś nowego, tylko co? Panowie, postarajcie się, bo kilku z was niewiele już brakuje
Potem jest sklany troll, o ile dobrze pamiętam... A namawianie do statsiarstwa powinno być karane :wink: :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no właśnie, skąd pomysł na rangi z rpg? mi to tam nawet odpowiada, ale ciekawe dlaczego są właśnie takie...hm

ciekawe jaka ranga jest po przekroczeniu tysiąca :D tzn. elf był od 500, więc od 1000 powinno być coś nowego, tylko co? Panowie, postarajcie się, bo kilku z was niewiele już brakuje :wink:

Przeczytaj regulamin, co jest po Elfie - Skalny Troll. Stawka idzie podwojnie... Zapewne 2k postow to Ent, i.t.d.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz, jak my myślimy? Najczęściej inteligentnie :wink:

rangi napewno zostały zaporzyczone z Władcy, wystarczy tylko sporzeć na analogie: skalny troll (to z hobbita) czy ent.

jedno mnie tylko zastanawia: żeby dostać czarnego smoka, trzeba napisać 8000 postów :shock: (przynajmniej tak wychodzi, jeśli dalej sytuacja jest podobna jak na początku: nowa ranga za 2x więcej postów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli średnio w miesiąc wyrabiasz 300 postów to szczęśliwym czarnym smokiem zostaniesz dokładnie po 2 latach i 2 miesiacach :D...

A co do skalnego trola to nieodpowiada mi on zbytnio Olog-hai byly by znacznie lepsze :wink:.

A właśnie skoro jesteśmy już przy Tolkienie to jak macie jakieś pytania odnośnie jego ddzieł chętnie udziele wam odpowiedzi (czyje się bardzo mocny z tego tematu)..

Ej ty postCard czemu moją xywkę przeinnaczasz ? pisz Kurufinve syn Finvego kóra Noldorów ^^ jak ci nie pasuje.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, po tych postach wszyscy statsiarze padną, bo i tak nie bedzie im się chciało tyle pisać. A skalny troll rzeczywiście brzmi paskudnie, już lepszy byłby jakiś golem albo cuś...

Hmm, co do twojej xywki to jest zdobnienie ^_^ Ja też nie mam nic przeciwko, żeby mówili na mnie Cardi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do twojej xywki to jest zdobnienie ^_^ Ja też nie mam nic przeciwko, żeby mówili na mnie Cardi...

hehe, powiedziałbym że Feo to takie pieszczotliwe zdrobnienie ^^

ja tam nie mam żadnych przeciwskazań żeby nazywać mnie 'ser' albo po prostu 'l' :wink: więc nie wiem o co się tak irytujesz

ps:

mam pytanie do Feo, skoro tak dobrze czuje się w Tolkienie:

jakiego koloru slipy nosił Tom Bombadil? :lol: (joke!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do twojej xywki to jest zdobnienie ^_^ Ja też nie mam nic przeciwko, żeby mówili na mnie Cardi...

hehe, powiedziałbym że Feo to takie pieszczotliwe zdrobnienie ^^

ja tam nie mam żadnych przeciwskazań żeby nazywać mnie 'ser' albo po prostu 'l' :wink: więc nie wiem o co się tak irytujesz

ps:

mam pytanie do Feo, skoro tak dobrze czuje się w Tolkienie:

jakiego koloru slipy nosił Tom Bombadil? :lol: (joke!)

Pomaranczowe? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd!

Bombadil nie nosi bielizny! :wink:

Jak zwykle raydan ma racje ....

On naprawdę nei nosił majtek (zdradze wam sekret, ale ciiii, on miał tak zarośnięte siedzenie że byłu mu nawet w ziomie ciepło !)

Że co ? że niby niejigieniczne ? jasne że niechigieniczne ! a jakoś hobbity mają włochate stopy, elfy długie uszy gdzie ziebiera się bród a kobiety krasnolódów mają brody ! to jest dopiero niehigieniczne !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle raydan ma racje ....

On naprawdę nei nosił majtek (zdradze wam sekret, ale ciiii, on miał tak zarośnięte siedzenie że byłu mu nawet w ziomie ciepło !)

Że co ? że niby niejigieniczne ? jasne że niechigieniczne ! a jakoś hobbity mają włochate stopy, elfy długie uszy gdzie ziebiera się bród a kobiety krasnolódów mają brody ! to jest dopiero niehigieniczne !

W którym ziomie :?: I co on z tym ziomem ( vel ziomkiem, ziomalem ) robi :?: I w ogóle co to za hiphopowe słownictwo na forum :twisted: A co do krasnoludów to polecam opowiadanie "Kłopoty w Hamirdholm" z Science Fiction 07/03. W właśnie, czy czytacie jakieś czasopisma o fantastyce :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, czytam książki i to mi wystarcza :D

acha, pytania o tolkiena kierować do Feo, do mnie zaś ewentualne pytania z dziedziny Forgotten Realms (teraz to ja czuję się mocny z tego tematu :wink: - podobnie jak z Diuny F.Herberta, ale czy to pasuje do tego dsziału? :) ) zresztą zapraszam też na moją stronę 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...