Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

demko lionhearta znajdziesz na www.cdprojekt.info ... transfer niestety kijowy... ale poszukaj w komentarzach tampodawali jak pamietamlinki do ftp gdzie sciagalo sie duuuzo szybciej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Cardinalu czy naprawdę sądzisz że JA mógłbym dyskusje usuwać !

Kurka wodna przecież potrzebne mi były do robienia sprawozdań do Tawerny RPG ! co ja jestem samobójca...... mam na dzieje że dojdą do tego kto to robił (logi sprawdzić bilingi ?) i zostane przywrócony do moderatora....

Jeszcze jeden stwierdzi, że to moja wina, że byliśmy zmuszeni do czego byliśmy zmuszeni, a nie ręcze za siebie! Wezmę wreszcie tę oliwkę obronno-zaczepną i rzuce w kogoś! JA nie mam nic przeciwko temu, żeby na forum było i stu moderów! Chodzi o to, że któryś sobie jaja robi, a tego popuścić płazem nie można! Ponieważ dochodzenie trwałoby za długo i niekoniecznie wyciągniętoby właściwe wnioski, poprosiłem Qnika o usunięcie paru cichszych moderów. A on poszedł na całość i zostawił trzech! Jak sięto wszystko skończy, to nie ma sprawy by przywrócić poprzednie statusy, tylko trzeba wreszcie wyjaśnić co się konkretnie dzieje z tematami! I koniec dyskusji! Nie chcę więcej słyszeć tekstów w stylu 'Cardi jak mogłeś' itepe itede!

A jak znajdę sprawcę, to go nawet ucieczka z forum nie ukryje przed słusznym gniewem. A jeżeli to wina bazy danych forum, to już chyba kogoś powiesze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaczniemy ponownie o RPG mówić. Chciałbym poruszyć kwestię Divine Divinity. Jak to recenzent powiedział "łączy ona akcję Diablo, fabułę Baldur's Gate i złożoność oraz interakcje Ultimy". Grałem i ... miał rację!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecie co się okazało? Qn'ik zrobił losowanie - i zostało trzech!
LOSOWANIE ! normalnie czysty absurd corner :D !

Hehehe niech tylo kiedyś Qnik przyjdzie do restauracji ^_^ niah niah niah ...

Wracajac do RPG (ciągle czekam na wyjeśnienie sprawy), Fallout 3, już mnie skręca ! nimogę wytrzymać ! przz to czekanie zaczełem grać w 2 12 raz !, niewytrzymam rok ! AAAAAAAAA.....(i tu nieubłaganie jego kursor dosięgnął ikonki w kształcie głowy pip-bo.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak napalilem ze niewiem co :P heh a tak wogole to dowiedzcie sie wiecej o Trinity(postnuklearny crpg(polski)) i Polish Wasted :) (polski mod do F2 - calkowita zmiana wszystkiego... doslownie :) tylko engine zostaje :P ) Heh no i jestem taki napaleniec ze zaczolem prace nad falloutowym mmorpg (of course nie sam:)... a wlasnie co dotego mmorpg... jezeli jestes fanem fallouta... znasz sie na animacji postaci i grafice 3d to jestes kims kogo potrzebujemy:) ah no i przydalby sie ktos z doswiadczeniem w pisaniu post-nuklearnych opowiadan(post asteroidowych tym bardziej :P:P:P ) takich chetnych prosze o kontakt pod numerem telefon 0-700-tfu... nie to :) nowy@mmogspot.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak napalilem ze niewiem co :P heh a tak wogole to dowiedzcie sie wiecej o Trinity(postnuklearny crpg(polski)) i Polish Wasted :) (polski mod do F2 - calkowita zmiana wszystkiego... doslownie :) tylko engine zostaje :P ) Heh no i jestem taki napaleniec ze zaczolem prace nad falloutowym mmorpg (of course nie sam:)... a wlasnie co dotego mmorpg... jezeli jestes fanem fallouta... znasz sie na animacji postaci i grafice 3d to jestes kims kogo potrzebujemy:) ah no i przydalby sie ktos z doswiadczeniem w pisaniu post-nuklearnych opowiadan(post asteroidowych tym bardziej :P:P:P ) takich chetnych prosze o kontakt pod numerem telefon 0-700-tfu... nie to :) nowy@mmogspot.com

Z tymi opowiadaniami to chodzi o napisanie fabuły? Jak tak to masz chetnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczyFabuly... wiesz jako takiej fabuly w mmogach niema :) no ale mozna to tak ujac... Historia Swiata... projekt ORganizacji itp :) A jezeli jestes zainteresowany to napisz na maila/odezwij sie na gg 3110330 , zarejestruj sie na mmogspot :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczyFabuly... wiesz jako takiej fabuly w mmogach niema :) no ale mozna to tak ujac... Historia Swiata... projekt organizacji w grze... rozmieszczenie i opisy miast :) itp :) A jezeli nadal jestes zainteresowany to napisz na maila( nowy@mmogspot.com )/odezwij sie na gg 3110330 , zarejestruj sie na mmogspot :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy Fabuly... wiesz jako takiej fabuly w mmogach niema :) no ale mozna to tak ujac... Historia Swiata... projekt organizacji w grze... rozmieszczenie i opisy miast :) itp :) A jezeli nadal jestes zainteresowany to napisz na maila( nowy@mmogspot.com )/odezwij sie na gg 3110330 , zarejestruj sie na mmogspot :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uhn'Daar

I po co dawaliście w CDA zapowiedź Fallouta 3??? Teraz nie mogę spać po nocach a w dzień ręce mi się trzęsą na samą myśl że nie wiadomo kiedy sobie w mojego kochanego :oops: Falloucika zagram :cry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Wy kochani maniacy :wink: Ja jestem na razie wolny od tego nałogu, jakim jest nałóg. Ale znając Feo nie potrwa to długo... :wink: Mam dla Was good news na stronie CDProjektu będzie jakiś czas o F3. Walcie drzwiami i oknami :!: A tak poza tym to ja chcę już mieć sprawną gfx card :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nieprzygotowuje sesji tylko nawala w F2 :D i jeszcze w POslki mod do FT AWAKEn :D tesz zjadliwe ^^

A ty misiek jesteś za Błogosławioną tykwą czy Świętym sandałem ?????

I Już cie widze jak instalujesz Fallouta 1 a potesz szukasz pacza bo cie nawiedze ! i przestrasze twojego KOTA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLO[TKC]

Kto wie o co chodzi z otwieraniem zamków za pomocą wytrychów GothicII ? Jak chcę otworzyć jakiś zamek i np nacisnę strz. w prawo to jest niby tam jakiś dobry odgłos, ale to nic nie daje. Może trzeba tak wciskać wiele razy? Pees: Dlaczego tylko niektórzy mają nad xywą ork, krasnolud itp. a inni nie? (Wiem że to nie na temat ale nie wiem do jakiego działu to wkleić :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, skąd pomysł by wziąć rangi z systemu RPG... Trochę to dziwnie wygląda. Lepiej byłoby atari-commodore-spectrum-amiga-pc-deep blue :)

BTW zauważyliście, że wszystkie nazwy komputerów zaczynają się na A? Np.

Atari, Amiga, Apple, Aj-bi-em, Atakżemacintoshicommode :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...