Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

Przyznam się ze się kręcę w Animowym półśwatku i jeśli szlysze rozmowe o POKEMONACH to kwicze..... aż naprawdę wam się tak nudziło że to oglondaliście ???

Hmmm W ET jest też fajny wątek erpegir zdobywasz xpeki i pakujesz umiejętności ^_^ quite fun !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no co wy to kacik o RPGach a nie pokemonach na Gemboya. :wink:

A pokemony to nie RpG?? :wink:

Normalnie najbardziej realistyczne RPG (PGR?? :D ) jakie widzialem!!!Od tego to ja juz wole BG... :)

Dajcie mi karabin jednostrzałowy, UZI, rakietnicę, albo chociaż miecz półtoraręczny (w ostateczności zadowolę się zardzewiałymi grabiami)!!! Zabiję każdego kto mi porówna Baldura z Pokemonem (albo najpierw wyssam z niego krew a potem zabiję). Więc jeśli ktoś chce umrzeć ze starości a nie z ręki wampira.....to zastosujcie się do ostrzeżenia, bo krew się poleje :twisted:

Co za ludek porownuje baldura z Pokemonami ?!?!?! To chyba najbardziej kretyńskie porównanie jakie w życiu slyszałem :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się ze się kręcę w Animowym półśwatku i jeśli szlysze rozmowe o POKEMONACH to kwicze..... aż naprawdę wam się tak nudziło że to oglondaliście ???

Hmmm W ET jest też fajny wątek erpegir zdobywasz xpeki i pakujesz umiejętności ^_^ quite fun !

Ja oglądałem raczej z obowiązku.

Co zrobić jak przyjdzie młody kuzynek i : Włąćż pokemony, włącz!

Cóż, trzeba się pomęczyć i oglądnąć, :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się ze się kręcę w Animowym półśwatku i jeśli szlysze rozmowe o POKEMONACH to kwicze..... aż naprawdę wam się tak nudziło że to oglondaliście ???

Hmmm W ET jest też fajny wątek erpegir zdobywasz xpeki i pakujesz umiejętności ^_^ quite fun !

A mi sie to naprawde podobalo! (Przez jakis czas:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się ze się kręcę w Animowym półśwatku i jeśli szlysze rozmowe o POKEMONACH to kwicze..... aż naprawdę wam się tak nudziło że to oglondaliście ???

Hmmm W ET jest też fajny wątek erpegir zdobywasz xpeki i pakujesz umiejętności ^_^ quite fun !

A mi sie to naprawde podobalo! (Przez jakis czas:)

Ja NIE cierpię anime, chociaż w Anime RPG moge czasem popykać, nie przeszkadza mi to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się ze się kręcę w Animowym półśwatku i jeśli szlysze rozmowe o POKEMONACH to kwicze..... aż naprawdę wam się tak nudziło że to oglondaliście ???

Hmmm W ET jest też fajny wątek erpegir zdobywasz xpeki i pakujesz umiejętności ^_^ quite fun !

A mi sie to naprawde podobalo! (Przez jakis czas:)

Ja NIE cierpię anime, chociaż w Anime RPG moge czasem popykać, nie przeszkadza mi to.

Jak ja niecierpie ludzi niecierpiących anime ! A Pokemon to reklama a nie Anime zapamiętaj to sboie po dostaniesz po głowie qumowym kurczakiem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika, pika, pika...sru :twisted: Serial zdarzyło mi się parę razy widzieć ( co niekoniecznie znaczy oglądać :wink: ). Ale gierki przeszedłem i nie były aż takie tragiczne. Taka dziwna odmiana. Ale i tak wolę Hellsing'a :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ale i tak wolę Hellsing'a
A ja znowu wolę modrzewie. :twisted:
Jak ja niecierpie ludzi niecierpiących anime ! A Pokemon to reklama a nie Anime zapamiętaj to sboie po dostaniesz po głowie qumowym kurczakiem !
Feo ma rację, ja myślałem że Pokemon to nowy barszcz Knorra. Ktoś, kto ocenia Anime po Pokemonach powinien sam zostać pokopany... to jest porażony prądem (a choćby i przez gumowego węgorza elektrycznego, którego Feo hoduje w wannie) :P

Dlaczego nie można porównywać pokemonów do baldura? Tu i tu postacie kierowane przez graczy się rozwijają. Inna rzecz, że gracze przy pokemonach to się cofają w rozwoju, a przy baldurze wręcz przeciwnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jest tak "rozwój gracza w stosunku do pokemonów jest odwrotnie proprcjonalny, czyli jeśli miał nauczy się mówić to gracz zacznir mrucześ i łasić się o krzesła : P) a Węgoża choduje w umywalce......

No cłopaki skoro niema modka ciężko się będzie sesje prowadziło..., hmm da się coś z tym zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cłopaki skoro niema modka ciężko się będzie sesje prowadziło..., hmm da się coś z tym zrobić ?
Będziesz ze mną rozmawiał na gg, a ja już zrobię to, o co poprosisz. Cóż, musieliśmy przeprowadzić redukcję moderów, a że poszli pod kosę ci najmniej godni zaufania :D to wyciągnij wnioski... To pewnie przez te offy i ich troje 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm a kto o tym decydował ? i ko nie jest godny zaufania...

:evil:

Ludzie jestem (a przynajmniej tak myśle) jednym z bardziej obeznanych użytkowników forum, aktualnie udzielam się na 7 z czego na 3 (no teraz na 2 jestem moderatorem) a na jedym wpsółtwórcą i Admiem (niech tylko dorwę dragonika :twisted: )....

Ich troje Mea culpa.... ale oftopy ? w moim wydaniu nieszkodliwe i zabawne....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... zmianaklimatu :) jak chcecie pograc w prawdziwe cRPG... z klimatem, ale to prawdziwym klimatem fantasy :) to polecam gre MMORPG - Ultima Online... tylko uwazac bo jak was wciagnie to juz niebedziecie mogli odejsc... aha no i radzilbym na polskih shardach zagrac a nie na platnym servie Osi gdzie klimatu niestety niema... na shardach MG potrafia ludzi trzymac w ryzach :) wiecej na ten temat w dziale MMORPG (czy tam MMOG) na tym forum :)

A jezeli nieliczymy mmorpg... no to i tak rulezuje Fallout :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... zmianaklimatu :)

A jezeli nieliczymy mmorpg... no to i tak rulezuje Fallout :)

TA kwestia się liczyła dla mnie najbardziej ^^

A co do żądzącej burżuazji ! Bee w was rzucał garściami Malin ! a jeśli to nie wystaczy to rzuce się na was z brzoskiwnią !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... zmianaklimatu :)

A jezeli nieliczymy mmorpg... no to i tak rulezuje Fallout :)

TA kwestia się liczyła dla mnie najbardziej ^^

A co do żądzącej burżuazji ! Bee w was rzucał garściami Malin ! a jeśli to nie wystaczy to rzuce się na was z brzoskiwnią !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do żądzącej burżuazji ! Bee w was rzucał garściami Malin ! a jeśli to nie wystaczy to rzuce się na was z brzoskiwnią !

Ostrzegam, że byłem na odpowidnim kursie. A co do Ultimy, to mój kumpel też ją zachwala. Może mi na jakiś czas pożyczy ( obiecał :wink: ) i sam ocenię. Ale zapowiada się nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do starych wątków:

1. Arcanum według mnie jest po prostu świetne.

2. Też mam wydanie Władcy Pierścieni z 1990.

I coś nowego:

1. Cardinal dlaczego uwazasz mnie za jednego z najmniej godnych zaufania? Ja o iCH tROJE nie wspominałem wcale! I dlaczego "musieliście"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Cardinal dlaczego uwazasz mnie za jednego z najmniej godnych zaufania? Ja o iCH tROJE nie wspominałem wcale! I dlaczego "musieliście"?
Tylko czekałem, aż taki post się pojawi... <sigh :-& > Znasz sprawę usuwania postów, więc wiesz dlaczego 'musieliśmy' zmniejszyć liczbę modów. (Jeśli nie znasz - ktoś usuwał zamknięte tematy. To nie Smugg, Ghost, Qnik ani Eld. Więc pozostawali moderzy - którzy? Nie wiadomo :( ) Poza tym ja tylko napisałem do Qnika, żeby na dobry początek usunął 3 modów (AKURAT CIEBIE tam nie wymieniłem), a on odpowiedział, że zostawi 2-3, którym ON najbardziej ufa. Mogłem wylecieć z moderki równie dobrze jak ty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Cardinal dlaczego uwazasz mnie za jednego z najmniej godnych zaufania? Ja o iCH tROJE nie wspominałem wcale! I dlaczego "musieliście"?
Tylko czekałem, aż taki post się pojawi... <sigh :-& > Znasz sprawę usuwania postów, więc wiesz dlaczego 'musieliśmy' zmniejszyć liczbę modów. (Jeśli nie znasz - ktoś usuwał zamknięte tematy. To nie Smugg, Ghost, Qnik ani Eld. Więc pozostawali moderzy - którzy? Nie wiadomo :( ) Poza tym ja tylko napisałem do Qnika, żeby na dobry początek usunął 3 modów (AKURAT CIEBIE tam nie wymieniłem), a on odpowiedział, że zostawi 2-3, którym ON najbardziej ufa. Mogłem wylecieć z moderki równie dobrze jak ty...

No to ide pisac e-mail do Qn'ik'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie... co do cRPG... patrzac w przyszlosc :) co myslicie o Lionheart i... Another War 2?

Lionhearth będzie kolejnym dobrym RPG, a Another War 2 zapowiada się...ciekawie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... co do Lionheart - "tymczasowo" najwiekszy zawod roku :( Dlaczego? - Zagrajcie w demo a sami sie przekonacie :) No a dlaczego tymczasowo? - bo maja te wielkie bledy poprawic ( boze animacja postaci masakryczna :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Cardinalu czy naprawdę sądzisz że JA mógłbym dyskusje usuwać !

Kurka wodna przecież potrzebne mi były do robienia sprawozdań do Tawerny RPG ! co ja jestem samobójca...... mam na dzieje że dojdą do tego kto to robił (logi sprawdzić bilingi ?:D) i zostane przywrócony do moderatora....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo nie przejmuj się, nie przejmuj :wink: Trzeba powoli zacząć wymyślać karę dla sprawcy. Proponuję zacząć od tar&feather. A dalej... się zobaczy. Może coś od Kozaków lub Turków :twisted:

Ma ktoś namiary na to demko Lionheart :?: Chciałbym sprawdzić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...