Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

A graliscie w Pokemon na GBC, mowie wam, jak czekalem na nowego kompa to ta gra wciagnela mnie do bolu, serio. Poczatkowo myslalem, ze to jakies poke-dziadostwo, a po tygodniu znalem juz wszystkie Pokemony (ale sobie wstydu narobilem tym postem :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba ! masz szczęście ! jusz szykowałem nowy czar aby przerobic cię na kostkę masła Whizzo ! Ale widze że nawrócileś się z drogi grzechu ! BEless the holly Flame !

A co do Arcanum pomysł arcy ciekawy, możliwości przeogromne, napaliłem się jak mało kiedy, dużo ras grywalnych traitóf i całego bezeceństwa które kocham ! (tabelki :D) ale wykonanie mnie zabiło.... nie chjodzi o grafike bo ja wytrzymam wszystko... (cały czas pogrywam w Walhale) ale o czas niby turowy.... PA rozwiązania z Fallouta ! kocham ale w realu ? no niby jakieś tury były ale co to jak możesz i tak wykonac jakąś czynność jeśli brakło wam pa.... a jak się wam uzbiera to runde tracicie ! to dlamnie calkowicie obce ; P (moje wrażenia po demku).

Infinity.... w BG i BG2 wyglądało dość (paskudnie) ale w Tormencie mi sie podobało ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym teraz mowa, wiec sie wtracac nie bede,ale o RPG sobie napisze....Otoz dla mnie prawdziwym RPG jest Gothic ][ .. Gralem w Diablo (hach & Slash :)) BG, NWN... Ale gothic ][ wciagnal mnie najbardziej :)

Jeśli Cię wciągnął Gothik II to witaj w klubie, lecz spróbój zagrać Dungeon Siege(hack & slash) mówie grywalnośc gwarantowana (w cd-action 10/10) :lol:

Ja na razie gram sobie w gothica.. musze przejsc jedna misje, troszke trudna, ale staram sie jak moge

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w Gothicu już trochę niedzisiejsza, wcześniej zabrałbym się za dwójkę, potem za jedynkę... Ale komu to mówię :P

Infinity.... w BG i BG2 wyglądało dość (paskudnie) ale w Tormencie mi sie podobało ^^
Infinity jest już trochę przestarzały, poza tym denerwuje mnie rozdzielczość 800x600, a wyższych można wzrok stracić... Ale nowy engine z NWN jeszcze gorszy 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w Gothicu już trochę niedzisiejsza, wcześniej zabrałbym się za dwójkę, potem za jedynkę... Ale komu to mówię :P
Infinity.... w BG i BG2 wyglądało dość (paskudnie) ale w Tormencie mi sie podobało ^^
Infinity jest już trochę przestarzały, poza tym denerwuje mnie rozdzielczość 800x600, a wyższych można wzrok stracić... Ale nowy engine z NWN jeszcze gorszy 8)

Najlepsza grafika na tym engine była chyba w IWD2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Cantebury.... gdybym się grafiką w grach przejmował co bym robił przez MOO 2 ?

albo grając w kółko i kżyżyk ? lub grając na nerwach ? ..... niewspominając o grafice w D&D.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewspominając o grafice w D&D.....
Panie Whizzo, akurat tu się mylisz. Jak sam gram w (rzadko bo rzadko) w D&D i patrzę po niektórych twarzach, to mi się ciśnie na usta pytanie: "Matka chciała pół-orka?" Wcale nie tak trudno sobie wyobrazić :twisted: A granie niektórym na nerwach to inna historia, uważaj tylko by struny nie pękły!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLO[TKC]

PLiz help! Zaciołem sie w Gothic II. Aby zostać obywatelem miasta trzeba podjąć prace u jednego z rzemieślników. Aby jednak ją dostać trzeba otrzymać na to zgodę pozostałych rzemieślników. Kowal powiedział, że zgodzi się pod warunkiem że dowiodę swego męstwa w walce. Najpierw kazał zabić orka, ale po namowie powiedział że zamiast niego mogę zabić bandytów, którzy ostatnio zaatakowali kupca- Hakoma. W dzienniku mam notke że jak go znajde to on mi powie gdzie są bandyci. Ale ja obchodze po raz 100 to parzywe miasto i nie moge znależć tego Hakoma :( . Pamiętacie gdzie on jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLO[TKC]
A graliscie w Pokemon na GBC, mowie wam, jak czekalem na nowego kompa to ta gra wciagnela mnie do bolu, serio. Poczatkowo myslalem, ze to jakies poke-dziadostwo, a po tygodniu znalem juz wszystkie Pokemony (ale sobie wstydu narobilem tym postem :) )

Pokemony to faktycznie badziewie w porównaniu do Golden Sun na GBA. Już chyba ze trzy razy przechodziłem, a za pierwszym razem zajęło mi to 25h! I to nie dlatego ze jestem debil :lol: tylko gra taka długa. Ale rozgrywa sie chyba na podobnych zasadach co Pokemony (tak myślę) bo tam też są takie śmieszne zwierzątka:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLO[TKC]

Widze że gadacie o Gothicu. Ja wczoraj swojego (2) kupiłem w Media Markt za 92zł a w środku był jeszcze gothicI. Teraz reszte wakacji to chyba na serio przesiedze przed komem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Whizzo :wink: A tak serio to jak będę miał nową kartę graficzną to wezmę się za odrabianie zaleglości, bo od ponad 2 miesięcy nie mogę normalnie grać. Tragedia :cry: Ale przynajmniej trochę odpoczynku i więcej czytania :wink:

Mi tam Infinity pasuje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Whizzo :wink: A tak serio to jak będę miał nową kartę graficzną to wezmę się za odrabianie zaleglości, bo od ponad 2 miesięcy nie mogę normalnie grać. Tragedia :cry: Ale przynajmniej trochę odpoczynku i więcej czytania :wink:

Mi tam Infinity pasuje :twisted:

BIeżcie przykłąd z kubusia ! on też kce dołonczyć do tajemniczej sekty mysz więc się musi dużo uczyć !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graliscie w Pokemon na GBC, mowie wam, jak czekalem na nowego kompa to ta gra wciagnela mnie do bolu, serio. Poczatkowo myslalem, ze to jakies poke-dziadostwo, a po tygodniu znalem juz wszystkie Pokemony (ale sobie wstydu narobilem tym postem :) )

Ja gralem na emulatorze w domu w Pokemon Gold i dorobilem sie niezlego Pigeota, czy jakos tam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no co wy to kacik o RPGach a nie pokemonach na Gemboya. :wink:

A pokemony to nie RpG?? :wink:

Normalnie najbardziej realistyczne RPG (PGR?? :D ) jakie widzialem!!!Od tego to ja juz wole BG... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no co wy to kacik o RPGach a nie pokemonach na Gemboya. :wink:

A pokemony to nie RpG?? :wink:

Oczywiście że RPG.

I to jeden z najlepiej przeniesionych na ekrany Tv!

No w sumie racja. :wink: Ale ja wole Dragon Balla! :lol: 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokemon (Yellow, Gold) to najlepsza gra w jaka gralem na GBC; Golden Sun dziala tylko na GBA, wiec za wysokie progi... (chociaz gralem w nia dzieki emulatorowi). Jezeli wybieracie sie wiec w jakas podroz, to GB + jedna z tych dwoch gier bedzie idealnym rozwiazaniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokemon (Yellow, Gold) to najlepsza gra w jaka gralem na GBC; Golden Sun dziala tylko na GBA, wiec za wysokie progi... (chociaz gralem w nia dzieki emulatorowi). Jezeli wybieracie sie wiec w jakas podroz, to GB + jedna z tych dwoch gier bedzie idealnym rozwiazaniem :)

Hehe. Trzeba jeszcze mieć GB. Ja niestety nie posiadam tego urządzonka. :( Ale może kiedys... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]PLiz help! Zaciołem sie w Gothic II. Aby zostać obywatelem miasta trzeba podjąć prace u jednego z rzemieślników. Aby jednak ją dostać trzeba otrzymać na to zgodę pozostałych rzemieślników. Kowal powiedział, że zgodzi się pod warunkiem że dowiodę swego męstwa w walce. Najpierw kazał zabić orka, ale po namowie powiedział że zamiast niego mogę zabić bandytów, którzy ostatnio zaatakowali kupca- Hakoma. W dzienniku mam notke że jak go znajde to on mi powie gdzie są bandyci. Ale ja obchodze po raz 100 to parzywe miasto i nie moge znależć tego Hakoma :( . Pamiętacie gdzie on jest?

Kupiec ten ma swoj stragan na targowisku w Khorinis (stojac twarza do wschodniej bramy - najbardziej wysuniete stoisko na wschod).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no co wy to kacik o RPGach a nie pokemonach na Gemboya. :wink:

A pokemony to nie RpG?? :wink:

Normalnie najbardziej realistyczne RPG (PGR?? :D ) jakie widzialem!!!Od tego to ja juz wole BG... :)

Dajcie mi karabin jednostrzałowy, UZI, rakietnicę, albo chociaż miecz półtoraręczny (w ostateczności zadowolę się zardzewiałymi grabiami)!!! Zabiję każdego kto mi porówna Baldura z Pokemonem (albo najpierw wyssam z niego krew a potem zabiję). Więc jeśli ktoś chce umrzeć ze starości a nie z ręki wampira.....to zastosujcie się do ostrzeżenia, bo krew się poleje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...