Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

Gość OLO[TKC]

Jako do elity :wink: graczy RPG mam do was pytanko. Pewnie już każdy z was poprzechodził BGII pare razy w wzdłuż i w szerz więc pewnie będziecie wiedzieć. Czy w BGII palladyn może zdobyć jakąś warownie czy coś takiego? Bo mag to może miec Kulę Sfer, łowca- chatkę łowcy, wojownik- Twierdzę D'Arnise, a palladyn chyba nic :cry: A może jadnak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym ci odpowiedział, gdyby nie to, że Paladynów organicznie nie cierpię :wink: Gdyby w grze był jakiś antypalladyn czy upadły, to grałbym nim bez przerwy, ale tak... Praworządność jest nie dla mnie.

Ale okej, jeżeli tak ci zależy na grze Paladynem...

Wyrusz na Wzgórza Wichrowych Włóczni i wykonaj quest z Firkraag'iem. Swoją drogą - rozmowa z Illthą - córką Garrena (zaraz na początku) jest dosyć ciekawa. Wróć do dzielnicy świątyń, pogadaj z Pralatem Wasellanem, a pozwoli Ci dołączyć do Zakonu. Pogadaj z Williamem Reirrakiem. Dostaniesz pierwsze zadanie:

Masz wyruszyć na Wzgórza Umar i uratować kogo się da. Po dotarciu na miejsce pojawi się sir Alynar i zaprowadzi Cię na miejsce bitki. Musisz pokonać 2 Ettiny, 5 Orków i 1 Ogrzego maga. Po chwili przybiegnie jeszcze 6 Cieni. Do pomocy masz 3 paladynów. Wróć do zakonu, pogadaj z Willym - dostaniesz "całe" 10.000 PD :)

Drugie zadanie: znów na Wzgórzach Umar, w tawernie masz spotkać się z Baronem. Pogadaj z Pardo, Brunsenem i Maronem - stoją przed tawerna. Znasz już prawdę - możesz iść "pogadać" z baronem. Stan po stronie uciemiężonych, doprowadzi to do walki z baronem i jego mała ekipa. Po wyjściu usłyszysz ciekawy tekst:

"Moreno: Brunson chce przez to powiedzieć, że dziękuje za zabicie tego bydlaka".

Wróć do zakonu. Pogadaj z Willym, dostaniesz 25.500 PD.

Trzecie zadanie: "rodzina Jutrzenków z Athkatli" została wymordowana. Przeżyła tylko Tyrianna, która ukryła się w piwnicy. Udaj się do doków, do budynku obok świątyni, masz tam chronić Tyrianny, aż przyjdzie jej wujek. Poczytajcie texty jakimi rzuca Tyrianna :) W każdym razie, gdy pojawia się agresorzy - idź po schodkach na gore i tam broń dziewczyny. Po chwili pojawi się stryj, zabij go. :) On nie jest naprawdę jej stryjem - rzuć czar "wykrycie zła" (naturalna zdolność paladyna :P), a przekonasz się o tym. Wróć do zakonu, do Willyego :), dostaniesz 25.000 PD, słabą Pawęż +2: Tarcza elitarnej kompanii najemników "Niepokonanych Dragonów Calimportu" :P i przeciętną Zbroje pełną płytowa: Duma Legionu +2 (i tak najlepsza jest Zbroja Jelenia +3, do zdobycia w Podmroku - ma ja 1 z demonicznych rycerzy, przy ołtarzu demigorgony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja się do BG2 nawet nie zabrałem :D

A w jedynkę grałem chwile.... włąśenie kiedy maiełmzałatwiś Sarevoka.... brakowało mi miejsca na twardzielu..... i wywaliłąem BG..... a teraz jakoś się niemogę zmusić żebu grać znowu.... (dla mnie bg miało klimacik albo dość sztywnawe i nudnawe.....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko nadzieja :) Mam nadzieję, że ekipa od BG i Fallout'a zrobi jeszcze pare porządnych RPG. W tej czy innej firmie, ale niech zrobią. A tak poza tym, co sądzicie o Arcanum :?: Mi się grało całkiem przyjemnie, ale poszedł mi dysk i nie chciało mi się grać od początku :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko nadzieja :) Mam nadzieję, że ekipa od BG i Fallout'a zrobi jeszcze pare porządnych RPG. W tej czy innej firmie, ale niech zrobią. A tak poza tym, co sądzicie o Arcanum :?: Mi się grało całkiem przyjemnie, ale poszedł mi dysk i nie chciało mi się grać od początku :cry:

Mi się nie podobało.

Jak dla mnie - totalna porażka.

Nie zauważyłem w tej grze niczego co byłoby w stanie przyciągnąć mnie do ekranu na więcej niż godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLO[TKC]
Pozostaje tylko nadzieja :) Mam nadzieję, że ekipa od BG i Fallout'a zrobi jeszcze pare porządnych RPG. W tej czy innej firmie, ale niech zrobią. A tak poza tym, co sądzicie o Arcanum :?: Mi się grało całkiem przyjemnie, ale poszedł mi dysk i nie chciało mi się grać od początku :cry:

Nadzieja może sie ziścić!!! Podobno trwają prace nat następnym, tym razem prawziwym (nie jakimś tam tacticsem- swoją drogą jako taktyka nie był taki zły) falloutem!!! Ito min na PC też :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OLO[TKC]

I wiecie co? Ja bym chciał żeby ten Fallout powstał na silnikq... Infinity.

Moim zdaniem jest to najlepszy silnik do RPG, ma jakiś nieodparty urok. Nie wiem czemu ale jestem dużym anty-fanem wykożystywania :twisted: silników 3D w RPG. Gra traci wtedy klimat (wyjątek potwierdzający regułę- Morrowind)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, wszyscy przecież czytaliśmy newsy w cda :wink:

co do grafiki to się zgadzam: silnik infinity jest idealny dla rpg, świetnie oddaje klimat, bez zbędnych wodotrysków, które skutecznie odciągają gracza od radości samej rozgrywki. Ok, może przydało by się ten engine trochę podrasować, ale i tak uważam że jest świetny i to na nim powinny być opierane crpg.

Tylko kto nas wysłucha? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz pewnie Feo przekopuje się przez pokłady gier by dotrzeć do BG2... :wink: Ale ze mnie zimny drań. :twisted:

Co do Arcanum - nie grałem, bo mi się nie spodobała recenzja :? Poza tym czy avatar słomy212 nie ma czegoś wspólnego z Arcanum?

Co do Fallouta 3 - wiadomo tylko tyle że będzie. Reszta jest milczeniem, bo jeszcze wszystko się może zmienić. Nie chwal dnia przed zachodem słońca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Fallout'a 3 to ja nie przeszedłem ani 1 ani 2, więc 3 mnie absolutnie nie kręci
A chcesz żeby Feo się przestał do ciebie odzywać?? :lol:

Co do Arcanum - chyba mnie odrzuciła grafika ze screenów ale połączenie zaawansowanej techniki z magyą już bardzo lubię... Może się uda od kumpli pożyczyć, ale nie wiem kiedy znajdę czas na granie :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym teraz mowa, wiec sie wtracac nie bede,ale o RPG sobie napisze....Otoz dla mnie prawdziwym RPG jest Gothic ][ .. Gralem w Diablo (hach & Slash :)) BG, NWN... Ale gothic ][ wciagnal mnie najbardziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hail to the king :wink: Dla mnie najlepszy jest Morrowind. Gra przy której spędziłem najwięcej czasu... całe trzy miechy. Mało godzin dziennie, ale trzy miechy to trzy miechy.

A specjalnie dla Feo :D zagram w oryginalne Fallout'y, które mam z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym teraz mowa, wiec sie wtracac nie bede,ale o RPG sobie napisze....Otoz dla mnie prawdziwym RPG jest Gothic ][ .. Gralem w Diablo (hach & Slash :)) BG, NWN... Ale gothic ][ wciagnal mnie najbardziej :)

Jeśli Cię wciągnął Gothik II to witaj w klubie, lecz spróbój zagrać Dungeon Siege(hack & slash) mówie grywalnośc gwarantowana (w cd-action 10/10) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...